FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9161 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
nie chce sie kochac :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "nie chce sie kochac :("   

mpiatek
 Wysłana - 20 listopad 2006 17:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam. mam pewna sprawe i chce znac wasze zdanie. a mianowicie chodzi o to ze chcemy z byla z dziewczyna wrocic do siebie tylko ze jest jeden problem: jej podejscie do seksu. w sumie to wlasnie jego brak i ochota na to. bylismy ze soba ok 20msc i robilismy to wiele razy. jednak z czasem ilos malala i jej ochota na to tez. teraz gdy nie chodzimy ze soba to robimy to moze z raz czy dwa na msc no ale nie dziwie sie jej czemu teraz nie chce gdyz ma takie podejscie do tego ze nie robi tego z facetami z ktorymi nie chodzi (no moze nie zawsze ale to juz inna bajka). no i teraz wlasnie chcemy znow byc razem. tyko ze mowi o tym ze na poczatku nie chce tego robic (nie wiem ile czasu). i tu wlasnie chce znac wasze opinie na temat czy jej ta ochota kiedys powroci tak jak bylo na poczatku. rozumiem ze mlosc jest podstawa zwiazku ale ja pod tym wzgledem mam typowo meskie podejscie: ze chce to robic bo lubi to uczucie zjednoscenia, spojnosci, sprawiania sobie nawzajem radosci i przyjemnosci. i wychodze z tego zalozenia ze nie moze byc udanego zwiazku bez udanego zycia lozkowego ale juz odwrotnie moze byc.
moze wam pomoze to nie przypominam sobie aby kiedykolwiek ona zainicjowala seks, za kazdym razem ja musialem ja "rozgrzewac" aby chciala, choc i tak nie zawsze bo jak doszla do ... to juz jej sie nie chcialo (wymowka czy moze zalezne od organizmu??) wczesniej to sobie tlumaczylem tym ze ja bylem jej pierwszym i ona byla taka, mozna powiedziec, mloda katoliczka i wmawialem sobie ze potzrebuje czasu. nie mowie ze sie nie zmienila pod tym wzgledem bo duza metamorfoze przeszla ale jednak z czasem ochota n to sie jej zmniejszala.
moze wyjdzie na to ze mi tylko o to chodzi ale spotykamy sie praktycznie co 2 tyg bo ja studiuje ok 150km od jej domu zamieszkania. no wiec to chyba normalne (tak mi sie wydaje) ze spotykajac sie z nia chce to robic. juz nie tylko ze wzgeldu na to ze jest to przyjemne ale dlatego tez ze laczy to dwoje ludzi.
mielismy do siebie wrucic w najblizszy weekend ale zaczalem sie nad tym problemem zastanawiac i nie wiem teraz co zrobic. czy byc z nia i czekac az moze zmieni sie jej podejscie czy nie. i tez mamy o tym pogadac jak sie spotkamy. ale chcialbym uslyszec wasze zdanie bo moze mi pomoze w podjeciu decyzji
ooo i pisze odrazu ze ona nie jest aseksualna!! tylko ze jej sie nie chce tego robic (no chyba ze juz ja zaczne wszystko ale czasami sobie marze o tym aby chociarz raz ona rzucial sie na mnie i ... dalej juz wiecei)
czekam za wasze zdania. jakby co pytajcie

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 20 listopad 2006 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

ona nie jest aseksualna!! tylko ze jej sie nie chce tego robic (no chyba ze juz ja zaczne wszystko ale czasami sobie marze o tym aby chociarz raz ona rzucial sie na mnie i ... dalej juz wiecei
To pokazuje wszystko Wątpię by się zmieniła, niektórzy po prostu nie mają ochoty na seks i niewiele da się to zmienić.
Kwestia tego,czy potrafisz być z związku z osobą dla której seks nie ma znaczenia.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 20 listopad 2006 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

...chłopie jakby Ci na niej zależało,to nie zakładałbyś tu tak debilnego tematu...jeśli zależy Ci na seksie z nią to odpuść ją sobie i nie krzywdz jej,im bardziej będziesz nalegał na seks,tym bardziej ona będzie zniechęcona...

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2006-11-20 17:54:34

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

kupta sztuczną pochwę i dajta spokój dziewoji a nie "wrucić" chcesz...

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

jak widze,jak się jakiś koleś żali,że jego laska nie chce się z nim pukać to sory,ale dla mnie to jest żałosne...

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

koleś wmawia sobie miłosć a chce laskę tylko do popukania

albo inne temperamenty

co jak co ale muszkę hiszpankę i heja ;)

Ekspert -

Tudor
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

Z takim podejściem idź do burdelu, a dziewczynie daj spokój.
Pińć

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

sweet Słonko, inne temperamenty to nie powód,można się tak dopasować,że różnica temperamentów bedzie sie na wzajem uzupełniała...ja np z tych czy innych powodów nie kochałem sie z laska przez 10 miesięcy i jakoś nie miałem pretensji o to,bo jest nam razem za***iście również bez seksu...więc chłopie daj spokój lasce i szukaj sobie innego pojemnika na sperme,pełno teraz takich

Znawca -

hallucyon
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

"teraz gdy nie chodzimy ze soba to robimy to moze z raz czy dwa na msc no ale nie dziwie sie jej czemu teraz nie chce gdyz ma takie podejscie do tego ze nie robi tego z facetami z ktorymi nie chodzi"

a co wy?
mimo ze nie chodzicie, ze soba to kontrolujecie swoje (teraz osobne) pozycie intymne?
dobre

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

hallucyn,teraz to doczytałem-->ło****a,nie robi tego z facetami ,z którymi nie chodzi,z Toba nie chodzi,a mimo tego ja pukniesz raz na jakiś czas...laska sie miesza w zeznaniach...,albo Ty

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2006-11-20 18:55:37

Znawca -

AdrianMole
 Wysłana - 20 listopad 2006 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

Takcih ciulstw nie czytam ale niezły z ciebie musi by fagas.
Z ufa weź przykład

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nie chce sie kochac :(

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | maliszewska | kung fu | carbonara | kamerki on line dziewczyny | pasek | ekipa | herkules | koka | dojscie reką | ataksja | windykacja | seat leon | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.