FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24091 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
minetka 
[powiadom znajomego]    
Autor "minetka"   

Pure_MDMA
 Wysłana - 13 czerwiec 2005 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

troche odbiegam od tematu ale niejedna dziewcia robi laske jak profesjonalistka

Znawca -

crs_sc
 Wysłana - 13 czerwiec 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

troche odbiegam od tematu: POPIERAM

spider00
 Wysłana - 13 czerwiec 2005 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Pure_MDMA nie mogę z tobą
masz soga

Robson_87
 Wysłana - 13 czerwiec 2005 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

co w tym smiesznego? kazdy ma jakis wrodzony talent

nioonia
 Wysłana - 13 czerwiec 2005 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

eee dajcie dziewczynie spokoj
ja tez za robieniem takich przyjemnosci chlopakowi nie przepadam ale skoro jemu to sprawia przyjemnosc to czemu nie ?

Znawca -

Robson_87
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia chlopaki tylko mowia, ze im cos takiego nie odpowiada, tez nie podoba mi sie takie nastawienie dla mnie wszystko a od siebie nic nie dam.

iwonus_s
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm... no wiec musze odpowiedziec na Wasze ataki. to ze uwazam ze robienie loda to ochyda to moje zdanie. zyjemy w wolnym kraju, kazdy ma do tego prawo, nie? byc moze i zrobie cos takiego w przyszlosci, ale musialabym miec oooogromne zaufanie do swojego partnera. zreszta moj terazniejszy partner by mi na to nie pozwolil ja i on uwazamy ze to jest ponizające dla dziewczyny (nie chce nikogo obrazic- to jest moje i jego zdanie). SHEM: to prawda co napisalam wczesniej, ale bylo przeczytac uwazniej moj tekst, chodzilo mi o seks a nie o pieszczoty. wiec to chyba ty sie plączesz FERRY: tak, to prawda, zycie seksualne prowadze od niedawna. ale moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy. ACHA i jeszcze jedna wiadomosc do wszystkich chlopakow, ktorzy uwazają, ze dziewczyna powinna robic loda, czyli cos za cos.... no wiec niech kazdy pomysli, oto przyklad: dziewczyna robi loda chlopakowi z ktorym chodzi, pozniej zrywaja, znowu ma jakiegos chlopaka, robi mu loda- zrywaja ,znow ma chlopaka- sytuacja sie powtarza... a teraz nastepnym jej chlopakiem jest ktorys z was... hmmm... czy chcielibyscie miec dziewczyne, ktora przed wami miala (sory za wyrażenie) ileś tam *****ów w ustach? nie sądze.
ABSOLUTNIE NIE MAM NIC PRZECIWKO JEŻELI ZWIĄZEK TRWA DLUGO ,JEST SZCZERY I OPARTY NA ZAUFANIU.

..............

Znawca -

shnosnas
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

"chcielibyscie miec dziewczyne, ktora przed wami miala (sory za wyrażenie) ileś tam *****ów w ustach? "

Taka dziewczyna nazywa się kobietą doświadczoną i nie sądzę, aby ktos miał coś przeciwko!

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

ANlA
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem można to porównać do spania z kilkoma partnerami.. Większość z ludzi ma po kilku partnerów w życiu. Tak samo z panną, która swojemu facetowi robi loda.
Poprostu w takim wypadku miała ileś tam "organów" nie w ustach ale gdzie indziej

Zmieniony przez - ANlA w dniu 2005-06-14 09:25:35

friko & koko %-)

diabeleq
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus a jak chłopak zrobi dla kilku panienek minetke to wszystko wporządku??? i chciałbym zauważyć że nie musisz brać z połykiem a jak nie weźmiesz z połykiem a "klient" utrzymuje higienę to lizesz mu tak jakby tylko skórkę, a jak chłop Tobie robi minetkę to i soczki musi spijać więc mi się wydaje że tutaj już prędzej chłopaki powinni się brzydzić czymś takim a jednak tak nie robią, wręcz przeciwnie no ale nikt nikogo do robienia tego nie zmusza...

mam nadzieje że sie gdzieś nie zakręciłem

nie taki diabeł straszny :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

minetka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15