FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2435 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
niemiecki 
[powiadom znajomego]    
Autor "niemiecki"   

woody87
 Wysłana - 9 styczeń 2007 19:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mozecie przetłumaczyc mi te teksty i zdania

1)Cześć Aneta, Na wstępie chciałem zapytać jak się czujesz i jak spędziłaś święta. Pisze do ciebie aby opowiedzieć ci o tym jak wyglądały moje święta Bożego Narodzenia. Ja święta spędziłem z rodziną czyli z mamą, tatą, rodzeństwem, babcią i dziadkiem.Było super dlatego że lubię spędzać czas z najbliższą rodziną. Przed kolacja wigilijną wszyscy poszliśmy na dwór ulepić bałwana i porzucać się śnieżkami. Razem z młodszym bratem zrobiliśmy prezenty dla wszystkich. Tacie kupiliśmy zegarek, mamie patelnie, babci okulary a dziadkowi książkę o II wojnie światowej. Kiedy przyszedł czas na obdarowywanie prezentów okazało się że dostałem ich masę. Dostałem odtwarzacz mp3, rower, oraz kurtkę i jeszcze kilka mniejszych prezentów. Atmosfera była bardzo rodzinna wszystko robiliśmy razem pomagaliśmy sobie w przygotowaniach do wigilii a po kolacji usiedliśmy razem i oglądaliśmy zdjęcia rodzinne. Chciałem ci jeszcze napisać o tradycjach jaka u nas obowiązują. W Polsce na każdym wigilijnym stole nie może zabraknąć czerwonego barszczu tą to moje ulubione danie, ale mamy jeszcze taką tradycje ze na stole musi pojawić się karp o tej tradycji najchętniej bym zapomniał bo szkoda mi tych biednych ryb. Mam nadzieje że do mnie napiszesz czekam na twój list do zobaczenia BuziakiXYZ

2)Czesc Marian. Na poczatku mojego listy chciałbym spytac co slychac u ciebie i naszych wspolnych przyjaciul. Pisze do cieie aby opowiedziec ci o tym jak wygladały swieta Bozego narodzenia w moim domu. Swieta spedziłem prawie z cała moja rodzina w rodzinnym domu mojej mamy.PRzed swietami razem z moim bratem kupowalismy prezenty dla czlonkow naszej rodziny za pieniadze ktore uzbieralismy podczas wakacji. moja mama dostała od nas sttylowa torebke, tata zegraek a dziadkowie dostali zdjecie całej naszej rodziny. kiedy nadszedł czas otwierania prezentow byłem mile zaskoczony ze jest ich tak duzo od rodzicow dostałem mp3playera a od dziadkow duzo slodyczy.kiedy wszyscy otworzyli prezenty zgromadzilismy sie pod choinka i spiewalismy koledy bylo naprawde wspaniale , dalo sie czuc atmosfere bozego narodzenia.ja wiem ze wasze boze narodzeni troszke rozni sie od naszego wiec postanowilemoiowiedziec ci jakie sa moje ulubione tradycje zwiazane z tym swietem. moim ulubionym zwyczajem jest oczywiscie otwieranie prezentowale choc lubie takze rodzinne kolacje,ja osobiscie nic bym nie zmieniał w bozonarodzeniowych.czekam z niecierpliwoscia na twoja odpowiedz
damian

3)Ausbildung
Aug. 90 - Juni 96 Szkoła podstawowa nr 2 w Zabrzu
Aug. 93 - Juni 99 Gimnazjum nr 1 w Zabrzu
Aug. 99 - Juni 2002 Technikum nr 4 w Zabrzu na kierunku Technik-Ekonomista
Okt. 2002 - Mai 2005 Studia pierwszego stopnia na kierunku "Marketing i Zarządzanie" specjalizacja "Zarządzanie Kapitałem Ludzkim"
Berufliche Tatigkeiten
Juli 2000 - Sep. 2000 Praktyka Zawodowa w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Zabrzu
Juli 2001 - Sep. 2000 Praktyka Zawodowa w Urzędzie Miasta w Zabrzu Mai 2005 - Aug. 2006 Praca w Urzędzie Miejskim w dziale Zarządzania Kadrami

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niemiecki