FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4480 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
moja rozkmina na temat stazu(roznicy) 
[powiadom znajomego]    
Autor "moja rozkmina na temat stazu(roznicy)"   

korian
 Wysłana - 25 grudzień 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Co z tego, że 17

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 25 grudzień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dla tych co szukają dziewicy: Szukajcie takich to lubią anal, a później dziewidzctwo stracą z wami, no przecież błonę dziewiczą mają

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

raf20
 Wysłana - 25 grudzień 2005 19:06       [zgłoszenie naruszenia]

pozatym taka co miala kilkunastu ma same plusy tak jak obok w temacie ,taka laska"ma ssanie ze przescieradło wchodzi w dupe"czy jakos tak,a pozatym moze juz jej znudziło dymania się z roznymi kolesiami i postanowila sie uspokoic i moze znalazła tego jedynego-Ciebie.Nie wiem generalnie jakby miala Ciebie w powarzaniu by rzuciła po tyg. gdybys mial byc kolejnym jej ogierem.Teraz mam taką laskę co Ty teraz,miała bodajrze 10 lub 11 sama nie pamietała ,i powiem ,że na nic nie narzekam,nawet nie wspomina o swoich eks a wiem ,że lubi ten sport,penera poprostu(już na pierwszej randce powiedziała zebym ja zerznał,zgłupiałem),ale wiem,że się duzo uspokoiła do tego co wczesniej robiła,piła,cpała,i dupy dawała bez ogrodek mowiąc,a przy mnie sie zmieniła o 180 stopni na zdecydowanie lepsza,juz nie przypomina tej laski co kiedyś,ale charakter penery pozostał,mi styka.A wiec, do autora postu życze powodzenia.trzymam kciuki.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

moja rozkmina na temat stazu(roznicy)

Strony: 1 2 3 4 5 6