FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 74759 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
MDMA......czy naprawde tak dobry??? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "MDMA......czy naprawde tak dobry???"   

Hary he
 Wysłana - 10 lipiec 2008 23:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na skutek przedawkowania środka lub szczególnej nadwrażliwości na jego działanie może pojawić się tzw. "złośliwy zespół neuroleptyczny" (spadek ciśnienia krwi, gwałtowny wzrost temperatury ciała, drgawki i śpiączka) prowadzący do śmierci. Szczególnie niebezpieczne jest przyjmowanie MDMA przez osoby cierpiące na choroby układu krążenia. Środek ten powoduje migotanie komór serca nawet u osób zdrowych. Na skutek spowodowanego przez MDMA szczękościsku i zgrzytania zębami może dojść do kruszenia zębów. Podobnie jak w przypadku stosowania innych środków z grupy amfetamin może dochodzić ciężkich stanów depresyjnych, urojeń i psychoz, które środek ten może ujawnić i wzmocnić, lub będą one bezpośrednim następstwem jego stosowania. Podniecenie seksualne połączone jednocześnie z odrzuceniem zahamowań w sferze seksualnej może prowadzić do negatywnych konsekwencji.Wiem jedno kto to długo używa to ma schizy napewno.

Jazda hehe

Kukułek
 Wysłana - 10 lipiec 2008 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

ja na własnej skórze odczułem negatywne działanie piguł. (chociaż ich nigdy nie brałem) nie ma to jak but w mordę 100m od domu po powrocie z imprezy. czego ta młodzież dzisiaj nie wymyśli

Hary he
 Wysłana - 10 lipiec 2008 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

tak piszą na ten temat ale naprawde czystego MDMa nie polecam ryje mózg gorzej od koksu

Jazda hehe

suchy89
 Wysłana - 11 lipiec 2008 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

tylko nie wiem w jakim pixie czyste MDMA dostaniesz :)

jędreczekk
 Wysłana - 11 lipiec 2008 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

kiedyś kolesie mieli czyste MDMa w płynie w malutkiej buteleczce , pamietam ze na chusteczke pyk ciutes i sztachali sie tym od razu im od******lało :D ja sie jednak nie skusilem , kolesie nie wiedzieli za bardzo co robili poprzedniego dnia , zreszta zaraz po tez nie wiedzieli co robią :D heheh pozdro 4all

So, I've decided to take my work back underground to stop it falling into the wrong hands

leniwiec_K
 Wysłana - 26 lipiec 2008 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

hmm wiec tak ...MDMA znana również jako MDM . Występuje w postaci kryształków lub kryształków z proszkiem . Nie wącha sie tego przez chusteczkę jak tu ktoś sugeruje . Rozciera sie to na proszek a później wypija z napojem lub porostu zjada owijając to w kawałek chusteczki higienicznej a czasami wsypuje do takich specjalnych pustych tabletek ( byle dostało sie do organizmu) . Podobno ktoś to probował wciągać ??!! Osobiście nie znam takiego zawodnika co by to zrobił. Mam osobiste doświadczenia z tym środkiem ale w czystej postaci ( zakupiony w Londynie) i powiem tak cholernie dobry towar. Szybko uzależnia psychicznie i na sama myśl o tej substancji człowiekowi buzia sie smieje.. Uwaga dłuższa zabawa z tym wciąga i to ostro....tabletki EXTAZY maja to w malej ilości (wiecej jest innych substancji). W Polsce mało dostępne ( myślę ze graniczy z cudem dostac czyste MDMA)Cena podobna(troszeczkę wyzsza) od kokainy.....

