FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6705 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
metoda nauki języka obcego 
[powiadom znajomego]    
Autor "metoda nauki języka obcego"   

pyskatyALI
 Wysłana - 31 lipiec 2013 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

phobeus, wyjechałeś już na stałe czy tylko zarobkowo, do jakiego miasta i jak z Twoim niemieckim, oraz jak tam na miejscu, niemiecki tylko czy angielskim też da rade chociaż na początku? Jak się mają tam zarobki do cen, jak z muslimami, napisz coś o tym pięknym kraju może być na PW

Camillus2, dzięki zerknę, a w mieście dużo beżowych ?

Zmieniony przez - pyskatyALI w dniu 2013-07-31 23:07:36

Camillus2
 Wysłana - 1 sierpień 2013 02:45      [zgłoszenie naruszenia]

Beżowi to pewnie arabowie. Nie w Heidelbergu jest ich mało. Więcej widziałem na północy oraz w Monachium.

Hailderberg ma najstarszy uni w Nieczech, a także najpiękniejszy widok na miasto w Niemczech. Polecam odwiedzić także moje najbardziej ulubione mijesce kassel-wilhelmshöhe. Trzeba trochę się pospinać, ale widoki też bardzo ładne.

audioebook
 Wysłana - 19 wrzesień 2013 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

pablosmaxi - Aby szybko zobaczyć efekty nauki najlepiej rozpocząć naukę od 1000 najczęściej stosowanych niemieckich słów. Tych słówek możesz uczyć się na stronie: [niemieckionline.edu.pl/1000slow]. Dodatkowo polecam Ci również portal do nauki eTutor: [niemieckionline.edu.pl/etutor] całkiem niedawno uruchomili tam kurs online właśnie do nauki niemieckiego. Sam korzystam z eTutora (do nauki angielskiego)i bardzo cenię sobie możliwości nauki na tym portalu.

Zmieniony przez - audioebook w dniu 2013-09-19 20:24:52

[angielskionline.edu.pl] - wszystko na temat szybkiej nauki angielskiego przez Internet.

phobeus
 Wysłana - 19 wrzesień 2013 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

^ ohuiales. jak mozna swobodnie porozumiewac sie znajac 1000 slow, ja mam w samym supermemo na***ane 8k i wiem,ze jeszcze dluga przede mna

audioebook
 Wysłana - 19 wrzesień 2013 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

phobeus - a gdzie powiedziałem, że znając 1000 słów możesz się już swobodnie porozumiewać??

Odpowiadałem tylko na pytanie poniżej:
"Hej, miałbym pytanko w związku z tym czy zna ktoś jakąś sprawdzoną i skuteczną metodę nauki języków obcych? Konkretnie chodzi mi o język niemiecki. Potrzebuję szybko przyswoić sobie jego podstawy i szukam czegoś co da szybkie efekty w krótkim czasie. Pomożecie mi jakoś ? Co polecacie ?"

Skoro pablosmaxi szuka metody aby szybko poznać podstawy niemieckiego to te słówka są absolutną koniecznością na początku, dlaczego? bo to wpływa na zrozumienie języka (niektórzy twierdzą, że te 1000 słów pozwala rozumieć prawie 80% standardowego przekazu w danym języku). Jeśli uczysz się najczęściej stosowanych słówek to szybko zobaczysz efekty, a to dodatkowo motywuje do dalszej nauki bardziej zaawansowanych kwestii.

Piszesz ze w SM masz 8k słówek - OK, i teraz załóżmy, że w tych 8k słówek masz słówko: strych. I powiedz mi jakie jest Twoje zdanie, czy warto uczyć się takiego słówka na początku swojej przygody z językiem (jeśli chcesz zobaczyć szybkie efekty)? jeśli w ciągu roku statystyczny Anglik, czy Niemiec użyje tego słowa raptem kilka razy? Nie lepiej rozpocząć naukę i opanować słówka, które każdy obcokrajowiec wymawia kilkadziesiąt lub kilkaset razy w ciągu dnia?

Zmieniony przez - audioebook w dniu 2013-09-19 21:11:31

Zmieniony przez - audioebook w dniu 2013-09-19 21:12:13

[angielskionline.edu.pl] - wszystko na temat szybkiej nauki angielskiego przez Internet.

phobeus
 Wysłana - 19 wrzesień 2013 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

takie opinie mozna przeczytac na stronie,ktora podlinkowalas, w zwiazku z tym uznalem,ze sie z tym zgadzasz

niektórzy twierdzą, że te 1000 słów pozwala rozumieć prawie 80% standardowego przekazu w danym języku

co to jest standardowy przekaz ?

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2013-09-19 23:20:02

audioebook
 Wysłana - 20 wrzesień 2013 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

Pod słowami standardowy przekaz miałem na myśli codzienne rozmowy, na ulicy, w sklepie, przez telefon mające na celu zwykłe porozumiewanie się między osobami. W większości przypadków podczas rozmowy używamy prostych słów i sformułowań prawda? Tak się składa, że celem nauki większości osób jest móc swobodnie się porozumiewać w danym języku dlatego myślę, że osoba początkująca zamiast uczyć się szablonowej odmiany to be, angielskich czasów, trybów warunkowych itd powinna rozpocząć naukę od opanowania najczęściej używanych słów, a potem uczyć się gotowych pełnych zdań i zwrotów.
Gramatykę zostawcie sobie na później.

Camillus2
 Wysłana - 21 wrzesień 2013 04:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z Audiobook. Problem polega na tym, że czasami brakuje nam tych słów spoza 1000. Moim zdaniem bez problemu można porozumiewać się 3000, bo do czytania czy pisania to jest to za mało.

Cheetos5
 Wysłana - 21 wrzesień 2013 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wojtas to u mnie w klasie gość na pytanie: How old are you? Odpowiedział: I'm fine

))))))))))))))))))

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

mike73
 Wysłana - 21 wrzesień 2013 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

^ zwykłe przejęzyczenie. Chciał powiedzieć I'm five

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

metoda nauki języka obcego

Strony: 1 2 3 4