FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 828 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
m Bank i usluga maklerska?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "m Bank i usluga maklerska??"   

PAGu
 Wysłana - 17 grudzień 2005 16:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam. ma ktos moze zalozone eKonto w mBanku i kozysta z eMaklera?
Warto sie w to bawic?
Mam banalne pytanie:
Czy korzystajac z funkcji eMaklera to ja kieruje swojimi pieniedzmi,decyduje gdzie je ulokowac,jakie akcje kupic itd czy moge powiezyc wszystko maklerowi (poniewaz sie na tym nie znam...), okreslic jaki stopien ryzyka chce podjac i czekac na zyski i straty a makler bedzie gral za mnie? jak to jest? pytam bo mam 18lat i nie orientuje sie w tym zabardzo...

Zzz....
 Wysłana - 18 grudzień 2005 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sam decydujesz, najpierw zloz wniosek o NIP jeśli jeszcze nie masz.

PAGu
 Wysłana - 23 grudzień 2005 21:09       [zgłoszenie naruszenia]

kurde szkoda. myslalem ze daje pieniadze i on decyduje bo tak bylaby szansa na zyski a tak.... nie znam sie na tyle.
w kazdym razie sog. dzieki za pomoc.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

m Bank i usluga maklerska??

Warto przeczytać: Problem z "odcięciem prądu" | Działka=porada | Pytanie o allegro. | GBP czy PLN | Umowa telekomunikacyjna | PROWOKACJA policjantów [przykłady] | Firma a Wojsko | Środki Funduszu Pracy + działalność gospodarcza | FIRMA OCHRONIARSKA - jak zalozyc?? | Komornik | Pomóżcie zdać egzamin z ekonomiki budownictwa! | Mały dylemat?? | Forum i/lub kanal IRC traktujacy o GIELDZIE | paszport dla dziecka | fundusz emerytalny po raz enty | Delegacja zagranicza | baryła | podpis | nim | tool | polish celeb fakes | supermemo | levy88 | brat siostra | brat siostra sex | uszkodzony wyświetlacz w samsung s3 | robot man | Grażyna Holi | house of cards | Płaczący | agatka | bikini | skurcz w dupie | Artystyczne interpretacje powstań narodowych w literaturze i malarstwie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.