FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33638 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
największa porażka 
[powiadom znajomego]    
Autor "największa porażka"   

navy19
 Wysłana - 28 maj 2005 12:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Piszcie tutaj o swoich najwiekszych gafach które zdarzyły sie Wam przy Waszych ukochanych co głupiego zrrobiliscie przy Waszej dziewczynie lub chłopaku??pozdrowionka

<<<<who dares wins>>>>

Zawodny
 Wysłana - 28 maj 2005 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

Chcialem wyslac smsa koledze a przypadkiem wyslalem jej z przyzwyczajenia a sms poniekad byl o niej i jakos tak dziwnie sie na mnie patrzyla no i czasami zdarzalo sie powiedziec cos glupiego

wixa:-}

Znawca -

Remi-Thor
 Wysłana - 28 maj 2005 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

z smsem to też miałem taką wpadkę; napisałem: nawet fajna, no i wbrew pozorom nie jest szmatą!!

i po zawodach...

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 28 maj 2005 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Remi motyw

Ja miałem coś takiego: siedzimy lekko zjarani w klubie i nagle pomyślałem sobie, ze wyśle SMSa do panny. Napisałem to co mi odrazu przyszło do głowy: "co tam kochanie u Ciebie słychać??" i wysłałem do kumpla, który siedział na przeciwko mnie (numer do mojej panny byl pod numerem do niego - podobne ksyvki , i chyba za dużo razy nacisnąłem "do góry" ). Koleś dostał SMSa (ja nie miałem pojęcia, ze mi się numery pomyliły), czyta..... i nagle taki wzrok na mnie (zeschizował sie lekko ) i mówi: "co Ty mi za SMSa napisałeś??" . Na początku nie wiedziałem o co chodzi i wtedy się okazało, ze pomyliłem numery . Śmialiśmy z tego całą imprezę i jeden dzień dłużej

mleqs
mleko
 Wysłana - 28 maj 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Z sms'em też miałem, z przyzwyczajenia zamiast do laski to do kumpla i oczywiście treść była o niej, coś tam że jak się nie odezwie to ją oleję...ale wybaczyła mi to...:)

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Znawca -

-Gagarin-
 Wysłana - 28 maj 2005 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej się nauczyć na pamięć numeru swojej laski i wpisywać przy wysyłaniu sms

===Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją===

marcelka
 Wysłana - 28 maj 2005 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

a ja sie spytałam: jesteś we mnie? nieczuła jestem... hehe potem nie chciał sie ze mną kochać przez tydzień a za pare dni sam przyjechał.. .

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -

karolajj
 Wysłana - 28 maj 2005 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

kurde czytam wasze posty..a potem robie to co wy..tzn. wysylam smsy do niewlasciwego adresata dobrze,ze niektorzy maja poczucie humoru i nie lubia sie gniawac

Zawodny
 Wysłana - 28 maj 2005 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

smsmy czesto sie myla, a ja znam kilka numerow na pamiec i wtedy zwykle wpisuje resznie te numery ale nei zawsze wychodzi

wixa:-}

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 28 maj 2005 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

haha z tymi smsami to przeboje są, prawda niedawno wyslałem smsa mojej dziewczyna, a miał trafic do znajomej miałem wojne cały dzien, bo był to sms o mojej dziewczynie

%-)

Specjalista -

Alisterek
 Wysłana - 29 maj 2005 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam ustawiony automat, ze jak nie zmienie to wysyla do mojego kochania.
No i tak dziewcze dostaje czasem SMS'y jak sie umawiam z gimnazjalistkami ;) ...
... na korepetycje oczywiscie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

największa porażka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18