FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24092 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
minetka 
[powiadom znajomego]    
Autor "minetka"   

RaDzYkU
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

"dajmy na to 6 miesiecy ( to wkoncu duzo )"
wbrew pozorom to nie jest dużo

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

ferry
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

"istnieje taki stereotyp: jak mezczyzna mial wiele kochanek w swym zyciu to postrzega sie go jako super doswiadczonego mezczyzne. hmmm, natomiast jak jest z kobietami? jak one sa postrzegane jezeli mialy w swym zyciu wielu wielu partnerow? no odpowiedz chyba znasz? prawda? sa wyzywane od dziwek, lachociągów, szmat itp, itd."

Nieprawda. Tak naprawdę zależy to od tego czy kobieta była w związku ze swoimi partnerami czy może byli to przypadkowi kolesie np. z dicho. I to działa w dwie strony. Doświadczenie a szmacenie się to są dwie zupełnie odrębne sprawy.

"facet idzie z kolegami i widzi swoja bylą i mówi, ej słuchajcie, ale ona mi lache obciągała... :-/"

Pewnie że tak, jak robi loda szmaciarzom, małolatom czy innemu pomiotowi to tak jest, trzeba sobie dobierać partnerów na poziomie, którzy nie będą cię oszmacać po zakończonym związku

Ekspert -

FunkyKoval
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 19:26     
 Usunięta przez Sliwulla za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

shnosnas
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie sądzę.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

crs_sc
 Wysłana - 14 czerwiec 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Radzyku - to juz zalezy od wielu rzeczy. Bo moze byc para ktora widuje sie 1-2 razy w tygodniu po 5 godzin, a moze byc para ktora widzi sie 5-6 razy w tygodniu po 10 godzin.

Shem
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s napisałaś:

"uwazam ze taka pieszczota jak zrobienie loda (...)"

dlaczego degradujesz branie do buzi do roli pieszczoty, ok możesz to tak nazwać, ale nie buj się tego powiedzieć, to jest seks oralny, nie bez powodu pozycja 69 nazywana jest nazywana pozycją seksualną a nie pieszczotą.

_... "Bezpłodność jest dziedzicza" ..._

Gs
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli chlopak spotyka swoja byla dziewczyne i mowi chlopaka ze ona dobrze mu obciagala to robi z niej KU..E a z siebie śmiecia ktorej go nie stac na porzadna dziewczyne.

korian
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s - "dlatego uwazam ze taka pieszczota jak zrobienie loda powinna byc zarezerwowana przez dziewczyne tylko dla jednego mezczyzny"
chwilę później:
"ja nie napisalam ze dziewczyna moze zrobic loda tylko jednemu facetowi!!"
zdecyduj się w końcu..

Ekspert -

kasztaniak
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

no no ,chyba napisalas cos w stylu , ze zarowno Ty jak i Twoj facet uwazacie , ze to (laska) jest ponizajace .Jednak mysle iz w glebi duszy chcialby tego sprobowac

KS.IFBB
 Wysłana - 17 czerwiec 2005 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus... Dobrze mówisz. Teoria, praktyka a postrzeganie w sposób europejski pewnych tematów, to zupełnie różne rzeczy.

Nie trać czasu na tłumaczenie młodziakom rzeczy, które i tak nie rozumieją... i nie zrozumieją od razu.

Moim zdaniem coś w tym jest, gdy facet nakazuje swej kobiecie robić to ustami, to zakrawa o poniżanie jej. Chyba ze sama chce tego z własnej inicjatywy. To lekko co innego.

Z drugiej strony, wg mnie, facet jak strzela minete kobiecie, to znak że podoba mu się nieprzeciętnie! Uznaje to za "wyraz" swego 100% oddania dla niej. I chyba jest to jeden z jedynych sposobów, jaki odczówa, aby "wyrazić dla niej swoje uznanie"

Przynajmniej ja tak myśle. Troche zakręciłem. Ale nie wiem jak to inaczej ująć, bo to w sumie troche dziwne uczucie, lecz na pewno przyjemne...

W minecie czuje działalność na 2 fronty. 1 to dawanie przyjemności jej, i to nie małej, a 2gi to dawanie przyjemności sobie samemu. I w sumie gdy dochodzi do tego uczucie, to potęguje oba odczucia wzajemnie....

Czy widzicie to podobnie?

Zmieniony przez - KS.IFBB w dniu 2005-06-17 19:28:28

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

minetka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15