FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1018 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Piaskownica
myslalem ze wygrac w zyciu a wszystko stracilem! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "myslalem ze wygrac w zyciu a wszystko stracilem!"   

radekseba1
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:25       

Przeniesiona przez Banan z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Od 5 miesiecy pracuje w mc donaldzie, co miesiac odkladalem 600 zl na telefon iphone 4, nie wiem po co mi to bylo... od gimnazjum mialem kompleksy na punkcie telefonu, zawsze bylem wysmiewany bo nosilem jakas cegle po starszym bracie ktora on nosil poprzednio chyba 5 lat wiec sobie wyobrazcie, cale zycie nosic jakiegos alcatela czy bosha. Teraz gdy w koncu zarabialem wlasne pieniadze postanowilem kupic taki telefon, ze wszystkim galy opadna z wrazenia, teraz ja bede wyciagal swojego iphona i pytal ziomkow z ironicznym usmieszkim czy teraz oni nosza telefon po starszym bracie. Po 5 miechach wreszcie go zakupilem, myslalem ze oszaleje z radosci,wreszcie myslalem ze wygram w zyciu, po 2 tygodniach od zakupu poszedlem z kumplem do baru na piwo, postanowilismy zagrac w bilard no i wylozylem telefon na brzeg stolu aby kazdy widzial moje bogactwo. Po jakis 20 minutach jakis koles oparl sie o stol z piwem w reku i przypadkowo lub nie zwalil iphona na ziemie. Noz ****a myslalem ze mu za***ie ze zlosci i zaczalem go wyzywac, no i to byl moj blad... koles sie w****il i mi za***al w ryj i ukradl telefon...
jakies porady co dalej robic? nie znam go, na policji juz bylem podalem im numer IMEI ale nie moga go znalezc

_reaktor_
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

wtenczas prowo

"watroba sie regeneruje, a nerki sa dwie"

Ekspert -

erossi
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

oj...

Jagiellonia

FenixPL
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

śmierdzi prowokacją po pierwszym zdaniu

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2010-09-28 21:28:28

Specjalista -

Oski_m
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak byś się uczył i skończył coś więcej aniżeli 8 klas podstawówki to już po miesiącu byś kupił.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

Ekspert -

gekaes
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

masakra stary :(

dobrze ci tak cebulaczku

Specjalista -

blublaty
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

musisz odkupić od niego ten telefon.

a w ogóle po coś takie gówno kupił

Typowy Janóż

Znawca -

symfo
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

ale beton co teraz? jak spotkasz go wmcdonaldzie to zaserwuj mu shake'a z dodatkiem

A Ty jednej miłości bezwzględnie szukasz, musisz pamiętac, że każda kobieta to Judasz...

Adamu5
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Skad miales kase na ten telefon. Nie wierze, ze w MC tyle zarobiles

"EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE"

~sQzi

Ekspert -

blublaty
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

zbierał drobne spod lady

Typowy Janóż

Znawca -

Aanarath
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

banować nie patrzeć

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

myslalem ze wygrac w zyciu a wszystko stracilem!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: taki wniąsek... | Raperzy, Didżeje, wyraź sie ekspresyjnie%-) | Mój profil - duma | Znam odpowiedź zagadki wszech czasów | Wreszcie jestem sławny !!!!! Spamujemy Krejzole !!!!! luschofy | Problem- potrzebne ciacho | 16-stych czy 16-tych? | Dlaczego jest dopuszczalny SPAM a jak napisze ktos nieciekawy temat to kasują go? | Kobitki lekkich obyczajów przy drodze %-) | GRACJAN OGIEŃ!!!!11111111 TVN! | czary mary nie i heszi wybacć SPaM to sie nazywać%-) | dywaacje małżeńskie | Tak sobie mysle | Gdzie kupić tanio długopisy i zeszyty? | media markt%-) | Szukam naszywki. | j3zus | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | gra na giełdzie | m-angelo | przeszłość dziewczyny | gra na gieldzie | odchudzanie | aborcja | czy moja błona pekła | jackson | redwomen | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.