FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4046 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
nalepka - przyjaciel co robic 
[powiadom znajomego]    
Autor "nalepka - przyjaciel co robic"   

mike100
 Wysłana - 3 listopad 2005 17:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Bardzo proszę o pomoc, jakieś pomysły, rady. Asie poznałem jakies 4 lata temu i od razu ja pokochałem ona tez mnie bardzo polubiła niestety był malenki problem - mąż Asi, zostaliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi i tak to trwało aż do ostatnich wakacji kiedy to mąż Asi się odkochał i znalazł sobie nową dziewczynę, od tego czasu minęło troszke czasu Asia zaczyna szukac faceta - każdy powie super zabieraj się za nią ale niestety znowu kolejna jak że straszliwa przeszkoda najlepiej zacytuje Asie - "Misiu ty odpadasz od razu - dlaczego - jesteś moim najbliższym przyjacielem przykro mi" - cholera kocham się w tej kobiecie już tyle czasu bardzo ja pragnę i mogę się tylko gapic jak umawia się z innym - nie musze mówic ze szlag mnie trafia. Ludzie co zrobic by pozbyc się tego brzemienia zwanego "przyjacielem" - jak ją poderwac.

PS.przepraszam wiem że mój post bardziej pasuje na forum o jakiś miłosnych dupinach ale jestem zdesperowany

pozdr
Michal

VLAD.IV
 Wysłana - 3 listopad 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

kurde.. masz problem stary...
Asia traktuje Cię jak brata... tzn, powie wszystko, wypłacze się wygada.. ale o łóżku nawet nie pomysli...
Nie potrafię Ci poradzić... na 100% jest możliwość przestawienia jej światopoglądu... ale niestety to już zależy od szczgółowego rysu osobowościowego i od konkretnej sytucji... nie ma mozliwości by doradzić "zrób to i to" i będzie dobrze

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

mike100
 Wysłana - 3 listopad 2005 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

"Asia traktuje Cię jak brata... tzn, powie wszystko, wypłacze się wygada.. ale o łóżku nawet nie pomysli... "

oj chlopie jak bys streścił mój problem

pozdrawiam
michal

pozdr
Michal

MLO
 Wysłana - 3 listopad 2005 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

mike100 jeśli przyjaźń z tą konietą już w tej chwili Ci nie wystarcza, interesuje Cie natomiast związek - to powiedz jej to co tu napisałeś nam, i zadeklaruj, że albo będziecie parą bo ją kochasz itd., albo niech zapomni o tobie i o waszej przyjaźni na zawsze.
Radykalne, ale ja bym tak zrobił, co nie znaczy, że bym dobrze zrobił.

red78
 Wysłana - 3 listopad 2005 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

hmm, przekonaj ja, ze w zwiazku bardzo wazna jest przyjazn i ze jest to jeden z najwazniejszych fundamentow w sumie jednak bedzie Ci bardzo ciezko...

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

JamaJczyk
 Wysłana - 3 listopad 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy twoj ruch w lewo czy w prawo moze ja zranic badz moze stracic do ciebie zaufanie wiec moja rada brzmi daroj sobie i trwaj w tym co jest

Bujac To My Panowie Szlachta!!

Kos_a
 Wysłana - 3 listopad 2005 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad - Sog za wypowiedź, dlatego czasami nie rozumiem przyjaźni między kobietą a mężczyzną, po co mam wysłuchiwać rozterek panny na temat jej życia seksualnego i innych jeżeli jej nigdy nie tkne.

Cd. autora, jak dla mnie to masz stary p.rze***ane, trudno wyjść z szufladki przyjaciela a poza tym w tej wypowiedzi którą zacytowałeś zintrygowała mnie taka jakby malutka złośliwość.

red78
 Wysłana - 3 listopad 2005 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

...zintrygowała mnie taka jakby malutka złośliwość.
Fakt, zlosnica, ale szczera

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

mike100
 Wysłana - 3 listopad 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

"Fakt, zlosnica, ale szczera"
do tego uparta jak osioł :-pp przekorna, ostra, bardzo "dynamiczna" pewna siebie po prostu "ostra suka" ale jak sie wie gdzie nacisnac zamienia sie w kochanego cieplego kroliczka, jak ja znam gdy postawie jej warunek zrobi dokladnie na przekor - czyli sprawa wyglada nabezndziejna

pozdr
Michal

ps. rozmawialem z nia o "nas", ze ja kocham i ze chce z nia byc itp odpowiedz znacie

pozdr
Michal

MLO
 Wysłana - 3 listopad 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Stary facet, który chce być z taka kobietą musi być albo super ciepłym, uległym misiem, albo jeszcze większą suką niż ona, więc jesli nie jesteś misiem wiesz co masz robić? to co Ci napisałem.

mike100
 Wysłana - 3 listopad 2005 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

ps. najgorsze jest to ze normalnie bym ja olal i znalazl sobie inna kobite a ja zostawil jako przyjaciela ale od czasu jak ja poznalem kurde inne babki staly sie jakies beznadziejne nudne ehhh beb "jaj"

pozdr
Michal

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nalepka - przyjaciel co robic

Strony: 1 2 3 4 5 6