FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4481 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
moja rozkmina na temat stazu(roznicy) 
[powiadom znajomego]    
Autor "moja rozkmina na temat stazu(roznicy)"   

ANlA
 Wysłana - 25 grudzień 2005 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

Sticzek,ale jeśli zakochasz się na amen w wieku np. 26 lat i ta kobieta będzie w Twoim wieku, to mało prawdopodobne, że będzie w wieku 26 lat dziewicą. I co wtedy?

friko & koko %-)

VLAD.IV
 Wysłana - 25 grudzień 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Sticzek...
P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z takie smuty, ze az mnie dupa zaczęla od tego bolec...
Jesli szukasz partnerki na cale zycie to koniecznie z doswiadczeniami... najlepiej kiepskimi...
Takie zwiazki sa najtrwalsze i najpiekniejsze... ludzie nie maja juz chorych wymagan w stosunku do siebie i doceniaja zalety...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Sticzek
 Wysłana - 25 grudzień 2005 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko zobaczyłem że ostatni wypowiedział się w temacie VALD na głownej i juz wiedziałem ze mnie zjechał

Ze mną to jest tak...
Ja naprawde rozumiem wasze zdanie,zdaje sobie z tego sprawę że kiedyś strace głowe dla jakiejś, która już przeżyła swój pierwszy...a może i siedemnasty raz ... Zdaję sobie sprawę że kazda laska nie czeka na mnie z błoną w ręku.. Tu chodzi o moje serce.. to jest za skomplikowane, nie ukrywam ze dla mnie czasami az za bardzo...

Zmieniony przez - Sticzek w dniu 2005-12-25 11:43:59

===>Spontan & Sticzkomen Filozofia GanG <===

neo6
 Wysłana - 25 grudzień 2005 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chodzi o stała partnerke to chcialbym aby byla wlasnie dziewica, jednak wiem ze kiedys mogloby ja pokusic jak to jest z innymi, z ciekawosci, nie mowie odrazu o zdradzie ale zwiazek moglby sie posypac bo poznałaby jakiegos supermena.. i to jest do bani, jednak słowa "z doswiadczeniami... najlepiej kiepskimi..." sa jak najbardziej prawidłowe, takiej kobietki mozna byc na pewno bardziej pewnym, bo swoje przezyła (nie jednego supermena ktory ja wydupczył, a ona zaspokoiła swoja głupkowata ciekawosc w tej materii) taka dziewczyna pozniej potrafi docenic stałego i dobrego partnera, szkoda tylko ze nie jest dziewica.. moze to dosc egoistyczne podejscie ale wytartych dzinsów z lumpexu nie chce..

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 25 grudzień 2005 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Sticzek a Ty tez tak czekasz na ta jedyna i nie bzykales zadnej innej ?

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

Sticzek
 Wysłana - 25 grudzień 2005 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

hhehe
no własnie tu znowu jest problem....
Chciało by się do okoła same dziewice, a samemu robi się tak, że robi się ich coraz mniej....

Myślenie chłopaki to ja mam "zdrowe" ...gorzej z sercem...to jest kawał s****ysyna...

===>Spontan & Sticzkomen Filozofia GanG <===

Radziuuuuu
 Wysłana - 25 grudzień 2005 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Sticzek mam DOKLADNIE tak samo jak Ty... prze.***ane to jest To po prostu taka cecha.. tego sie nie mozna wyzbyc, trzeba po prostu znalezc wlasnie taka dziewczyne:) Jak zakochasz sie w rozdziewiczonej to zawsze bedzie cos nie tak... ogolnie caly czas bedzie zalozmy ok ale jak pomyslisz czasem jak ja ktos posuwal Twoja polowke... to sie zyc odechciewa

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 25 grudzień 2005 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Sticzek i Radziuuu bez obrazy ale jestescie dziecinni albo po***ani...Nie wykluczam obu opcji..

neo6
 Wysłana - 25 grudzień 2005 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Clenoman, ja mam podobny poglad jak Radziuuu i nie uwazam sie za dziecinnego lub poj.ebanego, to taki charakter, sobie stawiam wysoka poprzeczke i tego samego oczekuje od dziewczyny, a jesli juz poruszyłes kwestie dziecinnosci lub poje.banej osobowosci to lepiej przyczep sie do dziewczyn ktore nie wiedza czego chca i daja tu i tam.. i pozniej maja dwucyfrowy przebieg pozna chłopaka, po miesiacu stwierdza ze oh super maczo wielce zakochana, chce z nim byc i daje a po 2 miesiacach koniec zwiazku, uwazam ze do sexu trzeba dorosnac, zabezpieczanie przed ciaza to nie wszystko, a gdzie dojrzałosc emocjonalna i jakis dobry smak całej sytuacji? moze niektorym nie przeszkadzałoby gdyby Wasza dziewczyna miala wiecej chu.jow w sobie niz macie włosow na glowie, mnie to jednak przeszkadza i nigdy bym sie z taka nie zwiazał.

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 25 grudzień 2005 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wiekszosci by to przeszkadzalo

"ale jak pomyslisz czasem jak ja ktos posuwal Twoja polowke... to sie zyc odechciewa " - ten tekst juz mnie calkiem roz***al, byla z innym robila to z innym, skonczylo sie i jest z Toba...

Piszecie tak jakby laskom nie mozna bylo tego robic a wam jak najbardziej, stad sie bierze takie podejscie to ze jak dziewczyna miala paru kolsi to ****a a koles jak mial pare to kto ? Fakt 17 dla mnie to za duzo, ale rozpierdala mnie wasze podejscie ze szukacie dziewicy bo*****owo miec taka co z kims spala a sami bzykacie ile sie da...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

moja rozkmina na temat stazu(roznicy)

Strony: 1 2 3 4 5 6