FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1609 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
matura ustna kilka pytan;] 
[powiadom znajomego]    
Autor "matura ustna kilka pytan;]"   

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 16:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam napisac w prezentacji na mature ustna "Sprawiedliwość jako ideał w literaturze różnych epok." i "Sprawiedliwość jako wartość uniwersalna.";) prosze o pare wskazówek co mam w tych punktach napisac:)

aprilla
 Wysłana - 8 maj 2008 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

dopiero teraz zabierasz się za pisanie prezentacji a jakie masz lektury?

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

lilie, konrad wallenrod,piesn o rolandzie,milosierdzie gminy,proces

aprilla
 Wysłana - 8 maj 2008 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

i nie masz jeszcze napisanej pracy?

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

nie;] w trakcie ejstem pisania

aprilla
 Wysłana - 8 maj 2008 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

no to musisz sie sprężać trochę ci napisałam o Konradzie Wallenrodzie w twoim drugim poście przeczytaj może coś się przyda a jak masz jakieś pytania to pytaj:) postaram się odpowiedzieć

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

ale nic nie ma napisane:(

aprilla
 Wysłana - 8 maj 2008 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

odp do " Konrada Wallenroda" tu musisz napisac o tle historycznym i napisz motto bo to jest podstawa do odczytania calego utworu dobrze by bylo jakbyś napisała o machiavelizmie i jak to jest zastosowane w odniesieniu do postepowania głownego bohatera jeszcze ci cos pomoc? masz

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

jaki marchializm i jakie motto?

michaelcza
 Wysłana - 8 maj 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

i jeszcze mam jedna prosbe:) wtemacie mam napisan o dwoch sprawiedliwosciach:)mozesz cos mi powiedziec o nich?

aprilla
 Wysłana - 8 maj 2008 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyno czy ty w ogóle czytałaś tą książkę?? z czym ty na maturę chcesz iść? MOTTO : "Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia... trzeba być lisem i lwem

Konrad Wallenrod- lew i lis:
- Nicollo Machiawelli dowodził że gdy chodzi o obrone zagrozonego bytu ojczyzny wszystkie sposoby walki są dozwolone. Sposób działania w imię takiego celu nie podlega ocenie moralnej

Machiawelizm- doktryna polityczna zalecająca stosowanie podstępu, przemocy, obłudy w dążeniu do realizacji zamierzonego celu, postawa charakteryzująca się cynizmem, przewrotnością i brakiem skrupułów

sog dla mnie za to

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

matura ustna kilka pytan;]

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Matura ustna z polskiego | Dziady 3 czesc audiobook | Ferdydurke | Praca maturalna | [POL] "Granica" - kamienica Kolichowskiej | Echa powstań narodowych | "Inny świat" Herling-Grudziński | "Przyjaźń to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar" | Fraszki współczesne | Zmiana tytułu eseju | Dlaczego Piłsudski był terrorystą? | Starozytnij i nowozytni bohaterowie. | Motyw Śmierci - > Matura ustna | Bajka | [pol] wiersz K.K.Baczyńskiego | Margaret Mead Kultura i tozsamosc | czy kiedykolwiek | cleo | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwszą | żona nie chce seksu | bmw 330 | air soft gun | airsoft | air soft | nie wie czego chce | mamy | DUREX FETHERLITE ELITE | talizman kierowcy | ksw 27 | ksw 27 online | dziewczynka 17 | dziedzictwo D J Daughtery | wioślarstwo | nastolatek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.