FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3854 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
niedoceniona kochanka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "niedoceniona kochanka"   

cosia
 Wysłana - 12 styczeń 2009 00:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W góry przepraszam za wszelkie błędy ale pisze z tela. Mam problem i potrzebuje innego spojrzenia na te SPRAWĘ i rady bo ja sie juz sama pogubilam i nie wiem co mam myslec i robic zacznę od poczatku a mianowicie jakies 1,5roku moze troche wiecej temu zakochałam sie w chłopaku którego wówczas zostawiła dziewczyna jednak po jakims miesiącu do niego Wrocila jemu bardzo Zalezalo kochal ja itd. gdy sie dowiedział ze cos do niego czuje na poczatku mu to zabardzo nie odpowiadało jednak pozniej wiele rzeczy sie zmieniło Zaczelam sie z nim spotykać jednak czułam sie z tym zle wiedzialam ze to nie jest fair wobec jego dziewczyny jednak byla to głównie jego inicjatywa próbował wszelkich sposobów chcial zebym byla jego kochanka oczywiscie sie na to nie zgodziłam jednak pisalam z nim i spotykalismy sie od czasu do czasu, nie chcial sie odczepic. ja chociaz nieraz go przeklinałam Zalezalo mi na nio moze nie az tak jako na chłopaku przyjęłam to ze kocha kogos innego i pogodziłam sie z tym ze nie mozemy byc razem tak jak bym tego chciala ale na przyjacielu nie chcialam sie z nim kłócić spotykaliśmy sie zawsze pod pretekstem rozmowy a pozniej roznie bywalo.w koncu postanowiłam skonczyc z tym co wogole nie powinno sie zaczac przestałam sie odzywać znalazlam sobie wolnego chlopaka któremu naprawde Zalezalo na mnie a nie tylko na tym zeby sie ze mna przespac. jednak moje szczescie nie trwało dlugo on sam nie wiedzial czego chce i wyjechał za granicę. teraz wrocic i widze ze zalezy mu na mnie jednak dalej wyjeżdża. a ten pierwszy zostawiła go dziewczyna i chce byc ze mna mimo ze mnie nie kocha jednak widze ze mu zalezy ale boje sie ze znów sie przejade bo wiele razy zawiudł moje zaufanie boje sie byc dziewczyna ,,na poczekaniu,, nie wiem czy moge mu zaufac... pomóżcie.! i co jeszcze zrobic z tym niezdecydowanym??? wiem ze troche zagmatwane ale jakby co to pytajcie wyjaśnie...

cosia
 Wysłana - 12 styczeń 2009 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

i jeszcze jedno. czy jesli zdecyduje sie sprucowac z nim byc czy bede mogla mu zaufac? czy jesli ja tak kochal a jednak zdradzał czy mi bedzie wierny? jak myślicie???

neo7
 Wysłana - 12 styczeń 2009 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

"czy jeśli ja tak kochał a jednak zdradzał, czy mi bedzie wierny" ----> ja *******e, co za tekst

czy w ogole sie zastanawiasz co piszesz?

zalecam dla Ciebie półroczną (co najmniej pólroczną)psychoterapię

chyba ze to prowokacja

impossible is nothing

Specjalista -

cosia
 Wysłana - 12 styczeń 2009 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za rade ale raczej nie skorzystam wiem ze to glupio brzmi i troche przegielam moze ale oczekuje jakiejś konkretnej rady a nie psychologa...!!!

FractalSin
 Wysłana - 12 styczeń 2009 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

wróc do domu i pisz z neta bo tego się czytać nie da.

neo7
 Wysłana - 12 styczeń 2009 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

to byla wlasnie konkretna rada

masz problem z budowaniem wlasciwych relacji z facetami i z czegos on wynika

dopoki nie rozwiazesz problemu w sobie to bedzie sie to powtarzalo

impossible is nothing

Specjalista -

Kukułek
 Wysłana - 12 styczeń 2009 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

bierz tego z lepszą klatą

Specjalista -

LPC
 Wysłana - 12 styczeń 2009 02:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ale sie ktos nudzi...

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

kle0_
Cycata %)
 Wysłana - 12 styczeń 2009 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj trzeciego. podobniez do 3 razy sztuka

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 12 styczeń 2009 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

Mało oryginalna jesteś i masz problemy z dupy.
Sama nie wiesz czego chcesz- odwiedź psychologa

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 12 styczeń 2009 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

po co w ogóle zastanawiasz sie nad daniem szansy temu, który Cie nie kocha?
Masochizm?
ogarnij się dziewczyno i znajdz normalnego chłopa,
a no i bądz twarda bo "kochanek" bedzie Cie cały czas w d ruhał

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

niedoceniona kochanka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Kuszenie ... | Artykuły z WP %-) | Jedna wielka ściema - miłość | tylko bagaż podręczny prosimy | Jaka młodość taka starość | Kocham ale nie chce ?? sam nie wiem,,,, | Bajka | Kochac mniej :> ? | Po co ten dział?! | Nie kumam tej dziewczyny... | miłość to... | wzruszyłem się.... | Wychowanie | O tym trzeba pamietac | Miłośc | Miłość a nuda? | pull and push | nie daje piersi | pear phone | golf marynarka | macready | Spodnie pumpy | rejczel | wisA,a | komornicza | almera | masspower | jak zaprosiA" dziewczyne | tapatalk | zadarcie wyroku | zatarcie wyroku | darling | regulator posty | camel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.