FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2725 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
mial ktos stycznosc z afobamem? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "mial ktos stycznosc z afobamem?"   

feree
 Wysłana - 8 luty 2005 23:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak wyrzej zapraszam do dyskusji na ten temat

michuXTC
 Wysłana - 9 luty 2005 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

a co to takiego??

Fana
 Wysłana - 9 luty 2005 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Afobam jest to lek uspokajajacy dostepny w aptece w postaci tabletek(ale czy na recepte nie wiem).

Dziala glownie uspokajajaco, sprawia, ze problemy nas nie dotycza etc. W sredniej dawce(ok. 1 mg) ulatwia rozmowy, koncentracje i ogolnie logiczne myslenie. Przy okolo 3mg powoduje spora sennosc. Sny sa podobno bardzo przyjemne i lekkie. Jednak w takiej dawce skutki sa wyczuwalne jeszcze na drugi dzien!

Uzaleznia, ale bardzo slabo. Bez problemu mozna z tego wyjsc. Wiem, ze nie wolno go laczyc z alkoholem poniewaz wywoluja bardzo silna reakcje, wypicie nawet jednego piwa moze miec bardzo powazne konsekwencje

Kiedys kumpel mial i sprobowalem jedna tabletke. Wrazenia bardzo pozytywne, mega odprezenie. Nawet gdyby obok spadl samolot to za bardzo bym tego nie odczzul

Specjalista -

red planet
 Wysłana - 9 luty 2005 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

tylko powiedz ze jest bez recepty to soga dam

[www.pajacyk.pl]
MHM

Fana
 Wysłana - 9 luty 2005 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety jednak tylko na recepte.

Specjalista -

feree
 Wysłana - 9 luty 2005 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo ciekawy lek serio .zarzylem sobie 4 g na raz niestety po yum nie dalo sie chodzic i mowic tez bylo ciezko.to bylo takie uczucie ze mogla by obok mnie wybybuchnac bomba a ja mial bym to w dopie.jest to lek psychotropowy ulatwia zasypianie i wlasnie sprawia ze problemy staja sie odlegle .przy tej dawce az za bardzo.nastepnego dnia niestety nie nadawalem sie do niczego.nie bardzo lapalem rownowage i wogule .w mniejszych dawkach spoko ale jak ktos chce zupelnie porzegnac sie ze swiadomoscia to goraco polecam .hehehehe

Wicked
 Wysłana - 13 luty 2005 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

feree - 4g:O, chyba 4mg. Nie wiem czy byś przeżył 4g. Jak dla mnie alprazolam to nic ciekawego. Próbowałem dwa razy - 0.5 mg i 1 mg. Za pierwszym razem kompletnie nic, a za drugim po godzinie tak mnie wymiotło, że prawie nie kontaktowałem i musiałem iść spać (godzina 21:/). Ale znając siebie, jak będę miał jeszcze raz okazję to spróbuę, chociaż tym razem wolałbym inną benzodiazepinę: estzolam, albo diazepam.

feree
 Wysłana - 13 luty 2005 23:19       [zgłoszenie naruszenia]

sorka 4.0mg byl dobry odlot.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

mial ktos stycznosc z afobamem?

Warto przeczytać: Nietypowe uzależnienia | Czystość Kokainy | kolekcjonerzy.tv | nerki / amfetamina | Co robicie na faze? :D | Dziura w głowie. Przerwa w życiorysie : | marihiana swiadek pomoc | mj dym | E papieros | Testy narkotykowe | Wytrawne drogie trunki | Pytanie | Marihuana a rozwój mózgu. | prozac | manipulacja zwykłych młodych ludzi przez rządy za pomocą używek | ćpalnia, epizod 2. | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.