FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1369 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
mandat z fotoradaru 
[powiadom znajomego]    
Autor "mandat z fotoradaru"   

mwaw
 Wysłana - 22 luty 2008 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

cześć!
mam taki problem. dostałem mandat z fotoradaru, który przyszedł po 30 dniach więc został skierowany do grodzkiego. mandat był na 300 pln, nie zapłaciłem. teraz dostałem wyrok z grodzkiego ze sprawy, o której mnie nie poinformowano że się odbędzie, i w wyroku jest kara 200 z aniezapłacenie mandatu plus koszta sprawy 80pln. i mam pytanei czy to oznacza że musze zapłacić mandat plus te 200pln? wcześneij dostałem upomnienie do zapłaty bo w innym wypadku zostabni e kwota mandatu ściągnięta przez urząd skarbowy.

Donio
 Wysłana - 22 luty 2008 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

uzyj kolego wyszukiwarki, ten temat robi sie nudny

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

mwaw
 Wysłana - 22 luty 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnei nie moge znaleść podobnego przypadku.

piotrusxtc
 Wysłana - 22 luty 2008 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

wyrok zaoczny

mozesz go zaskarzyc o ile termin jeszcze nie minal.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Kask
 Wysłana - 22 luty 2008 23:24       [zgłoszenie naruszenia]

mwaw skoro dostales taki wyrok to to oznacza wlasnie ze musisz zaplacic to co tam jest napisane. Przeciez sady sobie tego nie wymyslaja.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

mandat z fotoradaru

Warto przeczytać: kilka pytań teoretycznych | EURO,jakieś prognozy? | programy ekonomiczne | Wizy dla Amerykanów | 100 dni rzadu | Z PODSTAWOWA HISTORIA MAM SZANSE?? | odebrane prawo jazdy a prowadzenie samochodu | Czy Machina i P.Metz użyła wizerunku Matki Boskiej dla marketingu? | dodatek za prace w utrudnionych warunkach | MetaStock czy inny? | Sprzedaż Co2..... | czy przysługuje"kuroń"?? | mandat karny okres ważności | MANDAT ZA PARKOWANIE-ostatni raz i nie pisac | Kompas polityczny | Reforma finansów | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | syndrom cipci | sex w rodzinie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.