FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2003 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
niemały problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "niemały problem"   

heads_21
 Wysłana - 21 lipiec 2009 09:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

pierwsze moje zbliżenia z dziewczyną były spontaniczne, ale zawsze udane, nigdy się nie stresowałem, wszystko brałem na lajcie. teraz zacząłem się stresować i zaczął się problem bo drugi raz już dałem ciała, cały się trząsłem, myślałem o tym, że może mi nie stanąć, stopy zaczęły mi się robić zimne, a plecy mokre...wiem, że ma na to wpływ stres, ale nie chce żeby to tak wyglądało. kochamy się i chcemy być razem, ale współżcie w wieku 20 paru latu odgrywa dużą role w związkach.
gdy, wiem że dzisiaj nie będziemy się kochać, nie mam żadnych problemów, jednak gdy coś ustalamy leże na łopatkach głupio mi troche, bo jestem nerwowy iu trudno mi opanować się i nie myśleć o tym. chciałbym się kochać na spontanie o każdej godzinie, tak by mi było łatwiej, ale musze też patrzeć na dziewczyne, gdyż ona jest bardzo wstydliwa i nie lubi gdy jest widno. co radzicie?

Jauz
 Wysłana - 21 lipiec 2009 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

chlopie po co te nerwy ja zawsze radze wypij se troche przed i bedzie ok, za bardzo sie martwisz chyba o to czy ci z nia wyjdzie dlatego ten stres i nieplanuj z nia tego tylko spontan

Luucjan
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

mam pare propozycji
-zmienic dziewczyne na bardziej wyzwoloną
-zamontowac rolety w pokoju, zeby bylo ciemno
-jeśli robią ci się zimne stopy - masz problemy z krążeniem, polecam wybrać się po jakieś leki

heads_21
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie wiem, gdy się stresuje w ogóle nie jestem czuły na dotyk, od razu idą nerwy w ruch, ale jak już się przełamie to będzie okej

lucjan nie będę zmieniał nikogo bo ją kocham, leku też nie kupie bo krążenie mam dobre tylko wszystko przez ten rąbany stres...

Zmieniony przez - heads_21 w dniu 2009-07-21 10:10:20

Luucjan
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

to zaparz sobie meliski albo wez diphergan przed seksem

heads_21
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

heh spoko, mów mi tak dalej dołujące to jest, podłamałem się lekko, ale już powoli dochodze do siebie, prócz wina macie może jeszcze jakieś dobre sposoby

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

piwo/setka przed seksem
po ciemku to róbcie, jak ci nie stanie to niech ona ci lodzika zrobi, jak wtedy ci pauka nie stanie no to stary->do lekarza

<3<3 Revy <3<3

heads_21
 Wysłana - 21 lipiec 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

ale stoi jak się pieścimy, zawsze stoi mi na zawołanie ostatnio coś zaczęło szwanokować, byłem na bombie i mógłbym zgonić na to bo nandro robi swoje, ale właśnie nie mogę bo zawsze stał jak się mizialiśmy, a z nandro zleciałem już dobre 2tyg temu

faramka
 Wysłana - 21 lipiec 2009 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to się wstydzi?

To chyba na tej zasadzie:
4. Są bardziej krytyczne na temat swojego ciała niż ich partnerzy
Ciężko w to uwierzyć kobietom, ale to jednak jest prawda. Generalnie mężczyźni są znacznie mniej krytyczni wobec Twojego ciała, niż Ty. Gdy zaczynasz zakrywać części ciała podczas seksu lub odmawiasz pewnych pozycji, bo się boisz co może pomyśleć o Twoim ciele, mężczyzna szybko stanie się rozczarowany. Jeżeli potrzebujesz zapewnienia, że Twoje ciało jest w porządku, zapamiętaj regułę nr 1: zapytaj go. Powiedz na przykład: "Czuję się trochę niepewna wobec mojego biustu/tyłeczka/brzucha/cokolwiek. Wydaje Ci się ze są/jest atrakcyjne?" albo "Podoba Ci się moje ciało?".

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

ciekawa17
 Wysłana - 21 lipiec 2009 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

proponuje rozmowe:) seks może być zabawą-> sama przyjemność zero stresu tylko partnerzy muszą ze sobą sie dogadać..
czego dziewczyna się wstydzi?? swojego ciała czy może samej nagości??? tak czy siak może troche samych pieszczot bez seksu, tylko poznawanie nawzajem swoich ciał..
Rozmowa z dziewczyną!
seks nie ma być koszmarem który śni się po nocach tylko wielka przyjemnością i połączeniem dwóch partnerów w jedność (ale romantyzm cholera)

faramka
 Wysłana - 21 lipiec 2009 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

No ale, ciekawa17, masz rację

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

niemały problem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | biceps | ile mam w biceps | czapkowanie | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.