FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5198 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
mam zerwac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "mam zerwac?"   

esteera
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czy mam zerwac? to pytanie powinnam zadac tylko i wyłącznie sobie,ale mam taki bajzel w głowie ze nie wiem co mam robic.Z moim chlopakiem mam prezboje jak cza.Wiem,wiekszosc to moja wina,bo jestem z leksza aferowiczką ale walcze z tym,staram sie jak moge.Kocham go naprawde.on niestety dobrze o tym wie ze dla niego jestem w stanie wszystko,ale teraz zadaje sobie pytanie czy on dla mnie?... Mam troche problemow: chora osoba w rodzinie,moje deprecha;/ . Chciclabym miec w nim wsparcie,czego on mi nie daje.Prosze go zeby przyjechal ze mna porozmawiac posiedziec a on na to ze siedzi z kolegami i nie bede mu psuła wieczoru.Czuje sie jak piate koło u wozu.Czesto twierdzi ze ja nie zasługuje na słowa "kocham cie" i okazywania tej milosci.Widze ze mnie tylko kocha jak jest dobrze, a jak mam jakis problem,czy miedzy nami jest cos nie tak,to on sie odwraca ode mnie.Chciałabym byc dla niego jedyną a nie kolejną.Nie wiem co ja moge wiecej zrobic skoro on tak ogranicza mnie.Widujemy sie i rozmawiamy wtedy kiedy on znajdzie czas i kiedy on tego chce,a ja? czy mi nie wolno okazywac swoich potrzeb?:( Mowie ciagle milo zeby tylko nie krzyczał i zeby sie nie denerwowal,bo nie chce sie juz z nim kłócic,ale nawet jak mowie spokojnie to on sie juz wkurza.czy to dalej ma sens?

wiem pewnie nie jedna wasza odpowiedz bedzie zjeżdżała mnie,nie mam nic przeciwko,jelsi ktos zauwarzy ze ja cos zle robie,powiedzcie mi to,moze to pomoze
dzieki pozdr;)

olciacnt
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie masz w nim oparcia to lipa. O to nie ma sensu walczyc. Z nerwusem tez nie ma sensu sie meczyc. Ja bym to skonczyla.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś nie ma dla ciebie czasu a ma czas na wizyty u kumpli tzn ze ma cię gdzies

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

dikeledi.
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

traktuje cię jako dodatek.
kiedy on ma czas i chęci - to ty masz lecieć do niego, za to ty na wsparcie nie masz co liczyć.
kończ, bo się wykończysz.

Zmieniony przez - dikeledi. w dniu 2008-11-02 13:24:42

esteera
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

domyslam sie ze tak jest a nawet jestem tego pewna,ale jestesmy poltora roku,wiem ze ma dosc moich wybuchow nerwow,moich zlosci ale to wynika tylko z tego ze chcialabym miec w nim kogos wyjatkowego ,przyjaciela=chlopaka, a nie tylko kolesia;/ mam ciezki charakter bo jestem troche zadziorna i mi trzeba okazywac zainteresowanie i czulosc, ale czy to wiele na miare milosci?

Smoq.
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym czasu nie marnowal, zycie jest za krotkie, tylko jak go zosawisz i bedzie blagal zeby wrocic mam nadzieje, ze go wysmiejesz bo takie postepowanie bedzie znaczylo o tym, ze znow o sobie mysli bo nie chce byc sam i chce miec gdzie zamoczyc :)

rumba111
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

za-pchaj-dziura

znajdz se innego co bedzie Ci dawal oparcie, a o milosci nie bedzie mowic tylko ja pratykowac.

[pl.youtube.com/watch?v=skiUUrYxZeA]

kto gra w chvja chvja wygrywa

Koczelada
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej zostaw go już teraz. Koleś w ogóle o Ciebie nie dba. Zaczął Cię traktować jak popychadło. Nie jest odpowiedzialny ani nawet trochę troskliwy. Nie wie co to empatia. Ja nie będę Cie zjeżdżać, bo to nie twoja wina, że może coś do niego czujesz, ale czy warto się tak męczyć? Jego i tak nie zmienisz, a tylko krwi sobie napsujesz. Nie jest wart takiej dziewczyny. Laski do pukania niech sobie gdzie indziej szuka. Można już mówić o chociażby jakiś podstawach poważnego związku po półtora roku, a on nadal traktuje Cie jak przelotną przygodę. Jest egoista i nie liczy się z Twoimi potrzebami. Dla niego ważne jest tylko własne JA.

marcin-ek
 Wysłana - 2 listopad 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopak widać niedojrzał do poważnego związku . Traktuje Cie pewnie jako dziewczyne do pokazania się na mieście lub do sexu . UU półtora roku juz jesteście ? długo wytrzymałaś .
Ale z tego co wynika za bardzo dałaś mu odczuć ze Ci na nim zależy a On cię owinął wokół palca . Chociaż z tych kilku zdań to moge tylko zgadywać ze tak jest . Ja bym tego nie ciągnął , chłopak nie dorósł do poważnego związku , jak widać Ty tak i wiesz jak to powinno wyglądać.
Jeszcze odpowiedz sobie na pytanie : za co z nim jesteś , dlaczego go kochasz .
Bo przecież związek opiera się na tym żeby być dla siebie podporą .

Specjalista -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 2 listopad 2008 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem na TAK

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 2 listopad 2008 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

******licie,
chłopak dobrze robi
może ciut więcej zainteresowania z jego strony by się przydało, ale tak czy inaczej ma jakiś swój świat... związek to nie tylko siedzenie razem, przytulanie się i migdalenie 24/7
ludzie też mają swoje potrzeby, wiadomo jakaś tragedia się dzieje, można rzucić wszystko i jechać, ale kobieca deprecha może się przejawiać średnio raz na dwa dni, a takie stałe pocieszanie też męczy psychicznie...
spróbuj się jakoś sama wziąć w garść i twórz z nim szczęśliwy związek, a nie zatruwaj mu w kółko życia
takie jest moje zdanie

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

mam zerwac?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Partner najlepszym przyjacielem? | Wyjazd dziewczyny hmm.. | zdarda, wybaczenie,zaufanie, wiara | Co zrobić żeby wróciła? | KTO PłACI ZA......... | Jak odbić ukochaną? | Temat singli vol 4 ;] | Czym jest dla was meskość- DO PAŃ!!!! | nie moge o niej zapomniec..... | Kiedy sobie znajdę? Chyba nigdy :/ | Zazdrosc? | Zakochałem sie ale niewiem co zrobic bo jestem nieśmiały!! | Słuchajcie jest sprawa... | DO DZIEWCZYN | czy czesto robisz z siebie durnia dla jednej ze szmat? %) | Suprise^^ | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | p_q | hyc | ziuek43 | funky | breanne ashley | TeGej | Czujnik Abs w audi | pistolet | migdały | roxy22 | roxy | rex | Bankier | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.