FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5535 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
niemiecka karta do bankomatu 
[powiadom znajomego]    
Autor "niemiecka karta do bankomatu"   

spy.pl
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
mam karte do bankomatu z niemieckiego banku, volksbank.
jak pojde do banku to jest szansa ze mi pobiora z konta i dadza do lapy euro? ew wg jakiego kursu przeliczaja?

leon10528
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

w postbank niemieckiego mogę iść tutaj w polsce do bankomatu,wkładam karte i pobieram bez problemu kase,więc powinno dziłać to i w tym banku

YHYHYHY!

woocash23
 Wysłana - 5 czerwiec 2010 01:56       [zgłoszenie naruszenia]

Wyplacic mozesz z kazdego bankomatu w PL. Przy tranzakcji pobrana zostanie prowizja.
Kurs zalezy od banku. Kazdy ma na swojej stronie tabele kursow walut.
Zeby wyplacic euro, musisz udac sie do placowki banku gdzie masz konto.

Psychika czysta jak kryształ

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niemiecka karta do bankomatu

Warto przeczytać: Kaczyński pojedna się z Tuskiem? | O dzieciach | ZŁODZIEJSKIE PAŃSTWO - ZUS | KIEROWANIE W STANIE NIETRZEZWOSCI | Realizacja czeku | Pochwała obowiązkowych składek, i ja | Zmiany w ordynacji wyborczej-pytanie do prawnikow | Dotacja z UE dla mlodych rolnikow | Ściągalność kar za brak biletu | Wypowiedzenie umowy ROR Help! :( SoGi | Obywatelstwo Polskie | minimalna krajowa | Piractwo-Pytanie | Sponsor | Ubezpieczenie zdrowotne | Pare pytań:) | jak załatwić benzo | skie | diablo | doładowanie heyah | chamskie 12 | doładowanie | szaA,wia | alfa gtv | himalaizm | szwed aleksandra | cegielska | pokoje na godziny | nie dla os , ,b | laski zdjęcia | nk zdjęcia | katoliczka | The following | Mazowiecki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.