FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 949 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
mazda 323 
[powiadom znajomego]    
Autor "mazda 323"   

nowe widmo
 Wysłana - 12 luty 2005 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jest może na forum znawca, żeby opisał w kilku zdaniach wady i zalety tego autka ...dla mnie to ważne -bardzo możliwe że je kupię...

to że zawsze mam racje czasem bywa męczące

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 12 luty 2005 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat160676/]

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Ekspert -

nowe widmo
 Wysłana - 13 luty 2005 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytałem a może jeszcze coś? no jasne że sog się należy

Batman..
 Wysłana - 13 luty 2005 02:15      [zgłoszenie naruszenia]

Moge Ci podać na przykładzie dwóch modeli. Jedna to 323 F 1.5 88 koni z 96 roku, przebieg tam ledwo wychaczyl 110 tysięcy kumpel naprawde o nią dba, teraz aż ją zamula, wyglad efektowny klimatyzacja i ładne alusy. A teraz do konkretów. Bardzo twarde zawieszenie które odczuwa każdą nawet najmniejszą dziure! W środku jak dla mnei za bardzo plastikowy nudny kokpit i materialy średniej raczej jakości. Z tyłu wychodzą drobne pęcherze. Tak poza tym autko sprawuje się rewelacyjnie, paliw mało, a dynamika na niezłym poziomie, jest mało a nawet bezawaryjne tylko jakieś drobne usterki. Przy dobrym egzemplarzu może służyć i służyć.

Drugim modelem jest auto kumpla mojego ojca z roku 94 w dieslu. On go posiada dobre 5 lat i oprócz standardowych wymian elementów zużywających się nic w niej nei robił. Auto jest głośne i mało dynamiczne miałem wcześneij sierre i jest lepiej od tej mazdy wyciszona we wnętrzu!! Fakt że ten tez o to auto bardzo dba ale pomimo wszystko uważam Mazde 323 za godny polecenia model!

Ekspert -

bastard.
 Wysłana - 13 luty 2005 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

bierz to jak nic!
323 f
ja wsyztko sprawdizlem i chcialem kupic ale w dieslu nei ma wiec nici.
jets to wypasiona fura i malozawodna

TURBOX
 Wysłana - 13 luty 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

a może o starszą 323 chodzi?
o którą by niechodziło to śmiało mogępowiedzieć że auto należy do udanych. Mówiąc o silniku niewiele można mu zarzucić, poza wymiana oleju, filtrów, nietrzeba tam często zaglądać. Poważne usterki niewystępują.
Ładnie się prowadzi. Silniczek dość dynamiczny nawet w najsłabszej odmianie. No i co ważne ceny tych samochodów wcale nie są wysookie.
Oferta godna rozpatrzenia!

...a życie się kręci powyżej 4 tyścięcy!
idealna kobieta potrafi robić 70 rzeczy -----> 69 i gotować :)

Specjalista -

Czapus
 Wysłana - 13 luty 2005 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja moge Ci powiedzieć cos o tym samochodzie a dokładnie o mazdzie 323C jesli wiesz o jaka chodzi 96 rocznik podobne do F-ki tylko dla mnie C Ładniejsz jezdziłem 4 latka tym autem wiec jak chcesz pogadac po pod gg 6419808 jedno Ci powiem te auto nienadaje sie do gazu odrazu odradzam tymbardziej jak lubisz szybko jezdzic przepływomierz bedziesz wymieniał a to koszt jest kosmiczny 800 zł urzywany ja osobiscie 3 razy wymieniałem a ogolnie to silnik 1,5 spoko chodzi i tylko i wyłacznie bezyna gazu nierob bo bedzie tragedia jak chcesz gaz to kup se niemca to tyle z mojej strony

Sposób na biznes.

nowe widmo
 Wysłana - 13 luty 2005 23:12       [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za wszystkie informacje [autko jest z 98 roku ]kurcze jutro muszę podjąć decyzje -sogi lecą

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

mazda 323

Warto przeczytać: zimowki na alusach | Radio sie wyłącza po wyjeciu kluczyka? | Pytanie! | Ktory opel?? | Stary diesel... | Prawo Jazdy- jakie książki najlepiej ? | zima :-) | Prosze o porade... | Pilne pytanie. | BMW | rezerwa | wskazówka paliwa | Tablice celne pare pytan | Problem z TIgra | Tuning po skandynawsku | Kolizja, pytanie. | pragi | syn i mama | ciotka nago | Do czego nigdy się nie przyznacie | seks z ojcem | wiersz na miare | daremne żale | uwiędłych laurów | daremne | seks jak załorzyc prezerwatywe | Brak ochoty na seks | brak orgazmu masturbacja | nagie mlode | nagie sexy | nude facebooku | shawty | dewiacje seksualne | marian glinka mango | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.