FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 5549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
mi這嗆 bezgraniczna 
[powiadom znajomego]    
Autor "mi這嗆 bezgraniczna"   

onlyhope22
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:01       

Przeniesiona przez Methos z dzia逝 'SEKS'. | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

z g鏎y zaznaczam 瞠 to nie moja historia historia kumpeli z 豉wki i dobrego kumpla kt鏎zy s par.....albo raczej byli......
On- Darek- ch這pak o dobrym sercu, kochaj帷y ca造m sob, zrobi豚y dla dziewczyny wszystko
Ona- Asia- dziewczyna nie maj帷a kiedys nic, zero kasy, zero koleg闚/kole瘸nek, zero powodzenia. Teraz blondyna o smuk貫j figurce, sporej kasie i extra powodzeniu i o kt鏎ej prawie wszyscy maj zdanie pospolitej kur..
Darka wszyscy ostrzegali przed ni, m闚ili "ona Ci zrani, ona Ci rzuci, b璠ziesz cierpia". On nie patrz帷 na zdanie koleg闚 s康zi 瞠 ka盥a "dziewczyna zas逝guje na mi這嗆". Zwi您ali si (nie sznurkiem, ale uczuciem).
Cz瘰te k堯tnie i jakie nieporozumienia nie przeszkadza造 im w zawarciu narzecze雟twa. Ona m闚iaca 瞠 to ten na zawsze, on m闚i帷y 瞠 to ta jedyna.
Asia cz瘰to miewa豉 jednak r闚ne fochy, zrywa豉 z nim kilka razy ale on zawsze stara si j przekona do powrotu, to on zawsze musia przeprasza, to on b豉ga o mi這嗆 wybacza wszelkie rzeczy.
W niedawnej przesz這軼i zdarzy這 si 瞠 zacz窸a go wyzywa od chu..., po***a.... itd itd...zacz窸a go bi (ma niez貫 limo zreszt). Darek, cz這wiek, kt鏎y nie powiedzia na ni z貫go s這wa, zawsze jej broni, wkurzy si, powiedzia jej par s堯w i pozegna.
A鄂a udawa豉 w szkole wielce zrozpaczon i zrzuci豉 ca陰 win na niego.
a Darek?.....wyobra嬈ie sobie 瞠 mimo to 瞠 ona go tak traktuje, 瞠 i tak m闚i mu 瞠 ona moze mie ka盥ego, to on chce dalej z ni by.

Szczerze to nie wiem z jakiego powodu, on m闚i 瞠 on j tak kocha 瞠 neiwyobra瘸 sobie 篡cia bez niej, ze chcoia ona go tak traktuje to on chce do niej wr鏂i....

aaa I nie piszcie 瞠 to jaki frajer czy co, on na prawd ma z這te serce, ale 瞠by samemu skazywa si na cierpienie??;/

Chyba cos tutaj nie tak.....
M闚cie co o tym s康zicie bo ja juz sama nei wiem co my郵ec o tym zwiazku

mmaassoonn
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:04      [zg這szenie naruszenia]

Miekka faja
nie za這篡 lasce odpowiedniego chom徠a na czas i si rozbestwi豉
od pocz徠ku by jej pantoflem, pretensje mo瞠 mie do siebie
i nauke na przysz這嗆 ze tak sie z laskami nie post瘼uje

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-18 18:04:46

onlyhope22
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:06      [zg這szenie naruszenia]

najgorsze ejst to 瞠 on o tym wie 瞠 幢e wobec niej post瘼owa, 瞠 by jej pantoflem, ale czaisz 瞠 on chce dalej z ni by...:/
masakra

mmaassoonn
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:07      [zg這szenie naruszenia]

To jest co takiego
瞠 im mniej dajemy od siebie tej drugiej stronie
tym bardziej jej na nas zale篡
kolega jej nie kocha tylko tak sobie ubzdura
przejdzie mu

