FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13872 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
napiszę prezentację maturalną na każdy temat! 
[powiadom znajomego]    
Autor "napiszę prezentację maturalną na każdy temat!"   

ewka777
 Wysłana - 4 listopad 2006 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

jak kali ukrasc to nie grzech

Jaronir
 Wysłana - 4 listopad 2006 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

Stroficzka, doprecyzuję że nie chodzi mi o aspekty prawne, bo one zdaje się są jakieś nie do końca jasne. Zresztą nie znam się na tym.

Chodzi mi o względy etyczne. A na tym polu tłumaczenie sobie i innym, że być może praca nie zostanie wykorzystana zgodnie z jej przeznaczeniem którego świadomy jest piszący to dla mnie banieluki.

Dla mnie to tak jak gdyby przyszedł do myśliwego facet i powiedział, że potrzebuje spluwy bo chce pozabijać parę osób.
Myśliwy sprzedaje mu spluwę i tłumaczy sobie "a ja tam nie wiem po co mu ta spluwa, a może jej nie wykorzysta, a może upoluje zająca, ja jestem ok" .
W tym przypadku myśliwy oczywiście bezdyskusyjnie łamie prawo oraz skala "zniszczeń" jest większa, ale logika wytłumaczenia jest zupełnie analogiczna i tak samo głupia.

Zmieniony przez - Jaronir w dniu 2006-11-04 01:39:39

VLAD.IV
 Wysłana - 4 listopad 2006 06:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jaronir - nie masz racji mowiac, że Giertych nie ma nic do tego...

Tak jawne łamanie zasad i oszukiwanie ludzi na tak wysokim szczeblu władzy, powoduje wykształcenie ogólnych wzorców zachowan, oraz rozpowszechnienie społecznego przekonania o nieopłacalnosci uczciwej nauki o oraz zaburza ogolnie pojmowany porządek prawny...
to tak jak z ograniczeniami prędkosci - jesli ludzie wiedzieliby, ze są tam, gdzie są potrzebne, 90% by je przestrzegalo...
jesli ludzie widzą, ze na prostym odcinku drogi, na trasie na Gdansk, mamy na 2 pasmowej jezdni, poza terenem zabudowanym ograniczenia do 40 km/h... to ograniczen nie bedzie przestrzegal nikt...
W umysle wyksztalca sie mechanizm, ktory podpowiada nam, ze przepisy są bezsensowne oraz "skoro minister może to czemu ja nie"...
Druga sprawa - wprowadzenie tak demoralizujacego systemu sprawdzania wiedzy, jakim są te prezentacje, jest po prostu żenujący...
szkoda, ze na maturze z matematyki, nie przychodzi sie z prezentacja gotowych, zadanych wczesniej zadań...
Studenci polibudy też chcą sobie dorobić

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ruke
 Wysłana - 4 listopad 2006 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

JA swoją prace pisałem sam i znam wiele osób które płaciły za prezentacje maturalne. Ja z tego powodu nie czuje się oszukany. Prawde mówiąc ta prezentacja maturalna liczyła się tylko w szkole. Podczas rekrutacji na studia nikt o nią nie pytał. Trzeba było ją zdać. Oszukany natomiast czuję się przez Romana. Wydaje mi się, że w nauke do matury ludzie włożyli bardzo dużo wysiłku i takie rozporządzenie jest do dupy. Fakt, nikomu nie życze źle.
Pzdr

[www.pajacyk.pl]
[www.sneakers.rap.pl]

stroficzka
 Wysłana - 4 listopad 2006 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

jest gdzies konkretnie napisane ze zabrania sie pisania prac maturalnych za kase? (z ciekawosci)

Miareczka skoro pisalas stara mature to tym bardziej nie rozumiem jak mozesz czuc sie oszukana? przeciez w ogole cie to nie dotyczy...jeden chce napisac sam inny komus za to placi - dla mnie to wolny wybor.

w ogole sama idea tej prezentacji jest bez sensu...miala to byc jakas wielka praca,wynik poszukiwan badawczych etc. ale w rzeczywistosci nie ma z tym nic wspolnego...

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

_SAINT_
 Wysłana - 5 listopad 2006 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

sorry pomylilem sie zbladzilem to nie tu mialem byc

...::Ruls is Ruls::...
"Żyje sie tylko raz, ale jeśli żyje sie właściwie, to raz wystarczy."
"Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki."

vvia
 Wysłana - 2 listopad 2008 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Napiszę kompletną prezentację z bibliografią (zawiera literaturę podmiotu i przedmiotu), planem ramowym i ewentualnymi materiałami pomocniczymi. Jestem kompetentną osobą z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie (nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze). Ty podajesz termin w jakim chcesz odebrać pracę - drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty na płycie CD. W cenę wliczone są ewentualne poprawki. Współpracuję z maturzystami już 5 rok, zdobyłam przez ten czas ich zaufanie. Każdego roku jestem polecana przez tych, którzy maturę mają już za sobą. Zapraszam. Cena: od 80 zł (w zależności od tematu). gg 5138862 prezentacje_maturalne@vp.pl

krystyna03
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

praca, plan, bibliografia + opcjonalnie płyta lub dyskietka.

Napiszę pracę MATURA 2010 !
TANIO !

Napiszę pracę maturalną na każdy temat. Tanio! Komplet: praca, plan, bibliografia + opcjonalnie płyta lub dyskietka. Każda praca jest napisana spójnie, logicznie i oryginalnie. Zaznaczam: możliwość wglądu do pracy celem sprawdzenia, czy nie jest ona ściągnięta z internetu .Praca może być traktowana jako właściwa prezentacja lub wzór do napisania własnej.

GG 134222
E-mail : krystyna0302@tlen.pl

kaskowina
 Wysłana - 26 październik 2009 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

WITAM:)mam do sprzedania prace maturalna SPOSOBY PRZEDSTAWIANIA NATURY W WYBRANYCH EPOKACH,w skaład wchodzi bibliografia,ramowy plan wypowiedzi,cena 65zł ponieważ praca była trudna do napisania ale za to wysyłka listowna gratis! moje gg8919163 lub email kaskowina@o2.pl

h1m
 Wysłana - 26 październik 2009 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz 65 zł za prace i jeszcze piszesz, ze cos jest gratis?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

napiszę prezentację maturalną na każdy temat!

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: 10 Batonow Twister OLIMP 60g + 2 gratis w super cenie !! | Sprzedam Acqua Di Gio for men | [S] Felgi + opony do mazdy 121 lub 323 TANIO !!! | KUPIE X-BOX'A 360! Jasper!!!!!!11111onEone!!!!!11!!!!!1 | Audi A4 V6 2,5TDI 2002r. | Modna marynarka do dżinsów | Komputer 700zl | Materiał szkoleniowy na lic. I i II st. Pracownika Ochrony Fizycznej- Notatki z kursu | [S] Produkty OLIMP !! BARDZO TANIO | NEWCASTLE UNITED Koszulka Nowa Adidas | PC na Xbox360 | sprzedam nokie N82 | Bluza NIKE AIR | Avila Komplet+4GB | Kurtała snowboardowa x2 + damska deska F2 | Ipod Nano 3G 4GB Komplet | toasty | The Body Issue | pleyboy ckm | OR MO | php | jeff | kawalerski | mieszkanie z rodzicami | striptiz | kariera ala stonee13 | stonee13 | starovar | hip hop raport | toksyczny | milena radecka | konkurs najlepsze | gosia glaser | sex z koniem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.