FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3424 razy ¬

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
naduzywanie wladzy-helevorn 
[powiadom znajomego]    
Autor "naduzywanie wladzy-helevorn"   

red_78
 Wysłana - 5 lipiec 2005 22:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Do wiadomosci:
-forum Administracja
-Helevorn
-Mazia101
-Galaz
-Peponent
-pazdan@katalogi.pl

Moderator Helevorn w forum seks w temacie [http://www.insomnia.pl/temat172871/] dal bana i zawiesil konta, mi (red78), Galazowi i Mazi101, za zlamanie, wg moderatora, punktu 4 regulaminu forum. Miedzy nami trwala dyskusja, raczej nie zwiazana z tematem, ale nie sadze, aby można było dac bana. Już samo skasowanie listow jest dla mnie niezrozumiale, a zabronienie dostepu do forum czyms niewyobrazalnym. Nie bluznilismy, nie reklamowalismy etc. To było tez moje pierwsze ewentualnie przewinienie. Napisalem o tym do Helevorna i powolalem się na zapis z regulaminu: KARĄ ZA ŁAMANIE REGULAMINU JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI NARUSZAJĄCEJ REGULAMIN.
W RAZIE PONOWNEGO NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO W/W REGUŁ - UŻYTKOWNIK ZOSTAJE POZBAWIONY MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z FORUM (BAN).
Odpisal mi: Polecam przejrzec podwieszone tematy w dziale a nie powolywac sie na ogolny regulamin forum...
Dla mnie taka dzialalnosc opa to: naduzywanie wladzy, brak doroslosci i stawianie wlasnych zasad nad zasady forum.
Proszę o przywrocenie mi dostepu do konta.

red78

EOT

Kali0o0o
 Wysłana - 5 lipiec 2005 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

racja

Zorganizowana akcja kopnij psa bundych w jajko !

Seewy
 Wysłana - 5 lipiec 2005 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

sorry, tak musialem przyspamowac, co by mi sie powiadomki wlaczyly

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

misiu-
 Wysłana - 5 lipiec 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

no ale "spamujesz-wylatujesz" zamiast robic wielkie halo, mogles odczekac, przeprosic i nie wierze ze by Ci nie odbanowal konta

nie moglem sie powstrzymac
"pazdan@katalogi.pl"

nom, tam napisz najpozniej jutro rano bedziesz mial odbanowane

Zmieniony przez - misiu- w dniu 2005-07-05 22:44:35

red_78
 Wysłana - 5 lipiec 2005 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

Misiek:
Przed wyslaniem listu na to forum napisalem do Helevorna i pod adres, ktory podales. Zwroc uwage, ze na gorze mojego postu sa wymienione osoby, do ktorych byla wyslana ta kopia.
Co do przeprosin: jesli juz, to autora listu ([http://www.insomnia.pl/temat172871/]). Procz tego miedzy wierszami przyznalem, ze moglem naruszyc tutejsza netykiete: "raczej nie zwiazana z tematem", "To było tez moje pierwsze ewentualnie przewinienie". Jednak pisze na wielu forach i pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego. Tam zasady sa bardziej liberalne, niz tutaj tzn. mozna tylko wyleciec za bluzgi lub spam reklamowy typu "kup to, to bedziesz happy"
red78

EOT

Fana
 Wysłana - 6 lipiec 2005 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ban sluszny. Moze nie na stale, ale napweno na jakis okres czasu.
Rozwaliliscie temat swoim spamem i blokada kont jak najbardziej uzasadniaona.

Ekspert -

Placek
 Wysłana - 6 lipiec 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ban słuszny

Seewy
 Wysłana - 6 lipiec 2005 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

ooo siemanko placus

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Placek
 Wysłana - 6 lipiec 2005 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

hrrr hrrrr hrrrrrr

red_78
 Wysłana - 6 lipiec 2005 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Seewy, Placek, a kto Wam da bana za spam?
Nie jestem usatysfakcjonowany takim obortem sprawy. Widzialem juz wiele np bluzgi, pisanienie nie na temat, glupoty etc, mimo to te wypowiedzi nie zostaly skasowane. Co do mojej sprawy: nie rozbilismy tematu, bo dalej sie toczy, oprocz tego, jesli chodzi o ilosc listow miedzy mna, a Mazi i Galazem, to wynikala ona z tego, ze nikt nam nie zwrocil uwagi (byly one podobne do wymiany zdan miedzy Seewym, a Plackiem )Gdzie byli admini? Hmm? Wystarczyloby cos powiedziec i tyle.

Jesli moj ban nie zostanie zdjety dzis lub jutro bede zmuszony odejsc z Insomnii, bo bedzie to dla mnie jasny sygnal, ze regulamin nie ma zastosowania, a moje prawa nie sa przestrzegane.

Red78

EOT

Placek
 Wysłana - 6 lipiec 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmmm mi chyba tylko Mateo może ale go nie ma wiec LOL

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

naduzywanie wladzy-helevorn

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8