FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24081 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
minetka 
[powiadom znajomego]    
Autor "minetka"   

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s troche śmieszy mnie twój tok myślenia, jeżeli dziewczyna robiła loda swojemu partnerowi z którym BYŁA W ZWIĄZKU i później miała następnego i historia sie powtarza, to nie widze w tym nic złego Jeżeli według Ciebie robienie loda jest poniżeniem dla dziewczyny to również (idąc Twoim tokiem myślenia) pozycja na pieska (DOG style ) chyba też jest poniżeniem - "no bo robicie to jak zwierzęta".

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

RaDzYkU
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

" tez za robieniem takich przyjemnosci chlopakowi nie przepadam "
Moja dziewczyna to uwielbia ostatnio aż się przestraszyłem kiedy częstotliwość drgań jej ręki przekroczyła moją przypomniał mi się motyw urwania napleta i coś nie mogłem dojść

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

ANlA
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej_TBS na pieska??????? A feeeeeeeeee.... tylko po misjonarsku!!!

friko & koko %-)

nioonia
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Radzyku
no ja po prostu za tym nie przepadam ale no jak juz pisalam jesli on to lubi to jestem zdolna do tego... hehe no bo on np lubi minete mi robic, wiec w sumie to cos za cos to jest dobre ale nie kazdy lubi robic takie pieszczoty , dziewczyna moze znalezc np inne rozwiazanie...

Znawca -

ferry
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

"no wiec niech kazdy pomysli, oto przyklad: dziewczyna robi loda chlopakowi z ktorym chodzi, pozniej zrywaja, znowu ma jakiegos chlopaka, robi mu loda- zrywaja ,znow ma chlopaka- sytuacja sie powtarza... a teraz nastepnym jej chlopakiem jest ktorys z was... hmmm... czy chcielibyscie miec dziewczyne, ktora przed wami miala (sory za wyrażenie) ileś tam *****ów w ustach? nie sądze."

Ciekawi mnie czy idąc Twoim tokiem rozumowania chciałabyś mieć chłopaka, który wcześniej lizał ileś tam cipek? Czekam na odp.

Ekspert -

RaDzYkU
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

hmm zawsze było tak - taki steretyp ze mezczyzna chcial jak najszybciej pożądać kobiety a jak przychodziło do małżeństwa to musiała być dziewica powiem Ci tak jakbym wiedziął ze moja dziewczyna tak kiedys miała w pierwszych miesiącach zwiazku ( o ile by przetrwał ) odtrącałoby mnie to nawet chyba bardzo ale jezeli by ten związek przetrwał w dalszym czasnie nie miałoby to chyba istotnego znaczenia. zaznaczam O ILE BY PRZETRWAŁ

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

_Bysior_
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na przykład zauważyłem, że moją dziewczynę obciąganko tak samo rajcuje jak mineta. Więc ostatnio zaproponowałem jej jednoczesną współpracę- 69. Ona zgodziła się, było zaje..., nigdy wcześniej się tak dobrze nie bawiłem.

iwonus_s
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

no wiec FERRY. gdyby moj chlopak lizal wczesniej innym dziewczynom brzoskwinke, nie mialabym nic przeciwko. i myslisz sobie teraz ze sie wkopalam... ale otoz napisze ci ,ze istnieje taki stereotyp: jak mezczyzna mial wiele kochanek w swym zyciu to postrzega sie go jako super doswiadczonego mezczyzne. hmmm, natomiast jak jest z kobietami? jak one sa postrzegane jezeli mialy w swym zyciu wielu wielu partnerow? no odpowiedz chyba znasz? prawda? sa wyzywane od dziwek, lachociągów, szmat itp, itd. facet idzie z kolegami i widzi swoja bylą i mówi, ej słuchajcie, ale ona mi lache obciągała... :-/ dlatego uwazam ze taka pieszczota jak zrobienie loda powinna byc zarezerwowana przez dziewczyne tylko dla jednego mezczyzny. (oczywiscie sa tez tacy faceci, ktorzy nigdy nie opowiadaja kolegom takich rzeczy i nie robia z dziewczyn nie wiadomo kogo)
no i piszcie sobie teraz co chcecie, ja swojego zdania nie zmienie, tez nie bede sie juz wyklocac kto ma racje, a kto jej nie ma. kazdy ma wlasne zdanie. ja szanuje Wasze, Wy uszanujcie moje.

..............

Znawca -

crs_sc
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

"dlatego uwazam ze taka pieszczota jak zrobienie loda powinna byc zarezerwowana przez dziewczyne tylko dla jednego mezczyzny."

I po raz kolejny nie potrafie Cie zrozumieć. Przyklad: dziewczyna jest z chlopakiem, dajmy na to 6 miesiecy ( to wkoncu duzo ) i jeszcze nigdy w zyciu nie robila loda - no i w koncu postanawia zrobic jemu. Sa ze soba pare miesiecy, mysleli ze sie kochali ale uczucie pryslo, no i zostaja sami. Ona spotyka chlopaka w ktorym sie zakochuje, sa ze soba pare miesiecy i jest cudownie. Jemu juz nie moze zrobic loda?

Wogole zobacz ze wzialem taki wyolbrzymiony przyklad, bo rzadko ktora para zaczyna wspolne pieszczoty tak pozno ...

Zmieniony przez - crs_sc w dniu 2005-06-14 14:38:12

iwonus_s
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie napisalam ze dziewczyna moze zrobic loda tylko jednemu facetowi!! niech obciągają dziewczyny komu, kiedy i gdzie chcą. ja tego przeciez nie zabronilam! poprostu wyglosilam moj poglad. mi sie to nie podoba. i tyle.

..............

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

minetka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15