FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6706 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
metoda nauki języka obcego 
[powiadom znajomego]    
Autor "metoda nauki języka obcego"   

Vietnam90
 Wysłana - 26 lipiec 2013 07:49      [zgłoszenie naruszenia]

MrMojo - przeglądam właśnie empik.com i chodzi Ci może o serię Penguin Readers Level 1-6?

MrMojo
 Wysłana - 26 lipiec 2013 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak.

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

pyskatyALI
 Wysłana - 27 lipiec 2013 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Podepnę się pod temat, mianowicie, potrzebuję się nauczyć języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, żeby móc po prostu porozumiewać się jako tako. W pół roku chyba ogarnę? Można prosić o jakieś radia\podcasty czy podręczniki z których mógłbym zacząć w zasadzie od zera naukę tego pięknego języka. Co prawda uczyłem się tego języka 4lata w szkole średniej, ale jedyne co umiem to policzyć do 3 i się przedstawić

MrMojo
 Wysłana - 28 lipiec 2013 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Cytuję phobeusa: "Wiadomosci po niemiecku, wydaje mi sie, ze A2: [http://www.nachrichtenleicht.de."];

Możesz sprawdzić Assimil niemiecki. Jeśli umiesz angielski to Duolingo, Teach yourself German.

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

phobeus
 Wysłana - 28 lipiec 2013 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Podepnę się pod temat, mianowicie, potrzebuję się nauczyć języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, żeby móc po prostu porozumiewać się jako tako. W pół roku chyba ogarnę? Można prosić o jakieś radia\podcasty czy podręczniki z których mógłbym zacząć w zasadzie od zera naukę tego pięknego języka. Co prawda uczyłem się tego języka 4lata w szkole średniej, ale jedyne co umiem to policzyć do 3 i się przedstawić

na ogorki sie jedzie ?
wedlug mnie najlepiej ogarnac na poczatek podstawowe slownictwo i gramatyke, a pozniej juz tylko czytac i sluchac, z biegiem czasu zwiekszac poziom zaawansowania.

najwazniejsze to w hui sluchac , czy to audiobookow czy wiadomosci.
teksty z podrecznikow nie polecam, sa proste i przede wszystkim sztuczne. pozniej wiele osob sie dziwi, ze mimo nauki w polsce, nic nie rozumie co sie do nich mowi;

[http://www.dw.de/deutsch-lernen/s-2055]
tutaj masz wiadomosci, bardzo dobry lektor, ktory mowi wyraznie i powoli. regularnie wrzucaja filmiki dot. zycia w krajach niemiecko-jezyczych. jak juz bedziesz rozumial te filmiki, to spokojnie dasz rade na ulicy.

aby komunikatywnie rozmawiac z niemcem, tzn rozumiec i w miare plynie odpowiadac to w pol roku moze byc ciezko. ale nie ma rzeczy niemozliwych i musisz za******lac natomiast jesli chcesz rozmawiac z ruskimi, czy innymi co tutaj sa od niedawnato w pol roku dasz rade

pyskatyALI
 Wysłana - 28 lipiec 2013 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie na ogórki

praca na wózkach widłowych, tylko warunek muszę coś tam ogarniać w języku żeby móc pracować bezpośrednio pod firmą, była by możliwość przez agencję bez języka, ale hajs by się nie zgadzał. Wiadomo nawet aby się dogadać na początek kali jeść, kali pić, a z biegiem czasu szlifować, już tam na miejscu.

dzięki za podpowiedzi

phobeus
 Wysłana - 28 lipiec 2013 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

wez pod uwage tez to, ze bediesz musial mowic . czyli potrzebna ci tez jakas praktyka w mowieniu, a tego niestety z komputerem nie zrobisz (chyba). takze, albo bedziesz musial sie wybrac na jakies lekcje albo poszukasz sobie kogos w necie do gadania .
ja w sumie nigdy tego drugiego nie praktykowalem, wiec ci nie pomoge

na poczatku zawsze istnieje bariera, np. ja na poczatku wstydzilem sie mowic, bo nie chcialem jakiegos prostego byka *******nac - wydaje mi sie,ze ma tak wiekszosci ludzi,ktorzy zaczynaja z obcymi jezykami. natomiast jak nie jestes körwo umyslowo, to z czasem sie rozkrecisz

gdzie bediesz robil ?

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2013-07-28 22:14:46

pyskatyALI
 Wysłana - 30 lipiec 2013 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

miejscowosc Heidelberg, tez siedzisz u gunhtera na ogorach?

phobeus
 Wysłana - 31 lipiec 2013 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

na razie to mam wakacje, to sie o******lam - stac mnie .
ale tak mieszkam tu w niemcowni, ale dopiero miesiac

Camillus2
 Wysłana - 31 lipiec 2013 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli umiesz angielski to polecam Pimsleur. Ja się uczę chińskiego i jestem zadowolony.

Byłem w Heilderberu kilka razy. Bardzo ładne miasto.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

metoda nauki języka obcego

Strony: 1 2 3 4