FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3677 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
monolog penisa 
[powiadom znajomego]    
Autor "monolog penisa"   

potargany
 Wysłana - 12 maj 2006 21:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

7:00 Łał, ale jestem wielki!
Dzień dobry wszystkim! Jak miło wstać skoro świt, gdy rozpiera mnie energia i tak, jestem duży, taki duży! Nie, to nie dlatego, że mojemu panu śniła się Angelina Jolie w stringach w panterkę. Po prostu pełny pęcherz naciska mi na nerwy tam pode mną, które sprawiają, że staję na baczność. No i jeszcze ranny szczyt androgenowy, hormony też robią swoje. Anglicy mówią na to "morning pride" - "duma poranka", ładnie, prawda? A skoro już tak urosłem, to może by coś z tym zrobić? Nie? Na pewno nie? Nie trzeba było ściągać z kobiety kołdry w nocy, miałaby rano lepszy humor...

7:05 Kurczę, znów zmalałem.
Cała duma poranka została w muszli klozetowej, pusty pęcherz = parę centymetrów mniej. A było już tak pięknie...

7:10
Tylko bez suszarki, proszę!
Jestem jak dama : codziennie myję głowę. Ba, nawet dwa razy dziennie. Szef delikatnie odsuwa napletek i szoruje mnie, zwłaszcza w rowku pod żołędzią - tam się zbiera mastka, w której rozmnażają się bakterie. Jak się jej nie usuwa, to zaczyna przypominać zapachem przeterminowany camembert. Więc mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące i pucujemy się do błysku. A czasem nawet aż do, hmm... wytrysku.

8:00 Nie, dziękuję, nic nie zamawiałem.
Pora na śniadanie, więc siedzę cicho pod ręcznikiem albo szlafrokiem. Kiedyś wysunąłem głowę i o mało mi jej szef nie oblał kawą. Odtąd się pilnuję.

8:15 No i co ja mam na siebie włożyć?
Co rano ten sam dylemat : bokserki czy slipy? W tych pierwszych oddycham pełną piersią, ale za to majta mną na boki, aż mi się robi niedobrze. A slipy są ciasnawe. Dżinsy? Obcisłe? Nie, ratunku! Zgniotą mnie na miazgę, kolegów bliźniaków z dołu też. Uff. Jednak luźne spodnie, jesteśmy uratowani.

8:30 Duży i czarny...
...mercedes, ten c stoi na światłach obok. Ależ ten facet musi mieć kompleksy. My tam z moim panem nie musimy sobie niczego kompensować. A i tak jak się zrobi zielone, to go zaraz weźmiemy. Gotowi... gazu!!!

9:00 Zaczyna się. Nienawidzę bezruchu!
Rany, 8 godzin nudy. Ciasno mi, jak mój pan siedzi, zwłaszcza jak zakłada nogę na nogę. A jak chce mieć dzieci, to niech trzyma laptopa na biurku, a nie na udach - przegrzewanie, brak ruchu i promieniowanie elektormagnetyczne sprawiają, że jądra produkują mniej plemników, a i te, które przeze mnie przelatują, są gorszej jakości.

9:30 Mmm, kto to?
Jakaś miła, nowa twarz, biodra też fajne... Świeżynka z promocji, proszę, proszę, trochę ciasno mi się robi...

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Znawca -

labtec
 Wysłana - 12 maj 2006 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

a tu co, "to be continued" ?

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

P4tr1ck
 Wysłana - 12 maj 2006 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawie sie zapowiada...

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Lisuu
 Wysłana - 12 maj 2006 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

czekam na dalsze "przygody"

slaweh
 Wysłana - 13 maj 2006 07:26      [zgłoszenie naruszenia]

gdzieś coś podonego czytałem już, ale dawno

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

ferroniere
 Wysłana - 13 maj 2006 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

cosmopolitan

nupel
lachoniator
 Wysłana - 13 maj 2006 10:32       [zgłoszenie naruszenia]

dalszą histrorie mamy napisac sami

moze ktos sie wykaze pomyslowoscią i humorem ( bo to wyzej takie srednie )

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

monolog penisa