FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5284 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
męskie koszule ze stójką/na stójce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "męskie koszule ze stójką/na stójce"   

Yackov
 Wysłana - 1 marzec 2010 02:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ktoś wie w jakich sklepach zakupie takie koszule jak w temacie?
Kiedys kupiłem taką w UK z Burton, ale to jeszcze był czasy jak chodziłem w szerszych rzeczach. Teraz mi nie pasuje bo za duża o rozmiar co najmniej. Mam do takich słabość, ale rzadko je widze gdziekolwiek...
Ktoś pomoże?

wyglada to tak, jakby ktos nie ogarniał ;p

AlexIdol
 Wysłana - 1 marzec 2010 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

w reserved w nowej kolekcji widzialem takie dziwadlo :D nawet chyba w podobnych kolorach

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2010 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

w pull&bear były w poprzedniej kolekcji, w tej zapewne też będą

listek20
 Wysłana - 1 marzec 2010 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie rób sobie tego i nie kupuj, imo dla mnie wyglada to strasznie, kumpel mial to jak z shao-lin wyglądał

Specjalista -

Yackov
 Wysłana - 1 marzec 2010 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

hmm...
Ale jak sie kupi ładnie dopasowaną, a nie worek na węgiel to wygląda to nieźle...Moim zdaniem.
Rzeczywiscie az tak źle? :D

listek20
 Wysłana - 1 marzec 2010 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Popatrz na tego typa co dałeś obrazek, zdjecie z prawej, popatrz na to przez 2 min i powiedz mi jeszcze raz czy naprawdę uważasz ze to dobrze wygląda ?

Specjalista -

Phoenix89
 Wysłana - 1 marzec 2010 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Kup biała to będzie idealna pod sutanne zamiast koloratki

gruchalbn
 Wysłana - 1 marzec 2010 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Kojarzy mi się tylko z jednym. Wygląda jakby przed chwilą uciekł z jakiegoś obozu pracy.

Yackov
 Wysłana - 1 marzec 2010 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

Połaziłem dzis po Silesii i jedyne takie koszule znalazłem w Cropp i Cottonfieldzie. W tym drugim zahaczyłem jeszcze o o kurtke z ortalionu za...700zł No kvrwa, myślałem że zemdleje. Co tam jest diamentowy suwak, czy co ?

Poza tym sporo jest longsleevów ze stójką (Bershka, Pull&Bear), ale wszystkie jakieś takie obcisłe i odpuśiłem sobie...

A co do zdjęcia - zgoda. Facet rzeczywiscie wygląda jakby w tym pasiaku z Majdanka nawiał. Ale w innym kolorze (brąz, czerń) prezentuje sie to ok, imho.

Zmieniony przez - Yackov w dniu 2010-03-01 20:20:18

przyjemny
 Wysłana - 2 marzec 2010 22:38       [zgłoszenie naruszenia]

mam białą koszulę ze stójką na lato, na plaże itp.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

męskie koszule ze stójką/na stójce

Warto przeczytać: Golarka | Adidas vs Nike + inne firmy | CO MYSLICIE O KOSMETYKACH "CLEARASIL FOR MEN" ??? | Puma Ferrari | Podpuchniete oczy - co robic? | Tłusta cera/problem błyszczenia | buty serii court | Stylizacja, a naturalny wygląd włosów! | Taka fryzura - porady | Co sądzicie o tej fryzurze? | buty a skarpety | body mod | Prezenty na walentynki;-) | stroj kapielowy | vintage | mam stowke:))) | bimberboy | od sprzedawcy kunte bez A adnej | wojskowe filmy instruktażowe | rudy | pitrekk | house | zamiast w klubie | wojna polsko ruska | korea północna | niedziela | bigbrother | vicky | Elegia na powrót umarłych poetów | stilo | pokazac | dziela | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.