FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24082 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
minetka 
[powiadom znajomego]    
Autor "minetka"   

shnosnas
 Wysłana - 20 czerwiec 2005 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

rainman: siemano!

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

mixerboss
 Wysłana - 20 czerwiec 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

oral rzadzi :D swietna zabawa ktora mozna sie cieszyc prawie wszedzie :P osobisie uwielbiam robic minetke :D

dupa

Kremoovka
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Mój na początku też mówił, że to poniżające:D:D:D

ferry
 Wysłana - 22 czerwiec 2005 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

"Mój na początku też mówił, że to poniżające"

ściema

każdy lubi bugi

Ekspert -

speedboy
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 03:53      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie sprawa jest jasna :
1.iwonuS : jeśli twój facet mówi ci że robienie laski jest poniżające dla kobiety i że mu nie zależy na tym żebyś mu dogodziła to możesz być na 100% pewna że ... kłamie, wszyscy moi kumple bardzo to lubią , ja też uwielbiam jak moja kobieta mi tak dogadza więc śmiem twierdzić że każdy facet chiałby aby kobieta dogadzała mu w ten sposób , jeżeli on twierdzi inaczej to albo jest z nim cuś nie tak,albo ty go nie kręcisz nic a nic, albo poprostu nie zaznał nigdy takiej uciechy i nie wie co traci
2.co do gadania z tym poniżeniem itd...
dla mnie jest to śmieszne,jak ja robię lasce minete to mam za******ą satysfakcję jak ona wije się z rozkoszy,jęczy itd..wtedy czuje że jest ze mną szczęśliwa i że potrafię jej dogodzić , na tym polega związek aby było nam razem jak najlepiej,najdoskonalej, pomijam wszystkie "techniczne" przeszkody typu soczki itd... skupiam sie na jej przyjemnośći i jest mi z tym super , ale to za mało...
na szczęście mam super dziewczynę,której tak samo jak mi zależy na przyjemnośći drugiej strony , potrafi mi dogodzić , z początku też mówiła że raczej nie... nie zmuszałem jej do tego,sama mi to zaproponowała ,nic na siłę... teraz jest super,nie wyobrażam sobie życia bez jej pieszczot

DLATEGO ... jeśli nie potrafisz sie poświecić dla faceta którego kochasz to nie wymagaj tego od niego.... tyle
dla mnie związek to suma kompromisów , POŚWIĘCEŃ , dlatego dziwi mnie "anty" nastawienie ,założenie z góry na "nie" , nie zrobię mu loda bo nie,bo to niemoralne,nie higieniczne , ble ble ble , a jak on ma ci dogodzić to nic się nie liczy , tak??niech zrobi mi dobrze , w dupę z jego potrzebami....
żal mi takich kobiet

Zyrafa
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Powiem szczerze moja laska nie ma zadnego nieprzyjemnego zapachu moge ja piescic godzinami i mnie to tez podnieca ze robi sie jej dobrze..dziwnie sie ze Twoja Ci nie pasuje moze powinna do ginekologa skoczyc bo podobno nieprzyjemny zapach moze byc oznaka drozdzycy i podobnych :/

>>> Style POZNAN <<<

Zyrafa
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Wogole co do wypowiedzi iwony to uwazam ze seks nie jest miara milosci i powinnismy wszyscy robic tam to na co mamy ochote wtedy lepiej sie zyje :)

>>> Style POZNAN <<<

speedboy
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

każdy ma przecież prawo do swojego zdania...
pozdro

Whiteaida
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Obiecałam sobie, ze już nie wejdę na takie "forumy" nigdy, ale nie mogłam sie powstrzymać. To się na mojej psychice odbije...ja jestem jeszcze młoda...mam zdanie na ten temat, ale wolałabym się za bardzo nie wypowiadać, bo mnie zjedziecie za wiek;] Spoko...róbta co chceta

Don't touch too much...

Znawca -

iwonus_s
 Wysłana - 27 czerwiec 2005 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

speedboy

no wiesz, ja uwielbiam kiedy widze ze moj facet wygina sie z rozkoszy. to jest wspaniale.

ja mu wcale nie kaze robic mi minetki. sam tego chce, a to nie znaczy ze ja musze mu w zamian zrobic loda.

jestem jeszcze młoda, mam na to czas.

..............

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

minetka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15