FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1639 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
niemiecki 
[powiadom znajomego]    
Autor "niemiecki"   

leatitia69
 Wysłana - 1 luty 2010 14:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mógłby mi ktoś pomóc z zadaniem z niemieckiego?
Mam go zrobić na jutro...

Mieszkam na wsi w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Podoba mi się tu. Jest cicho i dużo zieleni. Nie chciałabym mieszkać w dużym mieście bo jest dużo spalin i jest głośno. Parki mi nie wystarczają. Chodź jest tu dużo rozrywki np. Kino teatr, kawiarnie jednak wolę spacery leśnymi ścieżkami

Z góry dziękuję:)

akysz
 Wysłana - 2 luty 2010 17:58     
 Usunięta przez Pan Śmierć za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

moschino
 Wysłana - 2 luty 2010 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zle trafiles Akysz.
To nie dzial anty-niemiecki i nie bede traktowac Twojej ignorancji.
A wiec z laski swej przenies sie do chamskich.
Danke schön.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 2 luty 2010 20:55       [zgłoszenie naruszenia]

Oj Akysz, widzę, że chcesz się pozbyć podpisu poprzez pozbycie się tego konta Bis na:chste Woche!

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-02-02 21:10:16

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niemiecki

Warto przeczytać: wypowiedż osoby | (NIEM) (FR) strony internetowe, kursy on-line itp. | [niem] Mogłby ktos przetlumaczyc kilka zdan? | Proszę o przetłumaczenie zwrotu z eng na pl | FONETYKA [ANG] pomóżcie prosze | sprawdzenie listu - angielski Pilne.! | Testy do książki New Inside Out | NIEMIECKI - TŁUMACZENIE ZDAŃ | [Niem]kilka zdan... | List motywacyjny - sprawdzenie | [ANG] Książka do ćwiczeń gramatycznych | List z banku prosba o wyjasnienie | [ang]problem z przełożeniem tytułu pracy | skąd ściągnąć angielskie filmy z amgielskimi napisami? | Praca na angielski - prezentacja wykresu | POMÓŻCIE MI PRZETŁUMACZYC BAJKE NA NIEMIECKI! | za co cenimy | maseczka na twarz dla mężczyzny | yossarian | demotywatory | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | heisen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.