FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2392 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
niech mi ktoś to wytłumaczy 
[powiadom znajomego]    
Autor "niech mi ktoś to wytłumaczy"   

Adam1984Q
 Wysłana - 19 listopad 2005 23:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dlaczego laski gdy partner zaczyna je olewać od razu zastanawiają sie nad zerwaniem,czasem od razu wprowadzają to w czyn.Dla mnie to jest niepojęte,gdyby mnie moja dziewczyna zaczęła delikatnie unikać,to podejrzewam że zacząłbym sie starać coraz bardziej,wręcz być nachalnym by po prostu starać sie za wszelką cene wrócić do tego co było.
A może ona naprawde nic do mnie nie czuła? ale wto uwierzyć nie chce i nie moge,było jak w raju,pierwsza wyznała mi miłośc i czułem że naprawde jej na mnie zależy.Przyszedł kryzys,znudziła mi sie więc chciałem zrobić "przerwe" bez mówienia o tym wprost, by po prostu przemyśleć,a gdy zrozumiałem że nie potrafie bez niej żyć,było już po sprawie.Dlaczego ona nie próbowała walczyć o nas,tak jak ja pózniej to robiłem? Poszła na łatwizne? A może po prostu cały czas mnie w*****a robiła,a ja żyłem złudzeniami?

FLL
 Wysłana - 19 listopad 2005 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

czasem tak jest że po pierwszym etapie - zafascynowania wtedy gdy powinien przyjśc kolejny nie ma nic tak bywa, nie łam sie

We are different because We Are Members oF MAYDAY

Eska
 Wysłana - 20 listopad 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

napisz do wrozki moze ci odpowie...

aha ta twoja laska czy tam byla laska ma 16 czy 17 lat ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

anferny
 Wysłana - 20 listopad 2005 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie gadasz jak laski o których mówiło pare osób w poście Doping+.
"znudziła mi sie więc chciałem zrobić "przerwe" " - co to k.urwa ma być?Właśnie to jest domeną większości lasek więc weż się schowaj bo przynosisz wstyd płci męskiej.Brawo dla laski ,że tak się zachowała,jak by cie w d.upe jeszcze kopła to nauczył byś się doceniać to co masz.

Adam1984Q
 Wysłana - 20 listopad 2005 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

to nie tak,po prostu spędzaliśmy ze sobą za dużo czasu i tak to już jest z człowiekiem że nie potrafi deconić tego co ma,a po pewnym czasie cierpi..i to bardzo

cooqłka
 Wysłana - 20 listopad 2005 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

anferny - brutalne, ale coś w tym jest

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

Mada_182
 Wysłana - 20 listopad 2005 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Eska a dlaczego Ty ciagle poruszasz kwestje wieku Czasami dziewczyny starsze zachowuja sie gorzej od tych "gówniar".Chyba mnasz jakiś uraz

You say I'm selfish
I agree with you on that

adamg-85
 Wysłana - 20 listopad 2005 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

no cóż zawsze tak było, jest i będzie... człowiek docenia drugą osobę dopiero wtedy gdy ją straci to przykre,ale taka jest rzeczywistość.Jeżeli jest wszystko Ok nie myśli się,że mogą być problemy,a nawet jeśli chociaż wyniknie jeden mały problem to nie przywiązuje się do tego zbytniej wagi.Gdy zaczyna się coś psuć wtedy się myśli jak było dobrze...

Eska
 Wysłana - 20 listopad 2005 01:32      [zgłoszenie naruszenia]

Mada nie chce mi sie tlumaczyc tego

ale wiek ma duze znaczenie, bo takie 15stki to sie zakochuja i jeszce szybciej odkochuja, starsze sa juz bardziej sprecyzowane w uczuciach

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

sidE_
 Wysłana - 20 listopad 2005 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie gadasz jak laski o których mówiło pare osób w poście Doping+.
"znudziła mi sie więc chciałem zrobić "przerwe" " - co to k.urwa ma być?Właśnie to jest domeną większości lasek więc weż się schowaj bo przynosisz wstyd płci męskiej.Brawo dla laski ,że tak się zachowała,jak by cie w d.upe jeszcze kopła to nauczył byś się doceniać to co masz.

nawet ambrozja codziennie pijana by ci sie znudziła ;) no chyba ze popadniesz w rutyne ale to juz zupełnie inny temat, no bo niemow mi ze jak sie spotykasz z laska dzien w dzien przez 3-4 lata to niechcial bys sobie zrobic czasem tydzien przerwy...

:: Górniczo-Hutniczo orkiestra dęta .. robi nam paparara ! ::

Bubble
 Wysłana - 20 listopad 2005 02:47      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż... czasami dziewczyny mają mniejszy zapał od facetów (ale to są raczej wyjątki, ale się zdarzają). Może ona zaczęła szukać i znalazła kogoś innego i szukała tylko pretekstu?

"Gdy pojawia się pełnia..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

niech mi ktoś to wytłumaczy

Strony: 1 2