FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40450 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
niedojrzałe 16-stki - 18stki !!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "niedojrzałe 16-stki - 18stki !!!"   

sarina
 Wysłana - 4 maj 2006 20:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

To jednak prawda dziewczyny w przedziale wiekowym od 16 - 18 lat nie mogą się na nic zdecydować.Zawsze jak mają większe pola działania oszołomione głupieją...W głowach im same imprezy, boją się stałego związku... wkońcu muszą się wyszaleć.Jak chcecie się wiązać chłopaki to poczekajcie.My musimy wiedzieć jaki jest cel ,czego naprawdę chcemy...Ja zaczynam zmieniać powoli podejście...Nie chce taka dalej być.Muszę obrać jakiś konkretny cel w życiu i nie chcę żeby to były jakieś puste słowa ale też czyny.Do tej pory podchodziłam do wszytskiego w formie olewającej ale najwyraźniej czuję potrzebę metamorfozy...Chcę poczuć,że na czymś naprawdę mi zależy...
a wy co myślicie o tych całych 16 - sto lub 18 - sto latkach????

sarina

bambochaaa
 Wysłana - 4 maj 2006 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie tylko 16-18 takie sa
lale majace ponad 20 latek rowniez
ale jak wiadomo jest to sprawa indywidualna
nawet od tych 16-18 jest mnostwo wyjatkow

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 4 maj 2006 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

wąska w pasie lepiej pcha sie

Ekspert -

MarvBoy

nie widze swojego postu więc

edit* tyle o nich mysle

Ekspert -

JoyJoy

Wzruszyla mnie twoja historia.

kicia_d
 Wysłana - 4 maj 2006 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

zapomniałeś o chłopakach którzy także się zdarzają w wieku 16-18 lat kompletnie nie dojrzali. Nie potrafią się zdecydować a raczej nie chcą sie zdecydować czego naprawde od życia wymagają.

super_girl
 Wysłana - 4 maj 2006 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

co za bzdurny temat.

czy Ty oczekujesz od 16-latki powagi 30-latki?!

_MiNiA_
 Wysłana - 4 maj 2006 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zgadzam sie z tym. Uwazam, ze dojrzalosc to indywidualan sprawa czlowieka. Zdarza sie tak, ze 15 latka jets madrzeajsza od 30-latki i nie ma w tym zasady. Sory mam 18 lat, nie jestem krolowa parkietu jak wypije 2 piwa, tylko normalnie sie bawie. Mam chlopaka od 2 lat i jest mi z nim dobrze, nigdy go nie zdrdadzilam i nawet mi to nie w glowie. Moze nie jestem w pelni dojrzala, bo czasem mam dni kiedy jestem "dziecinna", ale prosze nie robcie zarzutow do 16-18 latek, ze sa takie owakie, bo mnie to wkurza. Chlopcy sa jeszcze gorsi niz dziewczyny a nikt na nich nie gada. Wkurzajace to wszystko i tyle...Uwazam, ze kazdy powinien spojrzec na siebie...a potem oceniac innych.

BankoPL
 Wysłana - 4 maj 2006 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

a ja uwazam ze nie koniecznie poniewaz mam kilku znajomych ktorzy wlasnie wyrwali wtedy 16-18 i calkiem dobrze sobie wychowali. Moze teraz jest ciut inaczej. Pozdrowionka

wilczarz
 Wysłana - 4 maj 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

na blogu kominka jest o tym wyczerpujący temat tekst

Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to
znaczy że nie rozumiesz problemu.

zjfk
 Wysłana - 4 maj 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. ee ja mam niecałe 18 i jakoś nigdy mi we łbie imprezy ne były a stałego związku zawsze chciałam hmm.. chyba coś ze mną ne tak

you make me sick..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

niedojrzałe 16-stki - 18stki !!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: Refleksje nad.. seksem, problem | co zrobić? | Peknieta gumka ;/ ... | Durex Performa... | Stosunek | Seks bez przerwy w tabletkach... | Tabletki antykoncepcyjne zmiana na inne | Przed 1-szym Razem ... :) | Pierwszego Boniek, drugiego Repeat. | swap.avi o Boże!!! | Brak wytrysku | Okres niepłodności po okresie | Płyn/krem do depilacji | MINETKA | Piksiu prosi o pomoc | poważny problem | Pit bull | podrywacve | wstawianie filmA3w youtube | dyrektor internetu | Polski vloger spina dupę | vloger | bojowe | golf II | Niesmiałość | google | kalkstein | taboo | pracy | Goddard | ksiA".A ka | sA,oneczko | plaA?a | animacja życie człowieka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.