FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1168 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
mandat karny 50 zl 
[powiadom znajomego]    
Autor "mandat karny 50 zl"   

Marcinx66
 Wysłana - 16 grudzień 2010 18:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
a wiec pilem piwko na korytarzu w bloku ktos zadzwonil i oczywiscie mandaty sie posypaly i teraz mam pytanie sa jakies pisma z prosba o umorzenie ?

Paul_Finch
 Wysłana - 16 grudzień 2010 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

50 zł chcesz umarzać?
Jeśli tak to pisz do właściwego tobie urzędu wojewódzkiego, wydział finansów i budżetu. We wniosku piszesz że jesteś w ciężkiej sytuacji finansowej, nie możesz zgromadzić takich środków itp. Nie ma ogólnego wzoru. Na początku podajesz serie i numer. Musisz dołączyć ksero mandatu i najlepiej jeszcze legitymacji studenckiej.
Chociaż IMO umarzanie 50zł to przegięcie.

Marcinx66
 Wysłana - 16 grudzień 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

mandaty posypaly sie na 400 zl okolo ucze sie zastanawia mnie jak nie zaplace co bedzie kumple nie placa po 2 lata i nic umarzaja to czy jak ?

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2010-12-16 18:40:49

adinosban
 Wysłana - 16 grudzień 2010 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

olej to jak nie umorzą to za 10 lat bedziesz mial 100zł

Marcinx66
 Wysłana - 16 grudzień 2010 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

eee to mam wy***ane

siwex19
 Wysłana - 16 grudzień 2010 21:04       [zgłoszenie naruszenia]

ja dostałem za picie w miejscu publicznym 100zł
nie płaciłem
przyszedł jakiś gościu do domu, nie było mnie w domu powiedział żebym się zgłosił
poszedłem, powiedziałem że nie mam kasy, uczę się itp
mandat odroczono i po problemie

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

mandat karny 50 zl

Warto przeczytać: 2 dni na poszukiwanie pracy i urlop bezpłatny | Pytanie odnośnie pożyczki i umowy którą spisać z osobą której pożyczę kasę | wyrok w zawieszeniu a.. | Pytanie dotyczące prawa | Studenci zagraniczni na stancji a meldunek w urzędzie miasta. | nieprzyjęcie mandatu konsekwencje | niewykorzystany urlop | Przelew poczta polska | problemy ze spoldzielnia | Pałki teleskopowe - jak policja reaguje na posiadanie jej przy kontroli? | Problem .... | NIP kilka pytan | Opóźnienie egzekucji komorniczej | oszczedzanie pieniedzy- ochrona przed utratą wartości | polecenie do zapłaty | pesel w zgloszeniu | kuki | Leszek | odwyku | sex tata corka | sex z siostrą opowiadania | sex z tesciowa | Babcia | jak sprawic by wrocila | Złamany kręgosłup | Marcin Pawłowski | Fotka cycki | dj kris independence on tour szczecin 11112004 tracklist | BENZACNE | Fantom | Moja Żona | Politechnika warszawska wip | Ruchanie dziecka | Sex z dziecmi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.