FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4175 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
mam problem!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "mam problem!!!!"   

pewna121
 Wysłana - 12 luty 2009 16:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Po uplywie trzech lat malzenstwa, odkrylam ze moj maz sie masturbuje. Nie no nie jestem swieta ale to mnie troche zdolowalo, no kur.. on ma zone, po co to robi? Na poczadku nic z tym nie robilam, ukrywalam ze nic nie wiem. Myslalam ze to nie jest broblem, ale niestety sie stal! Nie wspolzylismy ze soba juz tak czesto, a jak juz to czasami poprostu mu nie stawal. Zaczela sie opsesja z mojej strony i ciagle pytania w mojej glowie, czy on to dzisiaj robil czy nie. Nie spalam w nocy nadslu****ac jego w lozku, nikt by nie chcial na moim miejscu byc. Po roku,nie wytrzymalam on juz w ciagu dnia walil w drugim pokoju, postanowilam wkoncu mu powiedziec ze wiem o wszystkim. Czulam sie jak matka rozmawiajac z synkiem na przylapanym uczynku. Nic, dowiedzialam sie ze robi to juz 10 lat, a ma juz 33. Z jednej strony troche uspokoilam sie, ze to nie jest az taka moja wina, ze nie jestem beznadziejna i nieatrakcyjna.. bo czulam sie zdradzona przez penisa, nie no fajnie!!! Obiecuje mi ze tego juz nie bedzie robil, no ale moim zdaniem on juz jest doslownie uzalezniony i musi sie leczyc. No nic niby tego nie robi, nie wierze mu. Jesli mozecie to pomozcie mi, cos doradzic?!

INSOMNIA
 Wysłana - 12 luty 2009 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

tak,niech sie leczy
a Ty schudnij

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 12 luty 2009 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nic, dowiedzialam sie ze robi to juz 10 lat, a ma juz 33

wierysz w to ? napierdziela kapucyna ponad polowe zycia, na 100 %

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 12 luty 2009 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

też wale jak przez 3dni nie mam sexu, przecież to oczywiste

Znawca -

Kukułek
 Wysłana - 12 luty 2009 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

każdy facet wali konia, choćby miał najbogatsze życie seksualne
to że rzadziej uprawiacie seks może być spowodowane innymi przyczynami

porozmawiam z nim o tym, że chciałabyś to robić częściej, a jak nie poskutkuje to idźcie do jakiejś poradni małżeńskiej czy coś.

ale schudnąć też nie zaszkodzi

Specjalista -

ojojoj
 Wysłana - 12 luty 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

musisz sie kochana przyzwyczaic,bo to normalne i nic w tym złego,ze mimo gdy facet ma stala partnerke wali konia

Zmieniony przez - ojojoj w dniu 2009-02-12 16:33:56

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 luty 2009 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wszytskie fajnie , ale jeśli woli rękę niż seks z żoną to już jest chore.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

malachwiej
 Wysłana - 12 luty 2009 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Doradzę. Seksuolog, psycholog, psychiatra, pediatra, urolog, ginekolog i inne takie. Nie znam się, ale chyba każdy pomoże. Okulista raczej nie.

:P
Praktycznie nie zdarza mi się pisać całkiem serio, no cóż...
[img232.imageshack.us/img232/1708/retardednessbt5.gif]

ojojoj
 Wysłana - 12 luty 2009 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

malachwiej- ale w czym tu pomagać, ja problemu nie widzę

pewna121
 Wysłana - 12 luty 2009 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze zdrada by byla lepsza od tego, bo przynajmniej wiedzialabym co robic a tak to tkwie w tym. Nie narzekam na wyglad i raczej poradzilabym sobie sama. Nie wiem czy mu wierzyc czy nie ale to robi i to jest fakt, on sobie uprzyjemnia czas a ja sie tym martwie!

ojojoj
 Wysłana - 12 luty 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

w takim razie jestes egoistka, skoro odmawiasz facetowi odrobiny przyjemności!!..wolałabys zdradę,niz to ze twoj mąż sobie czasem zwali? radze udac sie do psychologa!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

mam problem!!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: nazwy | Ideał kobiety -> tylko dla facetów! | orgazm po szyicku [artykul] | laski na jeden raz | Orgazm kobiety | Krepujące pytanko | Tabu;-) | Ulubiona pozycja :) | masaż :D | FILMY | kobiety... | cechy i zachowanie SS %-) | Krawienie bardzo dlugie. Prosze o pomoc! | zajdzie czy nie zajdzie ? | Fizycznosc - ;/ | Jak wykończyć faceta? | Petelick | monika sewioA,o | alby | plastry evra | sezonowcy | madman | Asperger | messi split ronaldo | taniewino | czikulinka | obserwatorfinansowypl | lilalu | loya | wilcze gniazdo | mad max | Rozkład normalny liczby sygnałów o awarii docierających do punktów kontrolnych w stacjach diagnostycznych urządzenia elektroniczne | zadania | aleksander | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.