FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1973 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
moja osobista walka 
[powiadom znajomego]    
Autor "moja osobista walka"   

skreczazz
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema. nie wiem czy bylo wczesniej. z reszt ajak bylo to malo mnie to obchodzi bo ten problem jest moim indywidualnym problkemem na ktory chcialbym znalesc wlasciwa recepte.

wiec. dawno temu poznalem dziewczyne z ktora spedzilem 3 lata rozstalismy sie. [tzn ja zakonczylem ten zwiazek]. powodem rozstania byla narastajaca toxycznosc zwiazku. podobne szczeniece charaktery, ona piekna 1sza vice miss pewnego miasta ja to ja o sobie pisac nie bede, zle ze mna nie jest. nie jestesmy ze soba juz 2 lata. od tych 2 lat widzialem ja 2 razy z daleka. tylko po machalismy do siebie. zawsze jakos byla bliska memu sercu gdyz znam ja na wylot. no i po tych 2 latach zaczely nachodzic mnie mysli zeby sie z nia zobaczyc... poprostu. momentem kulminacyjnym byla seria snow w ktorych sie przewijala. w koncu doszedlem do wniosku ze musze z nia byc znow. nie ma rzeczy niemozliwych to motto zawsze mi przyswiecalo, jednak ona jest z jakims tam lowelasem co do piet mi nie dorasta, ale jednak jest.

powiedzcie mi.. jak to zrobic zeby zblizyc sie znow do niej mimo tego tam typka z ktorym jest. czy moze sobie darowac wogole. sek w tym ze jestem w stanie walczyc o swoje do konca i jechac w swojej sprawie nawet na drugi koniec swiata [realne].

co robic.. stara milosc nie zardzewiala w moim przypadku. jestem wrecz zdecydowany dzialac ale chcialem przeczytac anonimowe opinie osob nie zaslepionych tak jak ja ta cala milosna chemia.

pozdrawiam i nie spamowac

ja sie nie wstydze swojego zycia, a ty?

gienek78
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja proponuje zmądrzeć lub zgłosić się do jakiegoś lekarza od głowy. Może to jakieś natręctwa lub jesteś psychopatą ????

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

kanarek
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

bzdura
wkręcasz sobie

jakieś myśli czy sny to nic nie znaczy
nie żyj przeszłością bo ona Cię zje

wyjdź do ludzi, idź do przodu
z kobietami także

żyjąc przeszłością skazujesz się na problemy

Chroń swoje nerwy.

skreczazz
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

taa jak ja lubie takich pajacow jak ten gienek z dupy. idz chlopie idz byle dalej

ja sie nie wstydze swojego zycia, a ty?

kemesO
Analityk
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie miałeś nikogo zapewne od czasu, kiedy się rozstaliście i pała swędzi
Lub też byłeś z inną, ale się nie udało i nie chce Ci się być samemu i też pała swędzi Z byłą masz o tyle prościej, że fazę poznawania się macie już za sobą.
j/kanar - uczepiłeś się przeszłości, tylko po co Ci ona?

zielony

Ekspert -

Redx
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Miałeś jakąś laskę w między czasie w przerwie tamtego związku? Bo mi się wydaje, że nie i po prostu sobie wkręcasz, że z tą musisz byc znowu bo nic nie udało Ci się wyrwać. Z innymi laskami też może być fajnie . Mogę się mylić oczywiście, ale takie mam odczucie.

Znawca -

kanarek
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

problem tkwi w jego głowie
może ruchać coś ale jak będzie żył przeszłością to sobie nawkręcać może mnóstwo rzeczy

niepotrzebnie

Chroń swoje nerwy.

gienek78
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

taa jak ja lubie takich pajacow jak ten gienek z dupy. idz chlopie idz byle dalej - ja za to lubie takich typów jak ty, bredzisz chłopie farmazony takie, że głowa boli. Widać z daleka, że małolat z ciebie - takie jazdy w większości mają małolaty (przeważnie jest to wynik braku seksu i nadmiaru buzujących hormonów).

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

fjern
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

znasz ją. wiesz co ceni, zaprezentuj te cechy, które szanuje.

i bądź pewny siebie. Inaczej ****.

kwestia też czy Ciebie nie skreśliła całkowicie..

Sweet69
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

osoba którą znałeś 2 lata temu nie jest już tą samą osobą a napewno nie jest tą osobą z Twojego snu....

jeżeli naprawdę się napaliłeś odgrzej starą znajomość i poznaj swoją eks na nowo...zobaczysz że jest to zupełnie inna osoba, potem stwierdzisz czy dalej chcesz z nią być...

ja niedawno spotkałam swojego eksa, pogadałam i nie mogłam uwierzyć że kiedyś byłam w nim szalenczo zakochana
ludzie się zmieniają
a tacy jak my chcemy są niestety tylko w snach

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2007-09-06 17:44:12

Ekspert -

Redx
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się kiedyś śniła moja ex, z którą się pożarłem przed zerwaniem i teraz się nie lubimy za bardzo. W tym śnie mnie przepraszała i chciała wrócić . Sen snem, ale wczoraj patrze a ona do mnie do budy chodzi, chociaż miała iść, gdzie indziej. Kwasy są mimo, że udajemy że się nie znamy. No i w tym śnie jakaś taka ładniejsza była ()

Zmieniony przez - Redx w dniu 2007-09-06 18:07:03

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

moja osobista walka

Strony: 1 2

Warto przeczytać: INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | Czułe słówka do dziewczyny | Czy pozwolić lasce pojechać na wakacje w towarzystwie typów z pracy i koleżanki? | Pocieszalnia vol. 10 - czyli dlaczego Daer nie ma serca %-) | the end? | Czy trądzik was aż tak odrzuca ? | dojrzewania | Dziwne pytanie na temat dziewczyny. | Pytanie do dziewczyn/kobiet | Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | Problem z dziewczyną | Chcę żeby wrócił... | playboy 01 | dom-pas | linki linki | rpksy | roksy | przyjaźń z | dom pas | grabasz koszalin | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.