FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3022 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
masturbacja a dalsze życie ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "masturbacja a dalsze życie ?"   

crociet
 Wysłana - 16 październik 2005 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hej. wiem że było dużo tematów związanych z tematem masturbacji.. lecz nigdzie nie było odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.. mianowicie.
Uprawiam masturbacje średnio 2-5 razy dziennie od .. ze pare lat.. może 3.. moze 4 myśle że bez problemu mógłbym z tym skończyć bo dużo razy przez jakiś wyjazd czy coś nie uprawiałem jej przez np. 2-3 dni i nie czułem zbytniej potrzeby ZNOWU TO ZROBIĆ a pytanie brzmi:
-czy w późniejszych latach (np. po 25) będą mogły wystąpić jakieś problemy typu: problem z wzwodem członka lub problem z sikaniem ?

i poboczne
-czy masturbacja może zmniejszać rozwój członka ? tzn. czy jak se to robie od tych paru lat pare razy dziennie.. to możliwe jest że jak bym tego nie zaczynał i nie robił.. to że miałbym większego penisa ?

-czy przez masturbacje moge szybciej dochodzić do erekcji podczas stosunku ? tzn. że. jeżeli "..robie to od paru lat i pare razy dziennie" to jest możliwość że przez to szybciej będzie dochodzić do wytrysku niż jakbym tego nigdy nie zaczął i nie robił ?

-czy przez masturbacje możliwe jest przekrzywienie sie członka np. w lewo ? bo jeżeli tak to :

LUDZIE NIE WALCIE GRUCHY BO BĘDZIECIE MIELI KRZYWEGO
(chyba że robicie to tak że nie przekrzywiacie penisa.. albo robicie raz lewą, a raz prawą ręką )

będę rozdawał 100złotówki za MĄDRE i NIE ZMYŚLONE odpowiedzi - mimo że na piwo nie mam z góry BARDZO DZIĘKUJE za odp

Zmieniony przez - crociet w dniu 2005-10-16 21:04:24

TazManiaK
 Wysłana - 16 październik 2005 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

hehe to chyba nie tan dział radze wpisac ten temat na forum... nic ci sie nie stanie to normalne ze zaspokoajasz swoje potrzeby sexualne a ze 4 razy dziennie to znaczy... Ze jestes leniwy i musisz jechac np 6razy ;;];];] nic ci nie bedzie nie obawijaj sie a z czasem przejdzie ebdziesz miał kobitkie to wieksza przyjemnosc bedzie ci sprawiam sex z nia a nie ze swoja reka pozdroo 600!! <100zł na konto>

>>> Czas na zmiany mj mam nadzieje ze tylko mi sie bedziesz snic i dzieki za 5 wspanialych lat :) <<

crociet
 Wysłana - 16 październik 2005 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

no ale właśnie tu widziałem posty o podobnej tematyce a gdzie go przerzucić żeby była mozliwosć ze będzie dużo wiecej odpowiedzi ?

P.S jakby co to starajcie sie odpowiedzieć na każde z moich pytań
DZIĘKUJE

crociet
 Wysłana - 16 październik 2005 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - crociet w dniu 2005-10-16 21:19:11

a pytania były takie:

1)* czy w późniejszych latach (np. po 25) będą mogły wystąpić jakieś problemy typu: problem z wzwodem członka lub problem z sikaniem ?

i poboczne
2)* czy masturbacja może zmniejszać rozwój członka ? tzn. czy jak se to robie od tych paru lat pare razy dziennie.. to możliwe jest że jak bym tego nie zaczynał i nie robił.. to że miałbym większego penisa ?

3)* czy przez masturbacje moge szybciej dochodzić do erekcji podczas stosunku ? tzn. że. jeżeli "..robie to od paru lat i pare razy dziennie" to jest możliwość że przez to szybciej będzie dochodzić do wytrysku niż jakbym tego nigdy nie zaczął i nie robił ?

4)* czy przez masturbacje możliwe jest przekrzywienie sie członka np. w lewo ? bo jeżeli tak to (...)

Zmieniony przez - crociet w dniu 2005-10-16 21:21:41

rejtas
 Wysłana - 16 październik 2005 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

5 razy dziennie męczysz wacka
tylko pogratulować hee

Extasy

crociet
 Wysłana - 16 październik 2005 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

no wiesz bywały i lepsze dni hehe a co.. widać że mam dobrą kondyche ?

accuface
 Wysłana - 17 październik 2005 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Wacek raczej Ci nie odpadnie ale mój kumpel wpakował sie przez swój onanizm w niezła dewiacje (babcie zaczeły go podniecać).

Przemek198
 Wysłana - 17 październik 2005 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

to dobrze, ze babcie a nie jakies psy czy kotki hehe

accuface
 Wysłana - 18 październik 2005 20:06       [zgłoszenie naruszenia]

heh o psach i kotkach nic mi nie wiadomo przyznał sie do babć tylko kolo tak w ogóle jest kelnerem na stażu i podnieca sie tym ze stare niemry sie do niego uśmiechają.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

masturbacja a dalsze życie ?