FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1170 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
musze opisac sie po rosyjsku...czy ktoś mógłby mi pomóc? 
[powiadom znajomego]    
Autor "musze opisac sie po rosyjsku...czy ktoś mógłby mi pomóc?"   

Kamilia16
 Wysłana - 1 listopad 2008 16:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

potrzebuje tego bardzo pilnie, jesli ktos mi odpowie to napisze co ma mi przetłumaczyc...:)

Kamilia16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

musze opisac sie po rosyjsku...czy ktoś mógłby mi pomóc?

Warto przeczytać: [niem] opis pojazdu | [NIEM] Pocztowka z wakacji | [ANG] Tekst piosenki - tlumaczenie | [ANG] Wyjscie z domu - wypracowanie | transkrypcja fonetyczna (iiiingliiiiiiiiszzzzzzz) | [NIEM] Sprawdzenie poprawności-zwłaszcza rodzajników | [ROS] 20 slowek z uwzglednieniem liter | [ang]bank-anglia | [ANG] Ogloszenie tanca szkockiego | [Niemiecki] Opis wydarzenia | [Ang] Prośba o przetłumaczenie | [ANG] Opis mojego domu | [ANG] horoskop- znak zodiaku prosze o pomoc w tłymaczeniu !!! | [ANG] Proste zdania do sprawdzenia | [ANG] zdania tłumaczenie na jutro | [WŁ] tłumaczenie e-maila | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | mielona | piaskowanie | facet na sex | tablet | wierszyki | wierszyk | -_Witold_- | _Witold_ | w ciazy | technik dentystyczny | faceci | markkoo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.