FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 807 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
mini perkusja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "mini perkusja"   

model_tsw
 Wysłana - 11 czerwiec 2015 00:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

cześć.
od dawna słucham muzyki rockowej i bardzo mnie kusi żeby coś po napierdzielać na perkusji. kłopot w tym ze dobra perkusja to spory wydatek, a co ważniejsze totalnie nie mam gdzie jej ustawić.
[allegro.pl/elektroniczna-perkusja-clifton-wyprzedaz-25-i5421646912.html]
takie małe biurkowe cudo może dać jakąś wartościowa namiastkę prawdziwej perkusji ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

mini perkusja

Warto przeczytać: 6 maj? Duke nukem forever | Komputer zezgonił | Telefon - abonament era. Który wziąć? | Rejestracja dzwieku | Potrzebny niedrogi, dobry router. | z popa na zetafona aktywacja | Telewizor - co mam mieć, co wybrać ? | telefon używka do 300 zł co wybrać?? | Czy da sie dokladnie namierzyc lokalizacje po nr telefonu ? | htc touch pro 2? a moze inne cos | latarka | Formatowanie dysku c | Pronlem z sony ericssonem w 100i | Wirus - windows universal tool | Problem z zainstalowaniem modemu LiveBox | rozdzielenie ip - router | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | grupa przestepcza wyszkow | elektrotechnika | randka muzyka | plski playboy | ewa skibińska | isc studniowke | lekarz | sex foto | oceń pulpit | stopem | kakao | sex spotkania | darowizna gruntu rolnego | Mayday Polska 2000 | prawo i ekonomia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.