Zmieniony przez - leniwiec_K w dniu 2008-07-26 01:13:47

Zmieniony przez - leniwiec_K w dniu 2008-07-26 01:29:46

booe
biały miś
 Wysłana - 26 lipiec 2008 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak pisał poprzednik, czyste mdma jest w krysztale.
najlepiej wypic w napoju, połknac bombke, albo rozkruszone wciagnac nosen - ale wtedy nie ma wejscia, które jest poniekad najprzyjemniejsze, i nos na******la, nocno szczypie
z tym uzaleznieniem to róznie bywa. napewno mdma działa w pierwszy dzien, w drugie tez troche, ale potem to juz tylko rozpiździel we łbie, bez przyjemnosci.
ogólnie samo w sobie ryje ostro łeb. po mocnym melanzu niewiadomo ile jest 2 + 2. przy czestym braniu ciezko sie z kims dogadac, zwoje we łbie siadaja. ostro przyspiesza prace serca, metabolizm i podwyzsza temperaturę. jak dla mnie mocniej szkodliwe od spida przy częsty braniu

Zmieniony przez - booe w dniu 2008-07-26 01:50:54

Ekspert -

leniwiec_K
 Wysłana - 26 lipiec 2008 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomniałem dodać ze można kupic kilka kolorów ....ja znam tylko brązowe i żółte kryształy...

brązowe - są bardziej chamskie ale maja za to piękne wejście aż ciarki człowieka przechodzą i robia niezly szum w glowie (delikatnie mówiąc)

żółte - bardziej light faza słabsza , większa kontrola ogólnie

I w koncu odpowiedz na główne pytanie czy warto....
jeśli już chcesz probować to warto ten jeden raz aby zobaczyć jak to jest. Osobiście nikogo nie namawiam bo takie eksperymenty są dla mądrych ludzi . I nawet jak jesteś tym "mądrym" to zazwyczaj nie kończy sie na jednym razie ....Poprzednik dobrze napisał wszystkie negatywne objawy wiec radze sie zastanowić nad sprobowaniem.

Zmieniony przez - leniwiec_K w dniu 2008-07-26 02:04:34

booe
biały miś
 Wysłana - 26 lipiec 2008 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

sa i fioletowe
kolor nie ma duzego znaczenia.

Ekspert -

Eksplozja
20/21.12.2007. [*]
 Wysłana - 26 lipiec 2008 03:18      [zgłoszenie naruszenia]

Szczególnie niebezpieczne jest przyjmowanie MDMA przez osoby cierpiące na choroby układu krążenia.

o dziękuję, nawet gdybym cofnęła się do lat młodzieńczych.
Chyba, że ktoś pragnie zejść efektownie i widowiskowo.
Mam zbyt niskie ciśnienie 24/h i kłopoty z krążeniem, wypadam z obiegu, sory, dziś się z wami nie pobawię

Kukułek
 Wysłana - 26 lipiec 2008 04:06      [zgłoszenie naruszenia]

ej nie chce być świętszy niż sam papież, ale WTF?!!? "najlepiej wciągać cośtam blablabla" ****a piguły są dla matołów, którzy mają tak s******lone życie, że nie mogą iść normalnie na imprezę i nie wkręcać sobie smutnych jazd. normalny człowiek potrafi się bawić (nie powiem na trzeźwo bo nie urwałem się z radia maryja) bez narkotyków. myślałem, że ten dział jest dla ludzi, którzy chcą skończyć z tym gównem, a nie dowiadywać się o nowych magicznych sposobach ćpania. może jestem gówniarz i ****a się znam, ale wiem jedno - piguły to zło, obojętnie czy zawierają mdma czy spida i od nich się zaczyna prawdziwa narkomania (widzę to po moich znajomych).

więc reasumując po co rozkminiać takie rzeczy, i tak "najlepsza" jest czyta heroina w tętnicę, wszystko inne to zabawa dla cipeczek. tylko po kiego 3===> się z tym bawić?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

MDMA......czy naprawde tak dobry???

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Pytanko. | jak to jest z nerami i watroba ?? | Holandia, jak to z tymi narkotykami | agresja a narkotyki | Palenie Topy. | Jak pic, by sie nie spic? | KOCHAM i nie nawidze! | czy ktos tu bierze obecnie amfetamine?? | Co z Wami było po trawie + alkoholu ? | Czy można palić trawe jeśli bierze się antybiotyki ??? | Jak Wam sie podoba świat po używkach ? :-) | samosiejka | Przepicie | W E R Y F I K A C J A M O D E R A T O R Ó W | Thc w krwi | papierosy-kobieta | dlaczego nie widzę | nie widze zdjec | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | kurtka m65 | monety | raz | pobić | m jak miłość 1073 | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | nie dziala predkosciomierz w 406 | predkosciomierz 406 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.