FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1044 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
minolta czy canon ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "minolta czy canon ?"   

kacha85
 Wysłana - 13 styczeń 2005 22:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam dylemat jaki apart wybrać: canon ixus 500 czy minolta dimage g 600. Czy moze w ogole jakis inny apart do 1 500 zl? Pomozcie.

eprom
 Wysłana - 13 styczeń 2005 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam canona moja siostra minolte i zdania zawsze beda podzielone, zajrzyj do podwieszonego tematu

Crue
 Wysłana - 13 styczeń 2005 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Z tych dwóch aparatów brałbym Canona. Ale równie dobrze możesz kupić coś z Olympusa, np C-760 lub C-765, za mniejszą cenę. W zamian dostajesz większy zoom optyczny, mniejszą matrycę (ale plakatów chyba nie robisz ), ogólnie więcej opcji aparatu. Pozostałą kwotę możesz przeznaczyć na np. dodatkową kartę pamięci albo baterię.

Same shit, different day

wroniak
 Wysłana - 13 marzec 2005 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

a co sądzicie o minolcie dimage Z3

jeśli ktoś ma, proszę o opinie

ps mam nadzieję, że nie dostanę bana

Prezes Klubu "Grzmoty"

eprom
 Wysłana - 14 marzec 2005 14:36       [zgłoszenie naruszenia]

czy modki sa az takie straszne?
[http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/product/product/1521/sheet/techdata]
troche danych tech

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

minolta czy canon ?

Warto przeczytać: O.S.T.R. | "Goffred albo Jerozolima wyzwolona" | HipHop: Subkultura złotych zębów | Litania | Weronika Książkiewicz | Zapowiedzi kinowe | Spartan - znak w filmie... | Oczy- zdjęcia | Samsung SGH X 640 - problem | co to za laska???sog bedzie | Stylowe świąteczne tapety na pulpit | Najgorszy zespół(artysta(ka)) kończącego sie roku | Barbie i magia pegaza - okładka dvd | Jakie Nowe Filmy Polecacie?? | Karolina Borkowska w PLAYBOYu - super jakość :) | Tekst piosenki | cava cava | riese | nie dla os b | nie dla os b | Ma ,gorzata Werner | be_delicious | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrzałe | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | kozak ze wsi | ostry film dla ostrego typa | uwzględniając wspólne cechy typów związków chemicznych | browar | piwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.