FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 769 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
małe pytanko 
[powiadom znajomego]    
Autor "małe pytanko"   

ADi_p123
 Wysłana - 3 luty 2007 17:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakieś 1,5 miecha temu zostałem złapany na alku (jestem nieletni) zostałem zawieziony na komende (alkomat + jakies zeznania). podaczas zeznan na komendzie wsypałem w sumie sklep w którym kupiłem (tak mnie zbajerzyli ze powiedziałem) po jakims tygodniu przeszedł dzielnicowy i spisał zeznania potwierdziłem ze to był ten sklep. nastepnie przyszedł jakis policjant i znów zeznania tylko bardziej pod kątem sklepu. dzisiaj znów przyszeł ten sam policjant i powiedział ze w poniedziałek mam stawic sie na rozpoznanie kto sprzedał mi ten alkohol... i teraz moje pytanie czy bedzie wyglądało to tak ze bede za szybą i bede widział te osoby a one mnnie nie czy normalnie twarz w twarz bede musiał powiedziec? troche głupia sprawa ale ciezko mi bedzie prosto w twarz powiedziec ze ta osoba sprzedał mi alkohol..
sogi za odp!

Zmieniony przez - ADi_p123 w dniu 2007-02-03 17:15:26

%-)
xD

Donio
 Wysłana - 3 luty 2007 18:08       [zgłoszenie naruszenia]

Przeprowadzona zostanie czynność procesowa tj. okazanie. Może ono odbyc się poprzez lustro fenickie (niektórzy nazywają je weneckim - wiadomomo o co biega) lub bezpośrednio "twarzą w twarz". Obydwie maja jednakową wartośc dowodową.
Jesli czujesz sie skrepowany poproś policjantów o dokonanie okazania przez lustro fenickie. Z pewnościa przychyla sie do takiego wniosku, bo będziesz czuł sie pewniejszy, a to znaczy, że będą mieli sprawę "do przodu" rozpoznając osobę, która sprzedała Ci alkohol.

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

małe pytanko

Warto przeczytać: FIRMA - PROSZE O POMOC. | Import butów z USA | Antysemickie Radio Maryja Pod Nadzorem | Co moze grozic ... ?? - prosze o odp | DOBROWOLNE PODDANIE SIE KARZE.PROSZE O POMOC | Pawłokoma... jedwabne again... | zerwanie umowy o neostrade-koszty? | Czy drugi fakultet coś daje? | Odszkodowanie | Kupno mieszkania przez studenta | Prawa Autorskie, Teletubisie, Spider-many itp... | Najtansze internetowe biuro maklerskie | oferty stazowe w urzedch pracy | wojsko - uchylanie sie | Masz dlug? No problem | Mediatorem być... | stek | opowiadanie erotyczne mam i syn | kominiarka | kominiarce | drzwi sie | królik | Kevin Carter | nokia lumia | lamanie simlocka simens c62 | ofe | ixi | seź dziecko przygoda | sex przygody w dzieciństwie | aprobata | królika | ilu | motyw śmierci | szwecja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.