FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38083 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
najlepsza darmowa bramka sms ...(miastoplusa.pl) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "najlepsza darmowa bramka sms ...(miastoplusa.pl)"   

schranz
 Wysłana - 28 styczeń 2004 19:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[www.miastoplusa.pl] dzienni limit sms -60 ,wszystkie darmowe , na kazda siec dochodza ,wystarczy wyslac smsa z telefonu plusa-znaczy z numery sms kosztuje 30-40 gr. i oni odsylaja zwrotny z haslem, dlatego wszystkim polecam to konto ,mozna takze konto zalozyc na plusgsm.pl ale tam ma sie na poczatek 50 darmowych punktow ale puzniej juz jak chce sie dalej korzystac trzeba wyslac drozszego smsa

INSOMNIA
 Wysłana - 28 styczeń 2004 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

ej ale to nie jest czasem tak że to jest na jeden dzień ? bo ja tak sie dałem w wacka zrobić w erze.. wysłałem eska i miałem darmowe esemesy, ale tylko przez jeden dzień a o tym nikt mnie nie poinformował

...:::O A S:::...
Opozycja Anty Spamerska

Znawca -

rafal_rk
 Wysłana - 28 styczeń 2004 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w erze się zarejestrowałem i moge 10 dziennie smsów wysyłać na idea to z bramki idei się ładnie wysyłają a na plus to z gg mi dochodzą .A miastoplusa jest naprawde dobre bo mój kumpel wysyła i wszysko ładnie dochodzi i juz uzywa kilka miechów tej bramki.

Omatko
 Wysłana - 28 styczeń 2004 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

schranz genialny avart

Sosnowiec żąda dostępu do morza

RE5PECT
 Wysłana - 28 styczeń 2004 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

shranz kocham Cie za tą stronke nie miałem już kasy na kom a musiałem do dziewczyny wysłać smsa akurat ma w erze...gdybym nie wysłał juz by był koniec z nami dzieki...jak bede miał abona to SOG odrazu dam! DZIEKI BALSZOJE

REDDRAGONTERRORTEAM

schranz
 Wysłana - 29 styczeń 2004 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko ja z miastaplusa z rok czasu juz kozysta, szkoda ze wam wczesniej o tym nie napisalem myslalem ze kazdy to zna ,mi nie zalezy na sogach :)

schranz
 Wysłana - 29 styczeń 2004 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

z miastaplusa smsy ci zawsze dochodza ,zadko kiedy miasto nie dziala a jak by nie dzialalo to polecam zalozyc konto na [www.plusgsm.pl] po prawej wejsc w bramka sms puzniej po lewej wejsc w bramka sms i puzniej zaklada sie konto na poczatku masz darmowe 50 punktow to starczy tak na 30-40 smsow ktore dojda zawsze i wszedzie z numeru 72 cos tam ,a miastoplusa tez ma dobry numer kiedys mialo 2000 a teraz chyba kazdy ma inny i mozna zakladac ile sie chce kont z tym ze za kazdym razem z innej komorki smsa trzeba wyslac-znaczy innego numeru plusa

ricard1
 Wysłana - 11 sierpień 2008 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

ricard15566

ricard1
 Wysłana - 11 sierpień 2008 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

BRAMKA MIASTA PLUSA JEST NIE AKTYWNA ....DLACZEGO????

marcin-ek
 Wysłana - 11 sierpień 2008 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

łaaa

właśnie , dlaczego ?

Zmieniony przez - marcin-ek w dniu 2008-08-11 23:48:01

Ekspert -

ricard12
 Wysłana - 12 sierpień 2008 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

Moze mi kotos odpowie dlaczego bramka SMS miasta plusa jest nie aktywna???? PS..JA MAM TAKI KOMUNIKAT JUZ PIATY DZIEN cytuje----500 - Trafiłeś na przerwę serwisową. Za kilka chwil ruch zostanie wznowiony, zapraszamy!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

najlepsza darmowa bramka sms ...(miastoplusa.pl)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Euro 2004 w Portugalii | Pytanie | wiersyk :) | Początki na SFD... | wymagania do navy seals | Dostaliscie cos takiego?? Radio co to ma ryja... | !!!!! SUPER EKSTRA TEST IQ !!!!!!!!! SPRAWDZ SIEBIE | Panda Golf | proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... | avatary znikajom :( | spox tescik.. od lat 18 ! | Blokada strony | Czy potrzebujesz alk. by sie dobrze bawic. | .....Stronki z mp3 i programami dla DJów..... | bukmacherstwo | prezent po raz wtóry | dziewczyny plaża | seks szkoła | pośrednik ubezpieczeń | spadek | nocleg | Anna Ilczuk | masturbator | postanowienia na rok 2013 | postanowienia | akademia obrony narodowej | Syndrom sztokholmski | fraszyńska | adam na siłowni | power center | w203 | maja bohosiewicz | handel | audi tt | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.