FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1224 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
mianuje cie swym przyjacielem 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "mianuje cie swym przyjacielem"   

Shakur23
 Wysłana - 23 listopad 2010 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jest laska wie ze mi sie podoba czasem cos nawet sama zagada zlapie mnie za ramie itd ....... ale podczas rozmowy mowi mi ze jest koles w ktorym sie kocha od paru lat (byla z nim kiedys)
Czy jestem w pulapce?

Andromedaa
 Wysłana - 23 listopad 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

To koleżanka, nawet do pułapki przyjaciela Ci daleko.

Ekspert -

Shakur23
 Wysłana - 23 listopad 2010 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

uffff

Shakur23
 Wysłana - 23 listopad 2010 23:15       [zgłoszenie naruszenia]

dobra a powaznie to wiadomo bo znam ja pare dni , ale czy tymi slowami wiedzac co mi chodzi po glowie a czego jeszcze nie wypowiedzialem chce mi dac cos do zrozumienia?

Zmieniony przez - Shakur23 w dniu 2010-11-23 23:18:37

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

mianuje cie swym przyjacielem

Warto przeczytać: RÓŻNICA WIEKU... | Tłumaczenie zdrady | Pała została przegięta | 13 latek i rower | Love Is Gone... ?? | Czy kobiety tego wymagają? | Podryw na ulicy%-) | Ma szanse istnieć? | nie wiem czego chce wtf ?? | Jaka bielizna na prezent | Polacy się rozwodzą | trace nadzieje | moja osobista walka | MILOSNY SPAM [vol. 2] | POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | SAMOTNOŚĆ | chevron | 180 cm | 180 | mega pensja | poznań | koprobo | eldo | zapożyczenia jezykowe | httpwwwyoutubecomwatchv=0FOxxI5lZZ8 | mma | peter kummer | Don quixet | nie umie robiAfAc loda | elzbieta lenska | 4 str | odpowiedzi matura 1999 | kręcone włosy | citroen c5 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.