FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13799 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
napiszę prezentację maturalną na każdy temat! 
[powiadom znajomego]    
Autor "napiszę prezentację maturalną na każdy temat!"   

marzenkap0
 Wysłana - 31 styczeń 2010 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Witam ! Jestem studentką trzeciego roku filologii polskiej. Piszę kompletną pracę razem z bibliografią i planem ramowym. Nie kopiuje gotowych materiałów z internetu a więc nikt nie musi się bać plagiatu...Praca jest wykonana bardzo estetycznie. Cena to 100-130 zł, w zależności od tematu.
Moje prace są wysoko punktowane, a wszystkie osoby którym pisałam prace dziękowały mi za pomoc. A więc i ty spróbuj. Zapraszam do współpracy.

Kontakt:
maturaaa@op.pl

sebalzk
 Wysłana - 31 styczeń 2010 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba być naprawdę tępym chójem, żeby płacić za napisanie pracy maturalnej, w dodatku tyle.

<chrup chrup>

AsiaM_P
 Wysłana - 18 marzec 2011 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Oferuję pomoc w napisaniu, przepisaniu lub napiszę prace zaliczeniową, semestralną, dyplomową, licencjacką (w całości bądź tylko rozdział). Piszę różnego rodzaju prace - recenzje, eseje, opracowania, referaty, rozprawki, charakterystyki itp. Mam za sobą napisanych wiele pozytywnie ocenionych prac, posiadam wiedzę i tzw. "lekkie pióro". Pisze od podstaw, od spisu treści do przypisów czy bibliografii. Posiadam ogromna ilość materiałów, literaturę dobieram zawsze indywidualnie do pracy. Gwarantuje kontakt 24.h, terminowość i dyskrecje. Tanio. Po napisaniu jestem w kontakcie zamawiającym (gg, telefon) do dnia egzaminu. Odpowiadam na każde zapytanie. Zapraszam --> napiszeprace_mk@op.pl , gg: 19831510

AsiaM_P
 Wysłana - 18 marzec 2011 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

...

Zmieniony przez - AsiaM_P w dniu 2011-03-18 12:22:38

borsukje
 Wysłana - 18 marzec 2011 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

ile za referat:
"Zwiększone spożycie węglowodanów a wyciskanie na ławeczce głową w dół" ?

MadMan047
 Wysłana - 18 marzec 2011 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym potrzebował na temat:
"mawashi geri a sprawa polska"

Zmieniony przez - MadMan047 w dniu 2011-03-18 16:58:07

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Karyuu
 Wysłana - 25 kwiecień 2011 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć jestem paweu i jeszcze nie mam matóry ale to nic ! moge dla ciebie napisac cos a ty mi za to zapuacisz ok ? cena do uzgodnienia

[http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI]

iLight
świetlisty
 Wysłana - 24 maj 2011 11:05       [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem gdzie jest ten główny temat sprzedaży prac maturalnych, więc napisze tu.
Mam do sprzedania dwie prace maturalne.

1. Wyrażenia metaforyczne w reklamie. Omów sposoby ich wykorzystywania na podstawie tekstów prasowych, radiowych i telewizyjnych.
2. Literacki portret matki. Dokonaj analizy porównawczej postaci matek, przedstawionych w wybranych utworach literatury różnych epok.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

napiszę prezentację maturalną na każdy temat!

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: LG Shine | KUPIE radio samochodowe z USB do 100 żł | KUPONY BILETY MULTIKINO I SILVER SCREEN | [S] bilet na koncert metallica/slayer/anthrax/megadeth | [k] CB radio + antene | [S] ŁAWKA DO WYCISKANIA ZE STOJAKAMI I MODLITEWNIKIEM | [S] Samsung Sgh-Z170 Tanio | Avocent SwitchViewDVI - KVM dwuportowy | [S] WINDSTOPPER Gore__MAYA MAYA___~XL | [SPRZEDAM ]BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE WIELOKROTNEGO UŻYTKU | [S] Słuchawka bluetooth Jabra NOWKA | Ciuchy Nowe Firmowe Tanio!! | [Kupie] Uszkodzone telefony | [S] Dużo telefonów(uszkodzone) | ETEN X500+ | [sprzedam] Gekon lamparci | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | siusiak | amfa | pupa | shore | m jak milosc | atopowe | clio | jak zrobic minete | sex aktorki | bjj | nie odzywa się do mnie | karolina gorczyca | on robi loda | sny | prl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.