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-18 18:10:42

onlyhope22
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:11      [zg這szenie naruszenia]

oby, bo cholercia jest na prawd dobrym cz這wiekiem, a rozmawiaj帷 ze mna mia normalnie 透y w oczach, szkoda mi go, ale kurde z drugiej strony wiedzia z kim si wi捫e

mmaassoonn
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:12      [zg這szenie naruszenia]

Nie tyle z kim si wi捫e
tylko sam zje.ba spraw, przykro mi

Lunar
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:16      [zg這szenie naruszenia]

nie ma mi這軼i bezgranicznej

Mo積a za to utworzy trwa貫 uczucie i wci捫 podrzega w nim t iskr. T iskr, kt鏎a buduje po膨danie i nie pozwala si znu篡. Takie gor帷e uczucia s rzadkie. No i wymagaj pracy od obu stron.

No nic doda, nic uj望. Facet nie mo瞠 da babie wygra, nie mo積a da jej przewagi

"Pieprzy to ja si chc z tysi帷em kobiet, ale kocha tylko z tob."
[www.alterkino.org] - kino ludzi my郵帷ych

Ekspert -

onlyhope22
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:17      [zg這szenie naruszenia]

ech nio zwali by za dobry dla niej, a ona go perfidnie ola豉, w og鏊e to niez造ch rzeczy sie o niej dowiedzia豉 po trzech latach znajomo軼i ech masakra:/
Nio c霩 a Darkowi sama powiedzia豉m 瞠by do niej nei wraca, ale znaj帷 go b璠zie zn闚 prosi o przebaczenie i prosi aby ona do niego wr鏂i豉...
Ech szkoda ze jej tak samo nie zale篡 na nim

on da jej ju t przewag

Zmieniony przez - onlyhope22 w dniu 2007-05-18 18:19:15

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:19      [zg這szenie naruszenia]

To jest chory zwiazek.
Taki sam jak jedna z stro uzywa przemocy. Najcz瘰sciej jest to facet. Ale jak widac krewkie babki te si zdarzaj.
Ci篹ko bedzie go z tego wycigna.

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

Lunar
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:19      [zg這szenie naruszenia]

Facet nie mo瞠 da babie wygra, nie mo積a da jej przewagi Oczywi軼ie w tej wst瘼nej fazie. Je郵i chodzi o zwi您ek, to twardy jak ska豉 dla 鈍iata, lecz wosk w r瘯ach partnerki (i ona w jego).

"Pieprzy to ja si chc z tysi帷em kobiet, ale kocha tylko z tob."
[www.alterkino.org] - kino ludzi my郵帷ych

Ekspert -

mmaassoonn
 Wys豉na - 18 maj 2007 18:20      [zg這szenie naruszenia]

Za co on ma j przeprasza?
To niemal瞠 ksia磬owy przyk豉d mi瘯kiej faji

lecz wosk w r瘯ach partnerki (i ona w jego).

ona w jego r瘯ach jest woskiem ? czytaj pan ze zrozumieniem czasem

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-18 18:21:33

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-18 18:21:50

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

mi這嗆 bezgraniczna

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczyta: m瘰ka obraza...i co dalej... | Ona pisze bajki jak Brzechwa%-) | Zdesperowany:( Co robi::((? | nie po瞠gna豉 si... | "Ale teraz nie ma Cie...Chyba w豉snie wysz豉..." | Dziwna "znajomo嗆" | Jesienny spampost singli vol. 17 ;-)))))) | hMm . ? | "畝dna mnie nie chce" | hmmm | Maly problem :( | Smutny problem | Kurfffa, nie my郵a貫m 瞠 do陰cz do tego szlachetnego grona | Podejrzenia :p | Jak postapic? | 奸ub :P | boje sie polykac | kod ogranicze nokia 6303i | wesela | perfumy allegro | nasze zdjecia | mxs | cadillac | dunk | pozycjonowanie | Otwarta ksi捫ka a na niej obr帷zka | 16 latka | playmate | po ilu miesi帷ach | po ilu miesi帷ach zwiazku | kulesza | incest | opowiadania sex kobiety zkoniem | gosling | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.