FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11403 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
nieśmiała dziewczyna... 
[powiadom znajomego]    
Autor "nieśmiała dziewczyna..."   

mistrzu24
 Wysłana - 24 marzec 2008 19:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
wiec mam taki problem, z poznaną dziewczyną bo ona jest bardzo nieśmiała! no i nawet nie potrafi okazać tego co czuje bo za bardzo sie wstydzi :( ale ja chce ją zabrać gdzieś na jakąś kolację lub coś w tym stylu lecz za bardzo niewiem gdzie bo niewiem gdzie może sie czuć swobodnie i sie niewstydzić ! i nie chcę jakiś głupich komentarzy bo tego sie już tutaj naczytałem ! pozdro

Redx
 Wysłana - 24 marzec 2008 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

No coż, jak nie chcesz aby się wstydziła to wynajmij całą restaurację tylko dla was.

Znawca -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 24 marzec 2008 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

To zaproś ja do siebie na kolacje..
Nie będzie jej nikt na dłonie patrzał, czy w miskę zaglądał .

.

Ekspert -

Junoumi
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Po co od razu do siebie... Wiem z doświadczenia, że panna ma czasem opory przyjsc do chłopaka jak są rok ze sobą Weź ją na spacer itp , niech sie czuje wolna :)

schulz1989
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

no spacerek to jest myśl tylko zeby ładna pogoda była a jak nie to zawsze najlebsze jest spotkac sie w jakimś pubie bo pub to nie szkoła niestresuje

sexxxxxxxxx

ann89
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

na spacer albo do kina

do restauracji na poczatku nie, do siebie tez nie, chyba ze sie znacie dluzej

albo jesli masz mozliwosc, wez ją na lyzwy - niezla zabawa :P

Zmieniony przez - ann89 w dniu 2008-03-24 20:30:38

VidaL
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz na myśli jakąś bardziej ambitną tą kolację, to radziłbym się trochę wstrzymać. Na 100% bardziej się zestresuje. W końcu dzisiaj wypad do restauracji dla młodych ludzi, to nie jest chleb powszedni. Zachować się trzeba umieć itd itp. Jeśli to ma być przyjemność, to lepiej zacznijcie od bardziej oklepanych miejsc, ale jednocześnie mniej stresujących.

Ekspert -

schulz1989
 Wysłana - 24 marzec 2008 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

no restauracja odpada ja tak zrobiłem z restauracja z swoja dziewczyną to była zastresowana a jak poszlismy do pubu do od razu odmiana na 360 stopni albo wez ja na przejazdzke samochodem. gdzies na wycieczke

sexxxxxxxxx

DrumNBass
 Wysłana - 24 marzec 2008 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli obrócisz się o 360° to znajdziesz się w punkcie wyjścia
Jeżeli chodzi o jakąkolwiek zmianę to trafniejsze było by stwierdzenie obrotu o 180°

...Jak by nie było, będzie bardzo miło...

mistrzu24
 Wysłana - 24 marzec 2008 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

no własnie mi chodziło coś w stylu pizzeri/pubu żeby sie nie czuła zestresowana bo wtedy nawet z nią nie pogadam bo na kazde moje pytanie odpowie jednym słowem albo tylko uśmiechem :/

Bambooto
 Wysłana - 24 marzec 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Umówcie się jakoś rano i zabierz ją do kawiarni, tak zaraz po otwarciu. Nie wiem co prawda gdzie mieszkasz, ale ja tak na pierwszej randce zrobiłem i było super - puściutko, zero stresu czy nieśmiałości - mogłem z dziewczyną spokojnie porozmawiać bez żadnych skrępowań. Chociaż akurat ta randka byłą dość nietypowa, bo mało kto raczej spotyka się o 9 rano.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nieśmiała dziewczyna...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: | | bogna0258 | soundgirl | londynie | StaA?yA>ci | Eliksiry | organizator | wisła | krupa | odglos silnika | ch3coch3 | natalia83@oppl | natalia83 | mandaty pkp | java | top 5 męskich | eukaliptus | vans | Szczepanska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.