FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2284 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
motywatory?? jak zwal tak zwal ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "motywatory?? jak zwal tak zwal ;)"   

bballz
 Wysłana - 22 maj 2008 23:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam, natknalem sie ostatnio na takie oto filmiki, w sumie potrafia podniesc i jakos tak pozytywnie nastawic do zycia, nie wiem, moze nie na wszystkich zadziala, ale z mojej strony polecam a i przy okazji mozna powrzucac jakies ine podobne pzdr

Redred1
 Wysłana - 23 maj 2008 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze ok za to w drugim muzyka mnie maksymalnie w****ila

Moze kogos zmotywuje(w miejsce XX wstaw swoje imie/ksywe)

[www.xx.youaremighty.com]

Zmieniony przez - Redred1 w dniu 2008-05-23 02:57:53

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 23 maj 2008 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

No piękne

SoG jak stąd do... nie wiem dokąd Ale duży ;)
Ludzie są głupi tylko z jednego powodu :) - mianowicie nie dostrzegają że to ich własne myśli budują ich życie - nie ma niczego co by się najpierw w głowie nie pojawiło. A jak już to wybierają - to często dalej ładują się negatywami.

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2008-05-23 08:07:14

Namaste!

Ekspert -

TOnick
 Wysłana - 23 maj 2008 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.proaktywnie.pl/mind-movie/]

to jest miejsce na Twoją reklamę

Miecio1906
 Wysłana - 23 maj 2008 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

No no no sog musi być
Filmiki pozostawiają szaremu człowiekowi sporo do przemyślenia nad swoim życiem
Muzyka świetnie dopasowana,fajnie
Brak zastrzeżeń

Libia

Twój stary ma wszy na klatce piersiowej

Pampers88
 Wysłana - 23 maj 2008 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

2 filmik tak mnie nakręcił do życia ze chce mi się skakać ze szczęścia SOG jak nic!

Kasują nam posty, usuwają tematy. Używają siły, bo wiedzą, że MAMY RACJĘ!

Leonardo91
 Wysłana - 24 maj 2008 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

drugi filmik za***isty. takie rzeczy sa czasem potrzebne

BANITA

Vivan
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ale dziwny zbieg okoliczności:).

Dzisiaj wlaśnie zrobiłem sobie taki rachunek sumienia. Zacząłem szukać właśnie takiego motywatora,coś dzięki czemu będe dążył do celu. Juz mam takie "coś" i nie zamierzam zbaczać z tej drogi chocby nie wiem co. A takie filmiki utwierdzają mnie w tym przekoanniu jeszcze bardziej. Niemniej pewność siebie to podstawa,a ja czuje,że ta cecha jest u mnie na bardzo dobrym poziomie. Fakultety i to co zobaczyłem podczas mojego dotychczasowego zycia, dają mi ta pewność siebie. A widziałem i duzo dobrego i złego. Istotne jest także to także to,że lubię siebie, polubiłem niedawano:). Wam tez tak proponuje, nie załamujcie się byle czym,tylko spokojnie do przodu a będziecie szczęliwi.

A co do samych fimików to nie zgodze siez jednym. Rodzina w sensie,to co zakladzasz niekoniecznie musi być rodzjaem Twojego szczęścia. Niestety zycie bywa przewrotne i to co ma dac Ci szczęscie w zasadzie może Cię go pobawić. Ot taka ironia. A spotkań naprawde dobrego człowieka,partnera jest bardzo ale to bardzo trudno. A sprawy nie ułatwia fakt,że kobiety to mimo wszytko, niestety mimo wszytko są materialistkami. Tylko jedne to okazują od razu drugie w bardzo zauwalowany sposób.

Pierdu i nas nie ma

SpiNNer
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie bardzo motywują książki Robbins'a no i lubie Eckhart'a Toll'a. Eckhart Toll pisze jak żyć pełnią życia.. każdą błachostką która nas otacza, jak żyć teraźniejszością nie pogrążając się w materializmie, zaś Robbins pokazuje pełno sposobów na zmotywowanie się do działania i sposob w jaki można kształtować swoje przekonania aż w końcu odnosić sukcesy w życiu towarzyskim, rodzinie, szkole pracy i ogólnie dążyć ku szczęściu.Strasznie polecam ich ebooki które można znaleźć w internecie za darmo. Ewentualnie można oglądnąć film pt. Fight Club i Peaceful Warrior który też daje dużo do myślenia, refleksji nad swoim życiem.

(nie ważny jest cel.... ważna jest droga którą kroczysz)

-Zibo-
 Wysłana - 24 czerwiec 2008 19:26       [zgłoszenie naruszenia]

Tak, przyznam że Tony Robbins książki ma w porzadku, dobrze sie czyta i dzialaja na mnie w miare skutecznie, chociaz musialbym ciagle do nich wracac bo to takie latwe jednak wszystko nie jest wprowadzic w zycie Aktualnie zaczalem czytac "Potęgę podświadomości" Murphyego ale ta forma jakoś do mnei nie przemawia, język w jakim to pisze, strrasznie przekoloryzowane hiper super giga moce itp na kazdym kroku. Moze jak sie bardziej zaglebie w ksiazke to cos sie rozkreci, bo dopiero po paru rozdzialach jesetm, zobaczymy

aa filmikow nie bede już komentował bo sam je tu wrzucilem, tyle ze ktos mi bana dał wczesniej ( z nazwiska wymienial nie bede )

[http://www.3dwhite.pl/?click=bf127b0eac518ae56235aa26ff48e28e]

:-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

motywatory?? jak zwal tak zwal ;)

Warto przeczytać: miłość - temat oklepany czy nigdy nie kończąca się opowieść? | Zazdrość i zawiść | Czas-Człowiek-życie | Troszke matematyki | Pieniadz bogiem | O ANIOŁACH raz jeszcze | Powody dla których warto żyć | małżeństwo i zdrada ? | Krótka historia popularności chrześcijaństwa | Choroby i zaburzenia psychiczne - Przewodnik | Urodziny.... | Istota .... | Klonowanie - dusza | Czy K.K. jest otwarty na krytykę??? | "Bóg jest dobry dla słabych" - Wywiad | Macie:tak:samo??=] | excel | III wojna A]wiatowa | tweester | so_shy | suchy89 | matki facebook | jak podnieciA faceta | peterz274@wppl | zniszczeni imprezowicze | gay | pisanie | wso kwestonariusz osoby | bez zobowiązań | kpmg | erotyczne fotki | sokolicy | Izotek | jak sformatowac laptopa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.