FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4603 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ??"   

nuss89
 Wysłana - 3 sierpień 2007 00:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no wiec nie wiem od czego zaczac mam bardzo wiele mysli ostatnimi czasy. jesem z dziewczyna juz pare miesiecy znamy sie znacznie dluzej zanim zaczelismy byc z soba bardzo dlugo sie poznawalismy nasz zwiazek opiera sie na zaufaniu wszystko ladnie pieknie ale ja jestem prawiczniek a ona jest dziewica ja bedac facetem mam coraz wieksza narastajaca chec na ten pierwszy raz, oboje mamy prawie 18 lat mysle ze szczeniakami nie jestesmy ja jestem do tego gotowy ale niewiem co z nia, troche o tym probowalem rozmawiac a ona wogole rozmowa sie szybko konczyla i nic nie wywnioskowalem, wiem ze ona mnie bardzo kocha wynika to z naszej rozmowy dla niej rozmowa jest bardzo wazna dla mnie zreszta tez ale wkoncu rozmowa to nie wszystko, ja tez ja bardzo kocham , mam takie rozterki ... wkoncu jestem facetem i mam poped seksualny chodzi o to ze jak sie calujemy czy przytulamy to zazwyczaj to wychodzi z mojej inicjatywy wyglada to tak jakbym ja ja zaspokajal w 100% ale ale ja nie jestem tak do konca zaspokojony, niewiem jak o tym z nia porozmawiac nie chce jej zranic albo zrazic bo bardzo mi na niej zalezy chcialbym przezyc swoj pierwszy raz ale tez miec normalne zycie seksualne niewiem jak ona to odbiera wyglada na to ze ona tego nie potrzebuje co mnie troche przytlacza, ale zarazem nie zrobie jakiegos skoku w bok bo tylko na niej mi zalezy a inne dziewczyny mnie nie interesuja tylko ona, niewiem jak o tym porozmawiac czy powinienem rozmawiacz czy jeszcze poczekac az samo to wyjdzie z siebie nie chce naciskac zeby nasze relacje sie przez to nie popsuly nie chce jej tak oniesmielac niewiem co z tym zrobic czy to ma jakis sens, czasami az sie odechciewa tego calego zachodu i starania sie o to, niektozi pisza na forach ze skoro jest dziewica to powinienem ja oswajac czasami sie wrecz narzucac ale to jest troche glupie i co to da ze udowodnie gdzies tam sobie ze wkoncu mi sie udalo czy cos w tym stylu a chyba to powinno wyjsc tak samo od niej jak i odemnie zeby to bylo naprawde przyjemne a skoro ona tego nie potrzebuje to czy to wogole nastapi czy nagle zacznie potrzebowac niewiem nie mam pojecia co z tym zrobicmoze mi w czyms pomozecie z gory dzieki ,kto szuka nie bladzi teraz ide sie z tym przespac po raz ktorys tam no wiec do nastepnego postu pozdro.

Zmieniony przez - nuss89 w dniu 2007-08-03 01:08:21

Jaroch
 Wysłana - 3 sierpień 2007 02:38      [zgłoszenie naruszenia]

niedojrzała dziewica

z czasem sama odczuje chęć
o ile dlugo poczekasz.

i nie skacz w bok bo milosc prysnie

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -

rafee
 Wysłana - 3 sierpień 2007 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

co za belkot....

Jesli mowisz tak jak piszesz to sie nie dziwie, ze twoja dziewczyna nie rozumie twoich potrzeb. Ja nic bym nie zrozumial

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VooDooMan
 Wysłana - 3 sierpień 2007 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Jest coś takiego jak interpunkcja.

Trudno Ci będzie .. może chce przeżyć swój 1 raz na swoją 18stkę? Porozmawiaj z nią co sądzi o sexie? Może powoli ją do tego nakręcaj.. Jak będziesz miał wolną chatę to weź ja do siebie. Staraj się wtedy pieścić ją jakoś? Z biegiem czasu gwarantuje Ci że będzie chciała więcej

3m się i nie naciskaj

Jak już to zrobicie to licz się z tym że i tak Cię Zdradzi...

Znawca -

St-pierre
 Wysłana - 3 sierpień 2007 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

a gdy sie całujecie i przytulacie dochodzi między wami do pettingu??jak nie to sie nie dziwie ze nie chce seksu uprawiać...autorze wyczuj moment i z całowaniem zjedz niżej i niżej...petting doskonale działa nawet na dziewice

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Do seksu trzeba psychicznie i fizycznie dojrzeć. Dla jednego to jest 15 lat a dla innego 25. W wieku 18 lat to duża część ludzi to jeszcze dzieciaki (mówię tu z doświadczenia) myśli się, że jak ma sie dowód to się nagle dorosłym staje.
Poza tym najczęściej do seksu dochodzi się fazami. Pierwsze jakies niewinne pieszczoty potem petting seks oralny a stosunek na końcu.

Rafee -racja straszny bełkot. Ludzie miejcie litość i piszcie tak,żeby inni byli w stanie to zrozumieć.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-08-03 10:05:24

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

W0DNY
 Wysłana - 3 sierpień 2007 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

"potem petting seks oralny a stosunek na końcu."

Ja dziwinie azawsze miałem odwrotnie :P no moze z jednym wyjątkiem :) (nie chodzi że jedno za drugim )

a wogóle to JW i JJW :)

<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>

JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 3 sierpień 2007 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

niech będzie kolejnośc dwóch ostatnich czasem się zmienia

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-08-03 10:10:36

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 3 sierpień 2007 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Z takim podejściem (a raczej brakiem podejścia) daj sobie spokój. Jeśli srasz w gacie na samą myśl jak ona to odbierze, to nie widzę szans powodzenia. Teksty typu "nie chcę jej urazić", "nie chcę, żeby poczuła się onieśmielona" ukazują to wszystko, o czym piszę.
Ona wie, że ma Cię w ręku. Licz się z tym, że seks także może wykorzystać jako kartę przetargową w późniejszym czasie...jeśli w ogóle do tego dojdzie i nie zostaniesz na etapie walenia konia.

zielony

Ekspert -

yo3k
 Wysłana - 3 sierpień 2007 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyny w tym wieku tak maja... :) kiedys z moja byla tez tak mialem :) w koncu wieloletnie miesiace walkowania o tym samym i roznego typu zachowania sprawily ,izmoja partnerka sie odblokowala i mialem to prawie codziennie:) wiec jesli Ci zalezy poczekaj, a zwroci Ci sie z nadwyzka:)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

spartan19
 Wysłana - 3 sierpień 2007 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

zrob tak jak mowi voodooman,na pewno bedzie ok

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ??

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Homoseksualizm po wyglądzie... | Facet to świnia | Kobieta, mezczyzna, przyjazn, milosc | chodzi tylko o sex | Guzik rozkoszy | Sex a spowiedź | Związek czy nie związek??? | Co jest z tymi kobietami??? | Zrywa ze mna bo niechce mnie ranić?? | 100 męskich pragnień!! | analny problem | Analnie czy Normalnie | Cd. męskich pragnień!! | niewiem co mam robic . . . | Czy masturbacje szkodzą? | Pierwszy raz w buzi | z duzym biustem | znane polki oops | towarzyska dziewczyna | prostytutk | narożna | magda narozna | k770i kody dowland | kanary | dziewczyna ma dużo znajomych | vicky kozik | prezent na dzień ojca | stwory | Kuzynka chce żebym w niej kończył | skany ckm | subaru outbak | moda męska zasady v10 | ma zasady | Szukam pana Poznan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.