FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4022 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
moja rozkmina na temat stazu(roznicy) 
[powiadom znajomego]    
Autor "moja rozkmina na temat stazu(roznicy)"   

djbajb
 Wysłana - 20 grudzień 2005 03:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam taki mały film na bani ktory czasami mi doskwiera,mianowicie:poznalismy sie tak ot przez dwie rozmowy w zyciu(na imprezach) potem cieplutkie smsy,pierwsze spotkanie i od razu sexik... myslalem,ze to bedzie na tyle,a tu jestesmy juz ponad miesiac,ona jest 2 lata starsza i przede mna bardzo lubila ten sport,ale teraz mowi,ze mnie kocha i w wogole nie widzi zycia bez mnie,ja jednak podchodze z malutkim dystansem,bo to jest moja 4 kobieta w zyciu, a ja jej hmmm... mowila,ze bylo ich 17-tu nie wiem sam do konca jak to traktowac,a czuje cos do niej,nie mowie,ze nie... a kochamy sie codziennie po 2razy minimum byc z nia dla samego dmuchania???

Babo ( Czernin Club Thc Smokers)

bambochaaa
 Wysłana - 20 grudzień 2005 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

i to sie k.u.r.w.a nazywa szanowanie??
zaraz na twoje pytanie posypia sie odp "TAK", ale to tylko dlatego ze na forum udzielaja sie prawie sami panowie
jak trzeba to wszyscy faceci na insomni zbesztaja kobiety ze jak sie rucha/puszcza to jest dziwka, ****a itp
a jak facet sie ****i to to juz normalne jest? taka jest meska natura prawda...?

Zmieniony przez - bambochaaa w dniu 2005-12-20 07:07:31

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 20 grudzień 2005 07:52      [zgłoszenie naruszenia]

bamboocha : On mial 4 a ona 17-stu i to niby ON sie ****I ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

shineonyou
 Wysłana - 20 grudzień 2005 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

a co ci w tym przeszkasza ze miala 17? glupia jest, owszem. bo o takich rzeczach sie nie mowi....
jesli bylabym facetem to wolalabym taka po 17 niz po 4, bo ta po 17 juz wie o co w tym wszytskim biega i nie lezy jak kloda na lozku, tylko tez sie porusza albo?
spytaj sie jej jeszcze raz? mopze to byl taki zart....z tymi 17
hehehe

m,,m

zaborek
 Wysłana - 20 grudzień 2005 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

stary mniej tylko nadzieje ze powiedziala prawde no bo jak mowi legenda panny zawsze podaja mniejsza liczbe

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

marcov
 Wysłana - 20 grudzień 2005 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

pomysl sobie ze chodzisz do lozka z tymi 17stoma partnerami kazdy z nich mial kilka partnerek.....odechciewa sie prawda?:P

shineonyou
 Wysłana - 20 grudzień 2005 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

jak siadasz na sedes w publicznym to tez sie zastanawiasz ile juz dup na nim siedzialo?

m,,m

marcov
 Wysłana - 20 grudzień 2005 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie siadam....a Tobie nei przeszkadzalo by ze Twoja partnerka miala 17 facetow ( tu nalezy wstawic to dzialanie matematyczne):P watpie...ja tam o syfa sie nie prosze

mazia101
 Wysłana - 20 grudzień 2005 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Marcov a Ty dziewicy szukasz? Co za bzdet.

No i co z tego, że miała 17 czy iluś? Doświadczenia życiowe zbierała i szukała tego, na którym jej będzie zależało. No i znalazła Ciebie. No to git i bądźcie sobie razem jak Wam dobrze ( bez względu na przyczyny).
A bycia razem miesiąc czy dwa nie nazwałabym jeszcze związkiem...

Skoro kobieta się kurvi to jak nazwać to co robi mężczyzna

Osobiście uważam, że kobieta(i mężczyzna zresztą też) jeżeli nie żyje w żadnym stałym związku to nie ma mowy o kurvieniu. To jest czyste zaspokajanie potrzeb sexualnych ( a niektórzy mają je całkiem spore).
Inna sprawa jast wtedy, gdy występuje stały partner. W takim przypadku jestem skłonna nazwać to kurvieniem.

Zmieniony przez - mazia101 w dniu 2005-12-20 11:08:54

Zmieniony przez - mazia101 w dniu 2005-12-20 11:10:25

LUDZIE,MACIE BANA NA GOGLACH,CZY CO???

Ole ole ole ola i tylko Legia,Legia Warszawa!

Znawca -

marcov
 Wysłana - 20 grudzień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

nie, nie szukam dziewicy. Ja sam nie latam po kolezankach tylko dlatego ze mi sie chce i dlatego panna z takimi przygodami odpada....trudno

2 er el x
 Wysłana - 20 grudzień 2005 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

czy ktos tu porównuje swoja cipke do sedesu publicznego?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

moja rozkmina na temat stazu(roznicy)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: News - weźcie pod rozwagę :-) | Zdjęcia z ckm | gdzie jest ta łechtaczka??? | do dziewczyn | jak mówicie na płeć przeciwną | nie zapomniane sytuacje | SEX HOROSKOP | Ulubiona Pozycja | Wasze fantazje i fascynacje erotyczne........ | milosc | Kocice kotki perwersyjne kicie | W jakim wieku ? | Badania naukowe. | co o was sądzą ... | Olga Borys | Uzywal ktos z was feromonów? | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | matka syn | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | wśród waszych znajomych | ręka wiersze erotyczne | impreza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.