FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3879 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
nie wiem co poczac dalej ,,, 
[powiadom znajomego]    
Autor "nie wiem co poczac dalej ,,,"   

UnLucky
 Wysłana - 2 lipiec 2007 02:56       

Przeniesiona przez nupel z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wydawalo by sie ze poznalem swietna dziewczyne... niecaly tyfzien po tym jak mialem wypadek cud ze z tego wyszedle mcalo 7 fikolkow i dachowanie wszystko sie skladalo na to ze jest super dziewczyna sie o mnie martwila wydawalo by sie ze jestem dla niej wszystkim... po cym dzisiaj wieczorem probowalem sie do niej dodzwonic od 30 minut i nic numer zajety jak juz sie dodzwonilem i spytalem sie z kim rozmaiwala odpowiedziala ze z przyjacielem... (grzesiem) znam go wiec powiedzialem ze ok po czym po 5 minutach powiedzial mi ze nie moze teraz rozmawiac... probowalem cokolwiek wskorac w smsach napisala mi ze wyjezdza zebym do nie jrano nie przyjezdzal itp ... co ja mam teraz poczac? nie mowiac o tym ze jestem dosyc mocno wstawiony a nie pije alkoholu... wiec z gory przepraszam za bledy .. i dziek iza jakiekolwiek slowa otuchy... nie wiem chyba sie zalamalem... siostra powiedziala ze chyba wpadlem w depresje a natalia mnei z tego wyciaga a teraz to juz wszystko sie wali... i jak tu ufac komukolwiek .. chcialem byc wporzadku wobec kobiet ale chyba sie nie da dzieki wszystkim ktorzy przeczytaja moje wypociny mniej lub bardziej zrozumiale .. Dobranoc - Zalamany ...

UnLucky
 Wysłana - 2 lipiec 2007 02:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak sie wyspie odpowiem na jakiekolwiek pytrania ja 20 lat kobieta 19 jakbyscie chcieli znac wiek...

Nortgaroth
 Wysłana - 2 lipiec 2007 03:21      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko stary. Naprawisz a jak nie to pamiętaj że w akwarium zawsze jest dużo ryb.

UnLucky
 Wysłana - 2 lipiec 2007 03:34      [zgłoszenie naruszenia]

chcialbym zeby bylo tak jak piszesz...

Nibble
 Wysłana - 2 lipiec 2007 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

laki przez ten tramal masz schizy,

tego kwiatu na pół światu

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 2 lipiec 2007 08:23      [zgłoszenie naruszenia]

nie ta to następana, wyluzuj, są inne laski na świecie

a i nie wiem czy wiecie, ale jest nowy dział "MIŁOŚĆ"

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

^^jacek
 Wysłana - 2 lipiec 2007 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie jak wyzej nie ten dzial, gdzie tam jeszcze do seksu klego

UnLucky
 Wysłana - 2 lipiec 2007 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

to prosze o przeniesienie do dzialu "Milosc" sry bylem pijany i nie zauwazylem wybaczccie:)

piotrusxtc
 Wysłana - 2 lipiec 2007 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

postawmy sprawe jasno - Grzes, Twoj kumpel badz osoba ktora jedynie znasz zrobil Cie w chvja - wzial sobie Twoja kobiete.

Nie ma co rozpaczac. Jesli odchodza z innymi to sa po prostu scierwami. Znajdziesz sobie inna. I nie pij bo to do niczego nie zaprowadzi.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 2 lipiec 2007 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, nic nie wiesz, a już panikujesz. Wiesz gdzie wyjechała, wiesz czy z kimś, wiesz, że od Ciebie uciekła, w ogóle byliście razem

No właśnie. Więc jak wróci to musisz sprawę wyjaśnić i wtedy ewentualnie się zamartwiać. Jeśli jednak wyjechała z tym grzesiem, zostawiając Cię i robiąc w chvja, to mam takie zdanie jak piotrusxtc

Ekspert -

timo6
 Wysłana - 2 lipiec 2007 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co widze to nie napisala czego masz rano nie przyjezdzac czyli cos kreci a to znaczy ze robi cie w pyte

wniosek - zruchac i zostawic a grzesiowi ryj obic

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nie wiem co poczac dalej ,,,

Strony: 1 2 3 4 5