FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3181 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
niemiecki opis Łódzi 
[powiadom znajomego]    
Autor "niemiecki opis Łódzi"   

sara6
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 00:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam ogromna prosbe... moglby mi ktos napisac opis miasta lodzi po niemiecku... musze go miec na jutro bardzo pilnie... jesli sie ktos zdecyduje to oczywiscie napisze co ma w nim byc mniej wiecej.... please :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niemiecki opis Łódzi

Warto przeczytać: Angielski: Present Continuous | CV po niemiecku | bajka po niemiecku | niemiecki | [niem] sprawdzenie / korekta / pilne - jutro mam oddac :( | [ANG] Pilne sprawdzenie tekstu... Na jutro... SOG! | [niem]Warum brauchen die Leute Freizeit? | [ang] prosze o przetłumaczenie | {Niem}co masz w swojej szafie? | Euro Plus + | Pomocy z Niemieckim!!! | 20 zdań o filmie.... | [ANG] Presnet and past tenses | ANGOL pewne zadanko | [ang]Tylko sprawdzić... | [ang] pogłębiony kurs --> na ang. plz | edyta olszówka plaayboy | parada | jatoja_BA- | jatoja_BA | showuptvBe_Delicious | mediatech | request81 | req81mdc | sprawnepoz | wieczór kawalerski | boston consulting | nemezja | Anubis_I | aventador | typowy seba | bez rękawów | homoseksualiści | alergia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.