FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24093 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
minetka 
[powiadom znajomego]    
Autor "minetka"   

Reizigher
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:03      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s:

a skąd wiesz, że tylko jednego mężczyznę będziesz kochać na świecie, przecież teorią o dwóch szukających się połówkach to tylko bajki. A jeśli będzie jakiś rozwód/śmierć partnera (odpukać) to co ? koniec wszystkiego co związane z parnertwem ? koniec sexu (w tym oralnego)? Po prostu nie wiążesz sie z nikim i zostaje samotność ?

Zmieniony przez - Reizigher w dniu 2005-06-18 02:04:51

Ich bin gegen den Krieg.

iwonus_s
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

no to juz inna sprawa. to jest wyjatek (wyjatek stanowi regulę ) ale sam przyznasz, ze naprawde trzeba by bylo miec cholern_ego pecha, zeby cos takiego mialo miejsce.

..............

Znawca -

KS.IFBB
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

bez jaj. nie popadajmy w skrajności. jej chodziło o to, aby ten szczególny rodzaj sexu był także ze szczególnych pobudek. nie przypadkowy.

"dupczyć" może każdy każdego, ale sex oralny, to już krok na przód. i dla mężczyzny, i dla kobiety tym bardziej!

wszystko mierzy się własnym wyczuciem taktu i sytuacją. tego do szablonu przykładać nie wolno! czujesz, robisz - nie czujesz, nie robisz...

> ani nie robisz loda każdemu, ani żadnemu. szukasz tego czegoś, i jak jest, to robisz co chcesz.

iwonus_s
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:25      [zgłoszenie naruszenia]

nareszcie ktos kto mnie rozumie. sogaczek dla ciebie KS.IFBB

..............

Znawca -

iwonus_s
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:30      [zgłoszenie naruszenia]

NARESZCIE KTOS MNIE ROZUMIE sogaczek for you KS.IFBB

..............

Znawca -

Reizigher
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wiem o co Ci chodzi, po prostu nie puścisz się z byle kim i gdzie popadnie, wiesz o co Ci chodzi, wierzysz w swoją miłość (i oby wiecej takich kobiet), i napewno nie polecisz "na boki". Ale ciekawi mnie tylko taka sprawa, jeśli tak by się złożyło że zdecydujesz sie na seks oralny z Twojej strony, a on np. za dwa lata spotka inną kobietę (teoretycznie), to zupełnie zrazisz się do mężczyzn ? I nie bedziesz chciala nigdy tego zrobić. Myślę ze jesteś jeszcze młodą osobą. Ale ja też (22), tylko patrzę od tej męskiej trony medalu :P.

Ich bin gegen den Krieg.

iwonus_s
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

no, no. tu juz moglabym zaczac sie zastanawiac, ale mysle ze nie zrazilabym sie do mezczyzn. jezeli zrobilabym mojemu facetowi "dobrze" a on pozniej by mnie zostawil... oj, nie wiem. narazie nie planuuje w najblizszej przyszlosc (jakis 1rok) robic takich rzeczy. wiec ci nie odpowiem. nie spotkalam jeszcze chlopaka, ktorego darzylabym az takim zaufaniem.

..............

Znawca -

Reizigher
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 02:45      [zgłoszenie naruszenia]

iwonus_s: nie spiesz sie z tymi rzeczami, na to naprawde trzeba sie przygotowac psychicznie.

Doswiadczenie mowi, ze w seksie powinno sie robic wszystko poukladanie i nie w pośpiechu, oczywiście wszystko za porozumieniem stron.

W seksie tez ogromnie ważna rzecza jest rozmowa, ciagle udoskanalanie siebie nawzajem. Konsultacja wczesniejsza wlasnych praktyk, czy sie zgadzamy na pewnie urozmaicenia czy nie.

Zmieniony przez - Reizigher w dniu 2005-06-18 02:46:50

Ich bin gegen den Krieg.

ferry
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Co ciekawe, w Stanach seks klasyczny jest uważany za dużo bardziej intymny niż oralny. Poza tym tamtejsze panny mają "specjalizację" w robieniu loda, tzn. starają się jak najlepiej to robić. Przytaczam to nie dlatego żeby chwialić tamtejsze obyczaje, ale jako porównanie. I to nie jest żadna ściema z telewizji tylko samo życie, kolega był tam na stypendium i opowiadał.

Ekspert -

Pure_MDMA
 Wysłana - 18 czerwiec 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

ferry u nas jest to samo nie wszedzie i nie dla kazdego ale coraz wiecej dziewczyn (m.in. wspomniane przezemnie wyzej dziewcie) zrobi ci laske bez problemu, ale cipki nie da. co wiecej nie traktuja tego jak seksu, raczej jak nastepny etap zabawy po "lizaniu sie", ale jeszcze daleko od klasycznego seksu.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

minetka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15