FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1950 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
modele zachowań ?? a inteligentny człowiek 
[powiadom znajomego]    
Autor "modele zachowań ?? a inteligentny człowiek"   
 
MarvBoy
 Wysłana - 14 wrzesień 2006 10:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak poza tym to każdy ma prawo mieć swoje zdanie..szczególnie w tak elastycznej kwestii jaką są modele zachowań społecznych i ich akceptacja bądz negacja..a wy nie dosyć ze skaczecie z tematu na temat..zaczęło sie od "opłaty" z aw******l i frajerstwie..przeszło po porponetce...ciekawe gdzie sie skonczy bo mam wrażenie ze zadne wnioski nie zostana wyciągnięte a sam temat pozostanie bez odpowiedzi...

pieknie powiedziane. Własnie dlatego jest policja, gdyż w społeczeństwie znajdują sie aspołeczne jednostki, które negują z góry przyjęte wzorce zachowań i ni z gruszki ni z pietruszki mogą wy***ać Ci strzała. Są jednostki, dla których róznica między domaganiem sie swoich praw a bycie frajerem powoli sie zaciera. Wynika to z czego? niedouczenia, braku elementarnych zasad moralnych wyniesionych z domu, przejmowanie wzorców zachowań z hip-hopowych tekstów.

I modele zachowań to nie jest elastyczna kwestia, gdzie to usłyszałaś?? Modele zachowań to pierwotna kwestia opierająca się na założeniach moralnych i powinno być to wpajane od młodości podstawowe kwestie jak nie zabijaj, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa. I w którym momencie jest ta twoja elastyczna kwestia? Ukradne bo on ma więcej niż ja skoro to takie elastyczne do dostosuje to do swoich potrzeb. Chyba opuściłaś lekcje wosu w gimnazjum bo niewypisywała byś takich głupot


Marvboy..modele..a nie model..kazde społeczenstwo, każda nacja, nawet kazde podwórko ma swoje własne modele zachown...Tobie chodzi o pdstawowe kwestie etyczne którymi winien kierować sie każdy człowiek, ..ale niestety tak nie jest..nawet jeżeli mówimy o zwykłej obyczajowości to w kazdym kraju czy nawet regionie danego kraju jest ona inna..
Marvboy piszesz o podstawowych ZAŁOZENIACH ETYKI a jak świat światem mało kto tego przestrzega...proszęcie..najpierw zasięgnij opinii w socjologii i psychologii a nie wygłaszaj te swoję pseudo-mądrościoewe wywody!

edit: caicek..dlatego nie ufam słownikowym definicjom..szczególnie jeżeli są to publikacje prowadzone pod kierownictwem pracownikow uniwersyteckich - zaznaczm teoretyków..sam zobacz jakie określenia w PWNie są przypisywane frajerowi...to jakieś archaizmy..a słowo ewoluuje z dnia na dzień..jest to część rozmowy z jednego z tematów z hayd parku. Nie wiem jak prowadzić dyskusje z osobą z tak radykalnymi poglądami. Więc postanowiłem kontynułować wątek w filozofi gdzie licze na inteligentne wypowiedzi co wy myslicie czym są te modele zachowań.

 
Thamuz_
 Wysłana - 14 wrzesień 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie wszystko jest OK dopoki nie bije to w innych ludzi.
_______________________________
 
Ambassador of the hell

 
roberto 55
Outsider
 Wysłana - 15 wrzesień 2006 22:20       [zgłoszenie naruszenia]

" przejmowanie wzorców zachowań z hip-hopowych tekstów. "

_______________________________
 
"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia

modele zachowań ?? a inteligentny człowiek